Ryska nebo duch? 🥺

2op
14. čer 2022

Ahoj holky, jdu si k vám pro radu 😥..mám dva dny zpoždění a na včerejším odpoledním testu se na něm objevila taková ryska/čárka/ duch. 😅🙈 nedokážu říct jestli je to duch nebo pouze ryska.. testy pepina.. dneska s ranní močí udělaný další test, ten spodní a zase taková divná čárka /ryska. jsou to duchové tudíž těhotenství které bude sílit? nebo jen rysky? Moc moc děkuji za odpověď ❤️

pajasala
14. čer 2022

@2op já mám intime a pepino ale plastový tak schválně jaký to bude rozdíl.

2op
autor
14. čer 2022

@pajasala dobros zítra si dáme vědět tady a zkusím normálně pepino 👍🏼

pajasala
14. čer 2022

@2op dobře👍

pajasala
15. čer 2022

@2op ahojky tak plastový Pepino nic a Intime tohle.

lencaa11
15. čer 2022

@pajasala něco málo tam je ale nic extra testovala bych dal

2op
autor
15. čer 2022

@pajasala Ahoj já na pepinu tohle ale nevím zase jak vážně to můžu brát tak jsem z toho jelen 🤷🏼‍♀️🙈 u tebe vidím dusika! 😊

pajasala
15. čer 2022

@2op zkus pro jistotu jinou značku

radka27101
15. čer 2022

@2op přesně, jinou značku. Ty Intime jsou fajn, hezky široké.

radka27101
15. čer 2022

@pajasala jak dlouho meškáš? Nebo máš před ms? Také jsem měla takového "ducha" asi 3 dny před ms a dnes 15 dní zpoždění..

pajasala
15. čer 2022

@radka27101 vůbec nevím. Je to 3 měsíce co jsem vysadila antiko a MS jsem měla 5.5 po 32 dnech. Nyní jsem 38 dc

europa00
15. čer 2022

@2op prosimte mas normálně pozitivní test …. Něco se tam děje jen by měl sílit a v době očekávané menses už tím tuplem. Mohla jsi mít později ovulaci tohle není ani Ryska Ake normwkni slabá čárka…. Nějaké těhotenství zřejmě probíhá Ake jak dopadne je ve hvězdách… držím palce ať je to tak jak si přeješ

2op
autor
15. čer 2022

Holky dneska odpoledne jsem to dostala, takže fakt to bylo všechno jen ducharina 😃🙈. Nebo možná i kdyby ne tak to odešlo s ms. Jen doufám že ještě náhodou nenajdu po ms na testu dvě čárky. 🤣 ale testovat po ms teda už nemám v plánu 😄..

pajasala
16. čer 2022

Já už to chci taky dostat 😞

jjasmina
16. čer 2022

@2op po biochemku ještě duch na testu byt může, ale zbytečný testovat

julia00
3. črc 2022

@pajasala ako si dopadla?

pajasala
4. črc 2022

@julia00 dostala jsem to 50 dc

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru