Hnědé až krvavé špinění na začátku těhotenství

barankalova
22. kvě 2019

Tak z krve potvrzeno, že jde o hodně ranné těhotenství proto tam nic neviděl....na kontrolu jdu v út....nic méně pořád mě bolí podbříšek jak při M, a víceméně furt při utření špiním....už týden....někdy míň, někdy víc....někdy je to hnědé někdy už trochu do tmavé krve....ale na intimce nikdy nic.....vzala jsem si v práci volno a snažím se co nejvíc ležet...ale mám strach jestli už není pozdě....měla to některá podobně....a dopadlo to dobře?.....

barulina
22. kvě 2019

Bohuzel. Spinila jsem jemne a nedopadlo to dobre. V po jsem byla.na revizi

barankalova
autor
22. kvě 2019

@barulina tak to mě mrzí..... taky už jsem před půl rokem byla....ale to probíhalo jinak....tak stale trochu doufam....

barulina
22. kvě 2019

@barankalova drzim pesti, moc. Ja ted mam panickpou hruzu zndalsiho tehotenstvi, abynto nedopadlo stejne. Posilam 🍀🍀🍀🍀

barankalova
autor
22. kvě 2019

@barulina to chápu....to já taky....proto jsem vlastně tady....děkuju, taky přeju hodně štěstí!!!

biedronca
22. kvě 2019

Ja jsem po 4 potratech. Nikdy člověk ze začátku neví jak to dopadne.
Někdy jsem začala spinit v kuse kazdy den... pak týden nic jako když utne a pak se spustilo krvácení - potrat.
Někdy jsem 1x zaspinila pak dlouho, dlouho nic ..... a nakonec v jeden den jasná krev - potrat.
Někdy jsem necitila vubec nic, ani spinení, ani zádná bolest, ani krvácení.... a z čista jasna,jako kdyz se utrhne kohoutek a - potrat.
To je těžko

smajlinka22
22. kvě 2019

@barankalova Ze začatku druhého těhotenství jsem taky špinila, 14 dnů, vždy po utření. Některý den míň, některý víc. A skoro desetiměsíční syn mi tu teď vesele obchází nábytek 🙂 Přeju ať vše dopadne dobře <3

pandora197
22. kvě 2019

U mě hnědé až tmavě hnědé špinění s pobolivanim 2 x značilo potrat.Takže s jistotou Ti neřekne nikdo nic,je třeba prostě počkat a doufat.Držím pěsti🍀

mamakubatom
22. kvě 2019

U obou synů jsem na začátku špinila. Měla jsem krev dokonce i na intimce a vše dobře dopadlo. Držím pěstičky ať se těhotenství udrží.🍀❤

luckylee
22. kvě 2019

Spinila jsem dost.Mela jsem i trochu krve.Bolesti docela velke a ted jsem ve 14tt.Tak snad dobry.Doktor rikal ze to byva normalni.☺

barankalova
autor
22. kvě 2019

@luckylee já mám dneska už aj krev ale furt jen při utření....tak snad....moc ti držím palečky!!

luckylee
22. kvě 2019

@barankalova ja to mela i na vlozce.Vse je prokrvene a vse tam nateka a pracuje.Je to hodne citlive obdobi a proste to neni jen tak.Muze prasknout cevka...atd.
Kdyztak dej vedet jak to dopadlo.☺
Ja strachem netrpim.Je to jak to ma byt.Pokud je vse v poradku tak bude i nadale.
Ja tobe drzim pesti!At to prejde a zacnes si uzivat tehotenstvi.☺

barankalova
autor
23. kvě 2019

Bohužel to nedopadlo dobře hned po ránu velké bolesti a krvácení s hlenem a kousíčky😔

smajlinka22
23. kvě 2019

@barankalova To mě moc mrzí ☹ Příště to určitě vyjde <3

barulina
23. kvě 2019

@barankalova mrzie to
Hlavme se nech zkontrolovat

luckylee
23. kvě 2019

@barankalova to me mrzi.Jeste si doma poradne odpocin,nech telo se s tim vyrovnat a pak si zajdi na kontrolu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru