Snažíme se. Co myslíte?

ajakordi
7. dub 2022

Krásný večer holky,tak mám zde další duch test.🤣🤔
Mám 25 den cyklu,jsem zvědavá,kdy to dostanu a jestli vůbec,minula menstruace byla zpožděná o 5 dní a hrozně slabá ,asi tak den možná dva.
Od té doby pravidelně probíhal ob den či dva dny styk.
Poslední dny se cítím hrozně unavená,mám zvýšenou,bolesti břicha,ale takové pichlavé,objevil se divný výtok ,takovou zvláštni konzistenci.
Každopádně jsem už realista pár takových testu jsem už měla,ale tenhle je nejvýraznější,dělala jsem ho dnes na rychlo,kolem 14:10 a mrskla ho do taštičky a když jsem přišla z nákupu,chtěla ho vyhodit a vylezlo na mě tohle mám asi tak 7Den po ovu.
Tak co myslíte?
Držte mi palce 🙏🙏❤️

handulkak
12. dub 2022

@nikolaokr a byl tam hned? Dr max děla moc rad duchy po limitu

nazka
12. dub 2022

@ajakordi jak to vypadá?

nikolaokr
12. dub 2022

@handulkak no to já ani nevím, vždy udělám test a pak se po nějaké době na něj podívám.

nikolaokr
12. dub 2022

@handulkak ale ducha mi udělal i test pepino

ajakordi
autor
12. dub 2022

@nikolaokr ještě počkejte testujete moc brzo chce to počkat,vím jak se cítíte,taky jsem byla lovec duchů minule měsíce,takže chce to vydržet 🙏❤️mohla jste mít později ovulaci 🙂 jinak já měla dva Clearblue pozitivní a dva klasický papírový taky ,jen ta čárka není úplně tmavá jak by měla být,takže i já musím čekat ,momentálně mám tři dny spoždění,ale minulý měsíc jsem neměla skoro žádný pozitivní test a nebyl v limitu ,teď jsou všechny v limitu. ❤️🙏🙏Počkejte pár dní 🙏❤️hodně štěstí přeji 🙂

handulkak
12. dub 2022

@nikolaokr tak dr max odecitat max do pěti min. 🙂
Jinak udělá ducha. A nejen to. Me dělal moc pěkný růžový čárky. 🙂

ajakordi
autor
12. dub 2022

@lenka27 děkuji,uvidíme 🙏❤️

pro89
Autor odpověď smazal
Zobraz
pro89
12. dub 2022

@nikolaokr pepino prý dela hodně falešný duchy … obavám se ze z toho nic nebude to už by byl vidět na testech rozdíl

ajakordi
autor
25. dub 2022

Hezký den holky,tak zítra si mě objednal gynekolog na prohlídku přikládám test asi tak 15 den spoždění,myslete na mě ,aby bylo zítra vše v pořádku jsem hrozně nervózní..🙏❤️

nazka
25. dub 2022

@ajakordi je to jasný, je to tam. Bohužel vím, že dvě čárky ještě nejsou výhra. Každopádně držím moc palce, ať máte vyhráno 🍀

ajakordi
autor
25. dub 2022

@nazka no právě jsem hrozně nervózní ach jo... 😏😏

nazka
25. dub 2022

@ajakordi chápu tě, taky vždycky jsem, ale buď ráda, že je to teď na dobre cestě, snaž se myslet pozitivně. Věřím, že to bude dobrý a raduj se🙂

ajakordi
autor
25. dub 2022

@nazka dobře budu myslet pozitivně a že tam zítra už něco malinko uvidí nu uvidíme poslední menstruace měla být 10.3 ale byla až 14.3 a taková jiná ...a od té doby nic a v den menstruace 10.4 slaboulince pozitvni test a dnes je to 15 den bez menstruace tak uvidím ,modlím se každý den 🙏🙏❤️

nazka
25. dub 2022

@ajakordi určitě dej vědět, jak jsi dopadla. Na ultrazvuku je prý něco vidět 3 týdny od oplodnění 🙂

ajakordi
autor
25. dub 2022

@nazka no to jsem teprve 15 dní ☹ takže asi nic no ☹nebo nevím ,kdy došlo k oplodnění,ale před 15 dny jsem měla první lehce pozitivní duch test 😏

ajakordi
autor
26. dub 2022

@nazka Takže vše je v pořádku miminko je tam kde má být a srdíčko má taky v pořádku,takže děkuji za podporu 🙏❤️ jsem cca 5 TT na kontrolu jdu až tak kolem 10 TT ❤️❤️

nazka
26. dub 2022

@ajakordi tak to je bomba. To jsem moc ráda 🙂 teď přežít 5 dlouhých týdnů, co🙂

lenka27
27. dub 2022

@ajakordi škoda, že až tak pozdě, já chodila po 14ti dnech na kontroly a i těch 14 dní byly nervy 🙂 dokonce mu půjčila sousedka Angelsound, abych se uklidnila 😀

andelicka
27. dub 2022

@ajakordi Já bych s jistotou řekla, že jsi těhotná. Taky jsem to tak měla a byla jsem🍀

ajakordi
autor
27. dub 2022

@nazka jo to nějak přežiju a zvládnu to dnes mě je nějak nejhůř ,🤣🙏já budu mít o zábavu postaráno to se neboj ,do toho zařizování svatby,takže asi tak 🙏❤️☺️

ajakordi
autor
27. dub 2022

@lenka27 já se uklidnim zařizováním svatby 🙏🙏☺️🤣to je taky dost zábavy 🤣🤣❤️🙏

ajakordi
autor
27. dub 2022

@andelicka jojo jsem doktor potvrdil ☺️

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru