Slabý duch na testu, špinění, mám strach

jaja.m
26. srp 2014

Dnes rano sem si delala test a na nem slaby duch.prikladam foto.uz 14 dni ale spinim hnedym tmavym vytokem a obcas je tam i tmava krev trochu,ale Jen na papire, na vlozce skoro nic.ms mela dorazit vcera.prsa boli, sem slaba.na patek sem obednana k Dr, ale mam strach aby to nebylo mimodelozni.ma nekdo podobnou zkusenost s dobrym koncem?

svlocka
13. lis 2014

Asi vim ze to tady nepatri ale zeptam se nevite kdy si muzu udelat tt kdyz mam ms muze behem toho nebo pockat az zkonci?a pak udelat test?diky

romantika
13. lis 2014

@hanulkavelunka ok drz se. první jsem si taky vymodlila a v druhé jsem nedoufala a ten sel hned. Uz jsem byla smirena s jedináčkem. Je to dneska zamotane. Hodne dela psychika, ale myslim ze nase generace je uz celkem orisek a spousta zenskych ma problém otěhotnět. prala bych ti prirozene. Tak se drz a at je vas doma brzo o jednoho vic.

hanulkavelunka
13. lis 2014

@romantika moc dekuju mej se moc krasne

krisss2
13. lis 2014

@hanulkavelunka stálo nás 30 tis. a bylo to na klinice ve Zlíně. Dr. mi rekl, že když dám 1 embryo tak je šance 40% a při dvou 60% a tak jsem to riskla, protože na další pokus, už bychom neměli penízky.
jinak stimulace jako při iui Puregonem (10 dnů), od 7dne Puregonu jsem si píchala ještě zároveň asi 3 dny injekce, aby nelraskly folikly, pak poslední den puregonu pregnyl načasovaný (12 DC), a za dva dny následoval odběr vajíček pod narkózou, po 2 hodinách mi řekli kolik bylo vajíček a jela jsem domů, druhý den jsem volala, kolik se jich oplodnilo, další den, kolik se jich vyvíjí dál a 3 den jsme měli 2 áčková embryjka desetibuněčná (ty mi zavedli čtvrtý den) a 3 áčková osmibuněčná (ty máme zamrazené) a za 6 dnů jsem měla pozitivní test.

hanulkavelunka
13. lis 2014

Moc dekuji,ale ja to ivf fakt nechci. Ted jsem v hubnouci fazi a na vse uz kaslu rano testnu posl test ve ct jdu do caru na krev utz a stejne mi da vyvolavacku a uz tam nepujdu kdyz tak az za rok fakt mi zalezi na normalnim poceti

krisss2
14. lis 2014

@hanulkavelunka dej vědět jak dopadl test.

hanulkavelunka
14. lis 2014

@krisss2 tak měla jsem poprvé ovulaci v úterý tak proto asi ten slabě pozitivní těhu test nevím nechápu ty testy už .... ale podle bazání tepoty mi to i graf ukázal a já měla i bolest ve vaječníku a tak jsem naštavaná že je manžel už 14 dní ve španělsku ☹
dnešní ranní test nic bílo
těhotná nejsem ale je mi pěkně zle, nevím co semnou je bolí mě mezi lopatkama a přes noc mi napuchla půlka obličeje i s okem a do ted se necítím ve své kůži, nic mě nebaví, nejraději bych lehla a spala i dva dny jsem totáně vyčepaná jak z práce tak ze všeho.
Pa pa přeji krásný prodloužený víkend.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru