Sílící testy po krvácení? 🤔

kelish666
8. srp 2022

Ahoj, v pátek jsem měla jeden den zpoždění. Udělala jsem si test a vyšel pozitivní. Digitální test ukázal jeden až dva týdny po početí. Ještě ten den jsem ale začala krvácet. Jsou to čtyři dny, pořád slabě krvácím, ale udělala jsem si dnes další test a vyšel opět pozitivní a byl mnohem silnější. Přikládám fotky z pátku a dneška. Nemám žádné bolesti ale bojím se jestli tam nemůže být nějaký problém. Nemáte někdo podobnou zkušenost?

kvetuska145
9. srp 2022

Drzim palce❤️

mionella
10. srp 2022

@susmevem děkuji za odpověď 🙂

kelish666
autor
10. srp 2022

@mionella je to test od abfarmis do proudu moci

mionella
10. srp 2022

@kelish666 děkuji moc 😊

tahejhula
10. srp 2022

Já začala krvácet na konci sedmého týdne, opravdu krev, kousky sliznice, druhá čárka na testu zeslábla. Mám za sebou dva spontánní potraty a brala jsem to jako hotovou věc. Doktorce jsem volala až po více než dvou týdnech, zda by byla tak hodná a zkontrolovala, zda je děloha prázdná. No nebyla, okamžitě se objevil devítitýdenní plod se vším všudy. Mohlo to být cokoli, odcházející dvojče, ruptura nějakého srůstu, hormonální výkyv, po té době bylo všechno zahojené. Držím pěsti.

izzylka
10. srp 2022

@tahejhula tak to muselo být super překvápko 😍

zlaticko22
10. srp 2022

@kelish666 to je dobře, že tě přítel nakonec donutil a jdeš už dnes. Aspon to bude pod kontrolou a budeš klidnější. Držím moc palce. Test vypadal včera krásně. Dej určitě vědět, budem na tebe myslet

eloana
10. srp 2022

@kelish666 takto jsem to mela presne take.....a kdybych netestovala dopredu, tak nevim,ze tehotna jsem ....a spousta zen to tak ma a zjisti to az prave o mesic pozdeji....

tahejhula
10. srp 2022

@izzylka popravdě jsem byla v šoku a ne úplně pozitivním.

izzylka
10. srp 2022

@tahejhula fakt? Jak to? 🤔 Jako šok chápu, ale čekala bych radost? 🤔😊

tahejhula
10. srp 2022

@izzylka poněvadž to nebylo plánované těhotenství, prvních pár dní jsem zvažovala interrupci, to jsem nedokázala udělat, pak to krvácení, no zkrátka chaos.

kelish666
autor
10. srp 2022

Diky holky, uprimne je to cele proste matouci a clovek nevi, co si o tom myslet. Snazim se neupinat k tomu, ze by to mohlo dopadnout dobre a udrzet se, protoze uz jsem tak nejak smirena, ze to neni na dobre ceste.
Dnes jsem dostala vysledky. HCG je 279, doktorka mi rikala, ze to je malo a vypada to na biochemicke, ale ze si mam jeste dnes dojit pro dalsi zadanku a zitra rano opet dojit na krev, abychom videly, jestli to klesa nebo co se deje.

mionella
10. srp 2022

@kelish666 držím palce ať zítra HCG vyšší❤️🍀

nitii
10. srp 2022

@kelish666 Já měla 30.DC HCG 359, dle mého dr. to bylo taky málo a viděl to spíš špatně.. Já šla znovu za 6 dní a to bylo už 3690, v 6+2 už bylo vidět srdíčko.. Takže úplně ztracené to ještě není, moc držím palce, ať HCG roste 🍀

nikol125
10. srp 2022

To hcg mi tedy malo neprijde, ja sla v patek na kontrolu a videt nic neslo vzali krev a vysledek 386hcg coz bylo nejak 30 den cyklu, v pondeli jsem sla na ultrazvuk a uz tam dr neco videla..

kelish666
autor
10. srp 2022

Dnes mi bylo mizerně, od rána mi bylo na zvracení a k večeru jsem dostala křeče do břicha, které při ms mám jen v první den, ne ke konci krvácení. Asi ve spojistosti s tím vším a tím, že moje gynekoložka zmínila, že musí teprve vyloučit mimoděložní těhotenství, jsem se nakonec rozhodla, že raději zajedu na pohotovost. Už nikdy to neudělám.
To, že moje těhotenství nebude mít dobrý konec, s tím jsem byla smířená, ale opravdu jsem měla strach, aby to nebylo něco horšího. Ale jak se ke mě chovala doktorka v ÚVN na té gynekologické ambulanci to je úplně nepochopitelné. V podstatě mi dala dost jasně najevo, že jí tam otravuju, když jde jen o časnou těhotenskou ztrátu. Žádná empatie, žádná starost o to, že by mi opravdu mohlo něco být. Aniž by mě ještě vyšetřila, měla jasno. Dovršila to tím, když mi řekla při vypisování zprávy: "Já už nikomu nevěřím. Ani datum poslední menstruace, protože už jsem zažila tady, co na mě některé zkoušely."
Jako asi jsem na měkko i z těch rozházených hormonů, ale tohle její chování mi asi vadilo mnohem víc, než že mi potvrdila, co jsem si už od víkendu myslela, že se děje.

clo1
10. srp 2022

@kelish666 to je teda přístup, taky narazím někdy na ne moc příjemnou sestru nebo doktorku, ale toto co píšeš to je děs!!!! Vyšetřila tě aspoň? Jak to vypadá? Ještě to nemusí být ztracené, zkus zajít zítra na tu krev. Hcg by mělo být přes 500.

andrea93133
10. srp 2022

@kelish666 zvaž stížnost.. ale opravdu, zabere to jen trochu času a můžeš tím pomoct někomu dalšímu v podobné situaci jako jsi byla ty.. lékařů si vážím, ale nejsou to bohové a nesmí si dovolit takové jednání a pokud všichni jen skloní hlavu na jejich přístupu to nic nezmění.

handulkak
11. srp 2022

@kelish666 to mě mrzí
Já neco takového zažila na Bulovce. 🤦🏻‍♀️

eloana
11. srp 2022

@kelish666 a test jsi jeste zkousela? ja tenkrat a krvi ani nebyla,ale proste mi silily testy...pokud bylo biochemicke,tak slabl

kvetuska145
11. srp 2022

@kelish666 kráva, taky jsem byla 2x v noci na pohotovosti, ale tohle kdybych zazila, tak ta by si uzila stiznosti🙃 a jak si na tom dnes?

kelish666
autor
11. srp 2022

@andrea93133 zvazuju spis dopis primo k rukam pani doktorky a reditele nemocnice - ne uplne stiznost, ale aby si uvedomila, jak jedna s lidmi a trochu se probrala... jen si davam par dni cas, at to sepisu s chladnou hlavou a bez zbytecnych vypjatych emoci

kelish666
autor
11. srp 2022

@kvetuska145 dekuju, uz je mi lip.. v noci krece prestaly, vzala jsem si leky na bolest. Sice je mi porad na zvraceni, ale snazim se hodne pit, polehavat a doprat telu to, co potrebuje - odpocinek, jidlo, piti, spanek. Rano jsem byla na krvi a zitra budu mit vysledky, ale mam pocit, ze vcerejsi test uz byl o neco slabsi a na pohotovosti mi rekla, ze deloha uz je temer cista a sliznice nizka, mimodelozni vyloucila. Predpokladam, ze tedy jsou to jen projevy hormonu a toho, jak se telo zase dava do kupy.

andrea93133
11. srp 2022

@kelish666 dopis vezme a hodí do koše jak lékařka tak ředitel, kdežto stížností se budou muset chtě nechtě zabývat 😉 přidej se na fb do skupiny Podpoříte mě v osvětě, tam ti poradí jak stížnost správně formulovat 😉

kelish666
autor
11. srp 2022

Tak ja zase nevim... Dnes rano jsem byla na te krvi a volala mi ted moje doktorka, ze se mi HCG zvysilo na 519 a sama nevi, co se deje. V pondeli mam pro jistotu prijit na kontrolu k ni.

handulkak
11. srp 2022

@kelish666 tak to by ale zvýšení odpovídalo.🙂
A samozřejmě, ze v děloze při nižším HCG nic vidět nemuseli. 🙂

susmevem
11. srp 2022

@kelish666 ... ty jo, to jsem tedy sama zvědavá, jak tohle dopadne...🙂

handulkak
11. srp 2022

@kelish666 jinak u mě to naposledy probíhalo tak, ze jsem jela na pohotovost s masivním krvácením. A bolestmi. Na UTZ mi řekli, ze jde tedy o ranný potrat. Ze s tím nic neudelaji. Ať si jdu lehnout.
Krvácení bylo opravdu větší než při MS. A na další kontrole bylo vše v pořádku.

zlaticko22
11. srp 2022

@kelish666 teda tak to je zajímavé... předně ti chválím, že jsi na tu pohotovost jela. člověk nikdy neví a když se přidaly křeče, mohlo to být cokoli a mohlo to dopadnout špatně pro tebe (když pominu potrat, mohlo to být klidně něco vážnějšího, ne že bych to chtěla zlehčovat, ale snad mi rozumíš🍀..) a teda chování doktroky, to je děs. Proto já tak nerada jezdím na pohotovost nebo abych si někam zavolala mimo prevenci, fakt jen když už to hoří.. každopádně jsi udělala dobře a já chápu, že doktoři jsou jen lidi, co mají taky svoje dny a noční asi nemají rádi, ale vybrali si to a hold pracují s lidma, tak by si toto měli odpustit, hlavně v takové situaci. Nemůže vědět co máš vše za sebou a chovat se takto k vystrašené ženské, které ještě oznámí, že asi potratila... noo, nějakou zpětnou vazbu bych na vedení napsala... a vidíš, ještě nic není ztraceno! hcg roste, to je úžasné. Po tom všem tady ti moc přeji, aby to mělo štastný konec. jsem vážně zvědavá❤

kelish666
autor
11. srp 2022

@handulkak ty jo, to taky teda musely byt soky, kdyz se nejdriv smiris s tim, ze to nedopadlo a pak je to ok. 😲 kez by to tak nakonec bylo i u me, ale radeji porad pocitam s tim, ze to muze byt cokoliv a je holt potreba cekat a cekat a uvidime. Ale malou nadeji mi to dava, nerikam, ze ne.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru