Samovolný potrat a další otěhotnění

lavly
6. říj 2016

Ahoj, jsem tu uplne nova a pisu z mobilu, tak omluvte moje preklepy prosím. Mam problem, na konci srpna jsem prodelala samovolny potrat v casnem tehotenstvi, vse odeslo samo a nebylo potreba zadnych lekarskych zasahu, byla jsem jen sledovana na hcg, ktere samo kleslo na nulu. Ted je to mesic a tyden, co jsem potratila a zacinam mit ty same problemy jako v tehotenstvi. Doktori mi doporucili kazdy neco jineho, jeden, ze mam dodrzovat sestinedeli a druhy, ze si muzu delat co chci, jen si davat pozor na zanety. Pristoupila jsem k tomu z prvu zodpovedne a nesoulozila az do 26.9., kdy jsme to s pritelem na dovolene proste nevydrzeli, od te doby nic. Pred tremi dny me zacala bolet prsa, mam hlad i v noci, kdyz se probudim a boli me podbrisek jako pred menstruaci. Normalne pred ms prsa neboli, na hlad taky netrpím a vse se mi zda jako v prvnim casnem tehotenstvi. Ted mi ale reknete, jestli me moje doktorka neposle nekam, ze jsem nedodrzovala jeji sestinedeli a jestli se tohle nekomu z vas take stalo. Slo opravdu pouze o dva styky, jdouci primo za sebou a pak (ani predtim) uz nic. Tehotensky test mam negativni, ale na to je asi brzo. Predem diky za odpovedi.

miichaaela
6. říj 2016

Ahojky, může to být po potratu se mohl změnit horm. cyklus a tvé tělo může reagovat jinak, než jsi zvyklá. Raději by jsem zavolala dokto. a poradila se 🙂

lavly
autor
6. říj 2016

To uz jsem se objednala, jen me zajimalo, jestli nekdo nema stejny, nebo podobny pribeh a cocmam asi tak zhruba cekat 🙂

miichaaela
6. říj 2016

Uvidíš, tak ať ti to dobře dopadne i další těhu. 🙂

lucinka58
6. říj 2016

Hele, po samovolném potratu tě nepošle do pr...... Normálně se to bere jako opožděná menstruace a můžeš se začít snažit hned. Já při prvním těhotenství potratila a musela na revizi (po ní jsem otěhotněla 2 měsíc - někdo říká půl roku nic a doktorka mě nic neřekla 😀 a v pohodě jsem malýho donosila) a teď jsem před týdne m prodělala také samovolný potrat a míním se začít snažit už v tomto měsíci 🙂 To, že jsi těhotná je dost dobře možný - tělo je jak pohnojený a říká se, že je to prostě snažší. U mě tedy aspoň bylo 😀

lavly
autor
7. říj 2016

Dekuji za odpovedi, pristi tyden budu chytrejsi, jestli se mi pomatly hormony a nebo se neco uchytilo 🙂)

wwwejka
7. říj 2016

Taky jsem poprvé měla samovolný potrat už v 5tt, a Gynekolog (primář) mi řekl, že většinou si ženy myslí že je to jen silnější opožděné menzes, tak na to ani nepříjdou a nic se nestane když pak otěhotní 😉

duvi21
8. říj 2016

No, me poslal, rekl mi, ze tak brzy NEMUZU byt tehotna. Tak jsem sla jinam druhy den a odchazela s tehotenskou prukazkou. A dnes je zlaticku temer 18 a ceka svoje mimi. Mela jsem vlastne zakazano otehotnet 🙂 🙂 🙂 🙂, ale ja se na to vykaslala, pac jsem potrebovala pro sebe co nejdriv vedet, ze navzdory lekari, ktery mi rekl, ze uz mozna mit deti nebudu, je mit budu, ze jinak to byt nemuze. Je jedno, co si mysli dr., dulezite je, co je v nasi hlave. Dr. Te nemuze poslat do haje a pokud ano, jsou jini, kteri jsou vetsinou radi za kazdou tehulku. A ja uz mam treti zlato!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru