Těhotná a hCG. Máte zkušenost?

13. led 2020

Hezky den, zde příkladem fotku tehotenskeho testu ze včera, mám za sebou už asi 6.teh. test i digitalni a ten mi ukázal před 5 dnima, ze jsem tak 3-4. Týden tehu. Minuly týden jsem byla u gynekolozky, ze jsem si dělala testy a vyšly pozitivní a ze jsem to nedostala, bylo brzy, aby něco viděla, brala mi jen Hcg a bylo
93,9 , tedka jsem měla slabé bolesti v podbrisku a trosku spineni, tak jsem byla dneska u dr. a na utz nebylo nic vidět, ze jsem zřejmě otehotnela později, opět vzala Hcg a bylo 239. Prý je důležité, ze neklesá, mám přijít na kontrolu příští týden, nemáte s něčím takovým někdo podobně zkušenosti? Děkuji

sudylichozrout
13. led 2020

hCG se ma ob den zdvojnasobit. Pokud jsi mela minuly tyden (ale kdy?) 93, tak bys mela mit dnes cca 400 jednotek, pokud pocitame, ze jsi odber mela ve ctvrtek (cca 180 sobota, 360 pondeli). Takze bud jsi otehotnela pozdeji, nebo jde o neprosperujici tehotenstvi. V techto zacatcich je to hop, nebo trop a nema cenu to nejak extra hrotit. Nijak to neovlivnis.

autor
13. led 2020

@sudylichozrout no 5.12. Jsem byla a 93,9, dneska 233

autor
13. led 2020

@sudylichozrout opravdu doufám, ze jsem otehotnela později, digitální mi ukazuje 3-4 týdny .... už jsem jednou po zamlklem už nechci znovu 🍀🙏🏻

azby
13. led 2020

No to je vic jak mesic, to uz by mely byt vysoka cisla. 🙁

sudylichozrout
13. led 2020

5.12., nebo 5.1.? At tak ci tak, hodnota hCG je velmi nizka. Je jedno, kdy jsi otehotnela, zda drive ci pozdeji. Dulezity je spravny narust hladiny hCG, cili obden zdvojnasobeni. Nic takoveho se u tebe pravdepodobne nedeje, takze bych se, byt tebou, moc neupinala na to, ze tehotenstvi prosperuje. Zejmena pokud jsi spinila.
Je mi to lito, ale stava se to.

autor
13. led 2020

@sudylichozrout špatně jsem to napsala , 5.12. Poslední ms, první Hcg bylo 6.1, druhé dneska

sudylichozrout
13. led 2020

Jestli bylo 6.1. 93, tak dnes bys mela mit kolem 1000 jednotek hCG v krvi. Obavam se, ze je tehotenstvi neprosperujici. A jeste je otazka, kde je. Zda v deloze, nebo mimo.

gruyerre
13. led 2020

Souhlasím s výše napsaným, roste ti to pomalu, bohužel to vypadá na neprosperujici nebo potrat nebo i mimodelozni, kdyby bolelo břicho, musíš hned urychleně do špitálu.

jjasmina
13. led 2020

Já měla v období , kdy jsem měla dostat ms hcg kolem 1000

kuttu
13. led 2020

Prijde mi to dost nizka hodnota🤔

fafetka
13. led 2020

Mam s tím bohužel velmi osobní a velmi nedávnou zkušenost 😔testy nádherné. I digitální. Taky mi ukazovali hezky postupně týdny. Dva dny po předpokládané ms jsem měla hcg 264. Za další dva týdny 6600. Bylo to málo. MUDr mne připravila na to ze to nedopadne i když na utz bylo vidět plodové vejce krasne i se zloutkovym vackem...do týdne SP. Moc drzim pěsti aby to u vás dopadlo lépe, ale to hcg proste neroste moc dobre no😔

lachtanice86
13. led 2020

Nízký nárůst. Spíš to neklapne

evawest
13. led 2020

Taky se mi to nejak nezda, ale zase ja o tom vim prd. Ale kdyz mi digital ukazal 2-3, mela jsem hCG skoro 1200. 🤔 Ale cekam dvojcata a hCG se mi nasobilo kazdych 2 a pul az 3 dny. A ted jsem 18.tt.

clo1
13. led 2020

Bohužel to nevypadá dobře. Buď mimoděložní nebo spíše SP, pokud špiníš a test slábne. 😞😞

autor
13. led 2020

@clo1 špiním a docela dost a podbrisek bolí :( mám jít na kontrolu prostí středu, kdyby náhodou něco se mi nezdálo nebo zacala krvacet samozřejmě mám přijít dřív... když už tedy, tak radsi ten SP než mimodelozni, už mám za sebou zamlkly, už nechci další operaci :(

kuttu
13. led 2020

Já mam za sebou revize 3, 2 x ZT,a jednou jsem musela na ukonceni pro VVV v 15.tydnu a dneska mi tu běhá 16.mesicni holcicka...ono to vyjde,nevěš hlavu,prostě se to stává...❤❤

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru