Sílící druhá čárka po MS. Máte podobnou zkušenost?

6. bře 2024

Omlouvám se,že zakládám podobnou diskuzi. Ale jsem asi dost zmatená. Dnes budu volat na gyndu ,ale i přesto se zeptám tady zda někdo má podobné zkušenosti. Budu ráda jak jakékoliv odpovědi a potřebuji se trošku uklidnit.
Jde o to ,že před MS jasně negativní testy,a teď po ms každým dnem mě sílí testy. Jsem těhotná? Stalo se někomu že i přes MS to bylo těhotenství? Samozřejmě budu ráda pokud těhotná jsem ,jen tomu nemůžu nějak uvěřit. 🥰
Pro srovnání dávám testy,kde poslední je dělaný dnes ráno 🤗🤩

autor
6. bře 2024
bejuna29
6. bře 2024

moje kámoška zjistila těhotenství až v 11t, do té doby normálně i menstruovala. takže možné to je. zašla bych si jako samoplátce na krev na hcg obden aspoň 2x...pokud se dvojnásobí, může to být na dobré cestě 🙂

hanzbl00
6. bře 2024

Tyjo to je zvláštní. A ms si měla normalni? Teď jsi teda těsně po ms?😀

lencaa11
6. bře 2024

Těhotenství mozne je zašla bych na krev a na gyndu aby to nebylo mimoděložní pro svůj klid

autor
6. bře 2024

@hanzbl00 ano teď jsem těsně po MS 🤷‍♀️...Já to nějak nesledovala, prostě jsem to dostala o den dřív a přišlo mě to normální a skončilo o den dřív :D nevím nechápu to ,koukám na ty testy jak puk a hlavně sílí 🤷‍♀️😮

autor
6. bře 2024

@bejuna29
@lencaa11 ano děkuji,dnes budu volat na gyndu 🙂

autor
6. bře 2024

Asi jsem těhotná mám pozitivní i clearblue 😮😮 jsem v šoku 🥰

ovin
6. bře 2024

Vím, že moje maminka normálně menstruovala 3 měsíce a pak teprve zjistila, že je těhotná. Byl to pro ni šok. Možné je všechno. Hodně štěstí.

jancazao
6. bře 2024

Měla jsem, trošku dřív a trošku kratší MS. Potom jsem omdlela v kostele na pohřbu a tchyně mě donutila si udělat test. A je z toho už skoro 14 letá dcera 😃

lencaa11
6. bře 2024

Zašla bych na krev a jinak to vypadá dobře ☘️☘️💜🤰

autor
7. bře 2024

Dekuji vsem za odpovedi. Dělala jsem dnes ráno, tak snad bude vše v pořádku 🥰

lencaa11
7. bře 2024

Gratulace ☘️☘️🤰🥰

autor
7. bře 2024

@lencaa11 děkuji 🤗

rosalindamelinda
7. bře 2024

Dobře no, zajímavé, nikdy jsem neslyšela o tom, že by se po dostavení MS dělal TT 😲 člověk se pořád učí... zašla bych na UZ za obv.gynekologem.

4formy
8. bře 2024

Strasne malo ale deje se to,zajima me jak to dopadne 🤗🍀

veronka_123
8. bře 2024

Mela jsem to stejne, testy postupne silily, jasne pozitivni. HCG pres 8000 a podezreni na mimodelozni tehotenstvi. To se sice nepotvrdilo ale nebylo to ani prosperujici tehotenstvi. Dulezite je radeji kontaktovat dr. at skontroluje, ze je pripadne vse tam kde ma byt. Drzim palce at to dopadne dobre!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru