Slabučké //. Čo to znamená? Som tehotná?

gracia1
17. led 2008

Ahojte kocky,

chcem sa Vas spýtať, či máte niektorá skúsenosti s testovaním, kedy Vám podľa testov vôbec nesúpa hcg. Je to už 6 dní a druhá čiarka je stále slabučká, ledva viditeľná. Strasne sa bojim aby to nebolo mimomaternicove tehotenstvo, neviem co si mam o tom myslieť. Som uz 19 DPO a stale ziadne zlepsenie.

princessp
8. lis 2008

Holky ja to mam taky tak....mrcha nikde no sice jen 3 dny zpozdeni, negativni testy... a dneska velmi lehke spineni ale spise nic...tak nevim.Kdyz jsem si delala teh. test tak tam byla "asi" hodne svetla carecka...ale nevim jestli si to jen vsugerovavam jen takovej stinecek tak nevim to cekano me zabiji...nejsem moc trpelivej clovicek ☹

romanka923
2. led 2013

ahojte.Som tu nová neviem este ako to tu funguje vsetko ale mám na vás otázku emoticon už si neviem rady,beriem duphaston na upravenie menštruácie lebo mi meškávala, odvtedy ako som ho nasadila som mala menštruáciu za posledné dva mesiace pravidelne po 28 dňoch,teraz tretí mesiac mi po dobratí poslednej tabletky meška už týžden....2dni dozadu som si robila mamatest a bol neg..:( dá sa na ňho spoľahnúť? pohlavný styk mám pravidelne,praktizujeme s priateľom prerušovanú súlož.....mohla by som aj tak otehotnieť?antikoncepciu neberiem ani som nikdy nebrala...

bebinko
7. led 2013

Ahoj vsem, ja mela zpozdene MS a test jsem si udelala 5 dnu pote a vysli mi oba dva testy pozitivni tak jsem si myslela ze mam nejakou nadeji po 4 letech snazeni. Nyni beru euthyrox asi mesic kvuli zvysene hladiny stitne zlazy, tak jsem se chtela zeptat zda nemate zkusenost stim ze to ovlivnuje hcg v tehotenskym testu, protoze jsem byla na gynekologii a tam mi doktor rekl ze to na tehotenstvi nevypada a ze je tam mala cysta, tak mi pichl agolutin na vyvolani menzes a ja sla zklamana domu a celou cestu jsem brecela. Jsem zklamana :((

zkrumlova
8. led 2013

Ahoj děvčata, potřebovala bych poradit. Nevím jeslti jsem viděla dobře, nebo to bylo moje veliké přání, ale zdálo se mi, že na testíku vidím slaboučkého ducha. Je možné, že by se už ukázal? O malý jsme se začali pokoušet teprv před 11 dny a mám to dostat až za 7 dní. Je vůbec možné, aby se to podařilo tak brzy? Samozřejmě v následujících dnech si udělám ještě testíky, ale teď jsem jen hrozně nedočkavá a zvědavá 😉

bebinko
11. led 2013

ahoj chci se zeptat zda mate zkusenost stim ze cysta muze ovlivnit tehotensky test??? mela jsem i predtim cysty vzdy mi pichli agolutin a cysta zmizela ale nikdy jsem nemela pozitivni test, jsem zoufala a to cekani je nejhorsi, dekuji

aaggyy
20. led 2013

Bebinko, s cystami skusenosti nemam, ale Euthyrox beriem tiez, a povedala by som, ze ten tehotensky test ovplyvnovat nebude..ide totiz o uplne iny hormon. Ako to s tebou nakoniec dopadlo?

aaggyy
20. led 2013

ja som testovala v den vynechania, dnes, 30 DC zase, a ciarky su sice dve, ale opravdu velmi slabucke a nezda sa mi ze by nejak zosilneli:( tak som zvedava ako to nakoniec dopadne...

bebinko
21. led 2013

@aaggyy ahoj ja byla tak zklamana ale menzes porad nikde tak jsem si zasla na krev pro samoplatce a tehotenstvi mam potvrzene takze jen doufat ze vse dopadne jak ma ke gynekologovi jdu az pristi tyden a po 4 letech snazeni je tu mala nadej, jsem stastna ale jen malinko 🙂

aaggyy
21. led 2013

@bebinko to je úžasné, obrovská gratulace 🙂 🙂 🙂 dúfam, že všetko pojde ako má..
ja som dnes dostala MS, takže nič sa nekoná... ☹ ráno som to trochu oplakala, ale nič sa nedeje, snaženie určite odložíme, predsa len je v našom prípade na bábo ešte trochu skoro...
V škole sme práve dnes začali blok gynekologie a porodnictví, tak si to zase užijem z tej druhej strany 😉

bebinko
22. led 2013

@aaggyy ahojik moc dekuji a taky doufam ze vse probehne v poradku, stejnak tomu nemuzu porad uverit jeste v rijnu jsem mela hladinu TSH 7,2 Euthyrox na stitku jsem zacala brat az v prosinci a v lednu 16 jsem mela hladinu uz 1,2 tak neco na tom bude ze musis mit spravnou hladinu jinak to je nanic. Preju ti at se ti to povede a vubec kazdemu kdo po tom touzi tak jako ja a po 4 letech jsem stastna ale zaroven mam obavy jak vse dopadne...

boobaa
28. led 2013

Ahojte. Viete mi poradit, resp. ci ste niektora toto zazili... V 28DC som si urobila ckeal blue 25ML NA 2 // AZ PO LIMUTE V 30 den mamatest a 2 // az po limite. Menzes meska 5 dni... stretli ste sa s.tym? Mrchu mam dost nepravidelnu, tak je mozne ze mam este do rekordu meskania este 3 dni na mrchu

patulik1
29. kvě 2019

Ahojte chcela by som sa spitat robila som si test pred dvoma dnami lebo menstruacia mi meska uz treti tizden a mala som jednu ciarku silnu a druhu slabu mozem byt v tom ??

elwe
29. kvě 2019

@patulik1 ano, na síle čárek nezáleží

patulik1
29. kvě 2019

@elwe dakujem 🙂

jirikmaminka
29. kvě 2019

Ahoj holky prosim kouknete zda vidite jako ja //

jirikmaminka
29. kvě 2019

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru