• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Silná a neobvyklá mensturace. Nejsem těhotná?

14. dubna 2011 
chtela sem se zeptat jestli nekdo nema podobnou zkusenost a muze mi poradit. Menzes sem dostala tak jak sem mela jen asi s dennim zpozdenim. Normalne mi trva 4 az 5 dni. Tentokrate uz ho mam 10ty den a mam ho strasne silny. Nikdy sem takhle silny nemela. Musim i nekolikrat behem noci na zachod. Dokonce i vylucuji obcas krvave srazeniny. Bricho me ani moc neboli mozna trochu divny pocit ale to nevim zda uz nemam vsugerovane. Jsem hodne unavena a ospala. Brala sem doted pravidelne antikoncepci. Ted sem mela zacit brat znova ale rozhodla jsem se si dat pauzu na par mesicu. Tak nevim zda i tohle muze byt pricina. A nebo jestli je tu nejaka moznost ze sem treba i pres antikoncepci otehotnela. Bojim se abych v pripade ze sem otehotnela, tak toto nebyl priznak potratu. Jsem na dovolene v zahranici takze k lekari tu ted nemuzu a musim jeste pockat nez se vratim za tyden. Tak jestli nekdo vite nebo mate s tim zkusenost prosim o radu.
Dekuji Renata
14. dub 2011 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renata3 pokud je menstr. delší než 7 dní, není to normální a je třeba zajít k lékaři.
Já to měla hned od porodu (nekojila jsem) první menstr. 8 dní extra silná, pak další měsíc delší a nakonec čtvrtý měsíc 16 dní v kuse, ke konci taky krevní sraženiny atd. Měla jsem v děloze polyp, šla jsem na ambulantní kyretáž - uspí tě, nic necítíš, pak tě vzbudí, chvíli si odpočineš na posteli a jdeš domů. Bohužel u mě to nepomohlo a za dva měsíce jsem musela jít znova :unamused:
14. dub 2011 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Renato,
já jsem měla 9 měsíců po porodu jednu "normální menstruaci", potom další přišla za 35 dní, trvala 14 dní a byla o hodně silnější. Za měsíc jsem zjistila, že už před tou silnou menstruací jsem otěhotněla. Teď jsem ve 20. týdnu a mimčo je v pořádku. Akorát jsem na rozdíl od tebe neměla ty sraženiny.
14. dub 2011 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
myslite ze by test ukazal zda jsem tehotna i v pripade ze mam stale mensturaci? brala sem antikoncepci az doted
14. dub 2011 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renata3 ahoj, ak si tehotna, tak by to test mal ukazat.. ale ak si doteraz brala antikoncepci a nemala si prujem, nezvracela, nevynechala tabletku, tak je mala sanca, zeby si bola tehu..
mozno je to aj zmenou prostredia, mne sa to par krat stalo, odcestovala som a mrcha bola divna.. napr. dosla o 10 dni driv, trvala tri dni, potom asi 50 dni nic a zase silna.. alebo tvoje telo reaguje na to, ze nedostalo dalsiu davku hormonov :grinning:
@romana29 ja som ms mavala pravidelne dlhsiu ako 7 dni, pravidelne aj 10 dni a ziadny problem nenasli, nakoniec pomohla antikoncepce, ale aj ta to skratila na 8 dni
14. dub 2011 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek