Slabý duch na testu, špinění, mám strach

jaja.m
26. srp 2014

Dnes rano sem si delala test a na nem slaby duch.prikladam foto.uz 14 dni ale spinim hnedym tmavym vytokem a obcas je tam i tmava krev trochu,ale Jen na papire, na vlozce skoro nic.ms mela dorazit vcera.prsa boli, sem slaba.na patek sem obednana k Dr, ale mam strach aby to nebylo mimodelozni.ma nekdo podobnou zkusenost s dobrym koncem?

terinka1989
26. srp 2014

pri uhniezdovani vajicka je to bezne ze je taky hnedsi vytok pripadne tmava krv... kym to nie je svetla cerstva krv je to v pohode 🙂 ja som krvacala od7tt do asi 12-13tt skoro stale a uz sme v 28tt a vsetko je v najlepsom poriadku... 🙂 drzim palce aby ste na tych dalsich testoch nasli to co chcete...

jaja.m
autor
26. srp 2014

@terinka1989 dekuji za odpoved.a vidite tho ducha taky nebo ho vidim jen ja? A mam plans it nebo pockat do te patecni kontroly? A mela jste na to krvaceni nejake leky?

terinka1989
26. srp 2014

no nieco veeelmi slabulinke tam je ale to nemusi byt duch ale len ten "kanalik" takze moze to byt a nemusi.... neplaste sa... nijak to co sa vo vas deje nezmenite a zbytocny stres vam ak ste tehu isto nepomoze... Budte v pohode, zdravo sa stravujte, nechodte do zafajcenych priestorov... ked uz aj nebudete tehotna urobite nieco pre seba :D teraz som frajera a to som bola fajciarka pred tym :D:D:D ale vazne pre to malinke to stoji ak tam zacina rast nerobit mu zle :D budte v pohode a pockajte.... mozno ani v piatok tam este nebude nic vidiet lebo sa mi to zda dost skoro lebo doktor zvykne na UZ nieco vidiet az neskor ked tam je minimalne vacok a ten moze byt a aj nemusi... uvidite co vam vasa doki povie 🙂 drzim palce 🙂

jaja.m
autor
26. srp 2014

Nikdo s podobnou zkusenosti?

ladie
26. srp 2014

Já podobnou zkušenost mám, ale bohužel to skončilo zamlklým těhotenstvím a samovolným potratem.

jaja.m
autor
26. srp 2014

A muzu se zeptat v jakem tydnu a taky ste takhle spinila?
@ladie

ladie
26. srp 2014

@jaja.m ZT v 6.týdnu. Na samovolná potrat jsem si ještě nějakou dobu počkala (odmítla jsem revizi, tak mě doktorka sledovala ambulantně).
Ale vůbec bych se nestresovala - zítra/pozítří zkus další test a v pátek ti víc řekne doktor 😉

hanulkavelunka
11. lis 2014

@jaja.m A hoj nevěř mamatestu tady těm novým fiaovým proužkům mrkni na mé faešné duchy

jaja.m
autor
11. lis 2014

@hanulkavelunka uz neverim;) ms pak prisla a zatim se nedari

nonacek
11. lis 2014

@jaja.m Já toho ducha vidim.... ✌

nonacek
11. lis 2014

@hanulkavelunka souhlasim mamatesty nekupuji, mam ty sami zkušenosti vzdy falešne pozitivní. 😩

romantika
11. lis 2014

ja to tak mela, a to jsem mela slabého ducha stridave skoro s zadnym snad ještě mesic, hcg takove zadne, a nakonec mam doma v postýlce mimi. Spinila jsem teda jen tyden na zacatku, pak nekdy v tom 10 tydnu vice. Za testy jsem tenkrat utratila majlant, dr taky nevedela uz o co jde. Taky dlouho zvazovali mimotelozni, dr rikala cekat, pry praska az v 9tt tehu.Ukazalo se fakt az uplne uplne na poslední chvili. Jinak jako druhorodicka jsem mela tehu příznaky snad hned co se to zadarilo. TO mne jedine nejak navadelo v nejake tehu doufat, ale jinak jsem si prisla jak jelen.

hanulkavelunka
12. lis 2014

@romantika to jako fakt? Ty 2 testy jsem delala min cyklus pred ms ale tyhle mamatesty mi to delaji porad a ten co je jen jeden tak tenmmam ted v po odpoledne ale k dr jdu az za tyden
Taky uz jsem dala za testy hruzu penez a krome mamatestu kterym neverim uz tak mi az tento udelal poprve ducha.Ja tomu uz neverim taky je mi divne a uz jsem to vzdala a ty ted napises tohle?

hanulkavelunka
12. lis 2014

@romantika jaak to tak ctu tak mam to same i s tim tydenim spinenim ktere skoncilo ted v sobotu a trvalo to tyden

hanulkavelunka
12. lis 2014

@romantika a bazalni teplotu jsi mela jakou?

hanulkavelunka
12. lis 2014

@romantika co praska v 9tt?

hanulkavelunka
12. lis 2014

@romantika a mela jsi takovehonducha jako mam ja na tom modrobilem testu?
Uz 3 tydny jsem bez ms misto ms jsem tyden slabounce spinila bez krve a ted v po odpoledne tohle na testu.

veruska007
12. lis 2014

Taky mi mamatesty nevycházely. Pozitivní jsem měla až ve třetím měsíci 😀 a ostatní testy reagovaly, jak měly.
Já teda kdykoli začala sebeméně špinit či krvácet nebo měla špatný pocit, tak to mělo špatný konec 😒 .
Ale je tu plno holek, co špinily, krvácely a miminko v pohodě.
Držím palce.

romantika
12. lis 2014

@hanulkavelunka no mne to třeba jedno odpoledne skocilo velice slabe, druhy den skoro zadne, lepe receno nic. menila jsem ruzne znacky ale i tak to skákalo. Nakonec jsem dala na rady a sla jsem na placene hcg. dojdes do laboratore, zaplatíš něco kolem snad si dobře pamatuji 250 a odpoledne vis výsledek. teda vtipne bylo, ze výsledek byl udesne hranicni. Takze jsem i tak netusila, ale pak tyden na to uz tam bylo co mělo byt. V 9tt praska mimodelozni do dutiny brisni a jses v primem ohrozeni života. Jinak to hcg ma zakonistost, na webu najdes tabulky kolik ma byt v jakem tydnu, ma se co si pamatuji násobit dvojnasobne co 2-3dny. Takze když pujdes dvakrát za sebou a nevbude to vychazet, nebo neporoste jak ma, tak je podezreni na mimotelozni. Ale dr by ti to mel udelat bezplatne. Ale i ta moje se porad cukala. Udelala mi to prave uplne na zacatku co jsem spinila a to ji vyslo ze tehu nejsem. Byla to fakt fakt pakarna. Ale mam doma prdolku. nakonec se ukazalo az při porodu, ze jsem mela nedovyvinutou placentu a to cele dělalo tu paseku. Prcek se narodil akorát mensi. Jsou to badatele, vsemu pry rozumi ale když jde do tuhého tak selsky rozum jim nejak chybi. Milion utz a nikdo nepoznal ze mam malou placentu a tak. A to jsem chodila do nejlepšího centra.
At to dopadne nejlíp co muze. Ja uz ke konci co jsem nevedela o co jde zkousela i ovu testy. A ty byly tak silene vyrazne. Takze pry se da testovat i ovu testama. Prave uz jsem si myslela, ze tehu to nebude, ze budeme zkouset dal a nechapala jsem proc jsou ty ovu tak vyrazne a porad.
Todle bylo fakt tehu za všechny drobne, ale dr. rikala, ze to taky ještě nezazila.

romantika
12. lis 2014

@hanulkavelunka jo bazalni teplotu a takove věci tomu nerozumim ani neresim, s druhym uz na tohle nemas cas takze jsem vedela presne kdy byl pokus a od toho se odvíjelo vse. Kdybych ja si z hlavy vzpomela ty data,ale myslim, ze první den poslední MS jsem mela 8.9 a mimi mi potvrdili presne za 2 mesice 7.11 snad. Presne jen vim ze 1.11.2012 my brali to hcg a poprve bylo uplne na hrane, cili pry jako pozitivni a zadala jsem si o to sama, uz mi tekly nervy ale pamatuji si doted to kouzelne datum same jednicky. A jak mi to potvrdili tak hned na to byl prvotrimestraln screening a v te době jsem i opetovne zakrvacela. Drzim palec at to dopadne jak ma nejlepe pro tebe a pripadne prcka. Nekdy je to boj nez se priroda rozhoupe, pak nasledoval desny maraton protože od tech krvaceni a vseho my nevysly testy, jeden ukazatel téměř nulovy a porad straseni a v zaveru to vse způsobovala jen a jen ta placenta. U porodu to bylo uz vsem jasne, ale do te doby jsem mela pocit, ze jsem prirodni ukaz. Dneska je vse o pocitacich a testech a kde cem, ale doktori uz zapomneli uvazovat hlavou.

krisss2
13. lis 2014

@hanulkavelunka ahojky mám něco podobného. Půjdeš k dr? Dělala sis ještě další test?

hanulkavelunka
13. lis 2014

@romantika moc ti děkuju, teda užila sis své ale máš broučka u sebe a zdravého a to se pak na vše špatné co jsi prožívala zapomene žejo 🙂
No já těhotná určitě nebudu testovat se mi dál nechce za ty 3 roky mi to už tolikrát nahrávalo že jsem těhotná a nebyla jsem, 5 letou dcerunku mám doma tak snad dá li pán bůh ještě příští rok tomu dáme čas možná skusím ještě 3 iui a kdy ne tak v roce 16 IVF
moc ti děkuju že jsi mi odepsala za týden jdu do caru na krev kde mi zjistí proč ani po utrogestanu který užívám 3 roky a ted první cyklus co jsem to nedostala vůbec jen špinila týden po týdenní zmeškané ms jinak 3 roky s utrogestanem ms skoro na hodinu přesně
ale ty těhu testy mě štvou člověk si dává naději a pak.....nic
pa pa

hanulkavelunka
13. lis 2014

@krisss2 ahoj mám doma další krabičku tu samou značku co mi ukázal slabě pozitivní ted v pondělí odpoledne ale vůbec se mi to nechce dělat
už nevěřím ničemu

hanulkavelunka
13. lis 2014

@krisss2 a k dr do caru jdu příští čt a dnes jsem už 21 dní bez ms
a jak jsi na tom ty?

hanulkavelunka
13. lis 2014

@krisss2 bude to u mě zase falešně pozitivní
já prostě nemůžu mít to štěstí že bych po 3 letech a 2 iui otěhotněla
☹ ☹ ☹ ☹ ☹
nijak na to nemyslím ale tohle je zase cyklus a měsíc který jsem ještě neměla ☹
začala jsem i měřit bt ale to by se mi kdybych těhu byla držela na hoře a mám pocit že jsem měla podle bt včera ovulaci ( hmm a manžel si lítá po španělsku ☹ )

krisss2
13. lis 2014

@hanulkavelunka Já jsem takhle měla po iui mimoděložní☹ pak mám po ivf holčičku a po roce od porodu jsem měla biochem. těhu☹ ve všech třech případech jsem krvácela a testy mi vyšly u těch dvou špatných případů pozitivní až po ms tak 21 dpo. Ale jak píšeš bt jsem v těch špatných případech nízkou. Chjo je to na zbláznění, taky jsem vždy skončila v nemocnici a mám už jen jeden vejcovod, tak už se i bojím k dr. ☹

hanulkavelunka
13. lis 2014

@krisss2 je to tak nespravedlivé
já těhu nejsem bohužel nikdy mi nedorostou folikuly samy jedině po injekcíc
costil už mám vyčerpaný ten se může jen půl roku za život v caru mi dali merional injekce a na ten jsem reagovala dobře ale ani jedno ze dvou iui nevyšlo
já na to kašlu je to o nervy ale tak nějak se tím fakt už bavím a každý měsíc mě to čím dál víc překvapuje 🙂
tak pa pa

hanulkavelunka
13. lis 2014

@krisss2 já si počkám co mi dr v caru řekne za týden už budu vědět proč to tak je a co se s tím dá dělat
hodně přemýším o sarapis soje že byc to vyskoušela nosifol mi nezabra ale já ho pila jen měsíc a z toho ž kg přibrala jsou to samé b vitamíny a neskutečný hlad ......
četla jsem i o estrovone je to pro ženy v přechodu ale prý to funguje jako clostil no nevěřím už ničemu
přeju ti hodně štěstí po třec letech jsem ze všeho unavená bya jsem na hysterosalpingografii a to 2x jednou mi v nemocnici udělali jiné vyšetření omylem hysteroskopii pod narkozou psala jsem dopis i řediteli a ten mi druhé iui jako omluvu zaplatil protože někdo z pracovnic nemocnice zaměnil při tel objednávce písmenka místo HSG bylo HSK a já musela pod narkozu pak teprv jsem podstoupila hsg a obojí vyšetření nic nezjistilil jsem ok a mám z hormonálního profilu jen zvýšený prolaktin na který beru dostinex půl tbl týdně a je to taky ok a stejně nic
na ivf nechci vyhýbám se tomu mám hrůzu z dvojčat manžel pracuje v zahraničí a nezvláda bych to ASI

krisss2
13. lis 2014

@hanulkavelunka tak zkus to ivf jen s jedním vajíčkem, byla to super rychlovka, ani mě to nestresovalo tak, jako iui.Já teda měla 2 vajíčka, protože to bylo na 60%, ale zkusila bych to.

hanulkavelunka
13. lis 2014

@krisss2 na kolik te to vyslo kc a mohla bych te o neco poprosit?
Mohla by jsi mi popsat jak to prresne funguje jaky je postup??
Byla bych ti moc vdecna a kde jsi na tom ivf byla a podle cehonti rekli ze je to na 60%??

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru