Som tehotná?

domka25
21. lis 2016

Ahojte zienky som tu nova. Mam otazocku dneska mi meska mrcha den s muzom sa snazime o babatko a neviem ci sa mam tesit. Boli ma podbrusko a mota sa mi hlava mam zvlastny vytok a bolia ma prsia co myslite mozem sa zacat tesit? Dakujem za odpovede.

lassii
21. lis 2016

Klidně zkus otestovat, už by se mohlo něco objevit 😉

domka25
autor
21. lis 2016

Strasne by nas to potesilo jooj to cakanie je na nevydrzanie. 😊

lassii
21. lis 2016

@domka25 Tak to nejsi sama, já už nevím co roupama a to jsem teprv 14DC a čekám na ovu :-/

kacwi
21. lis 2016

Tak testuj 🙂 vsechny jsme zvedave. Ja mela priznaky jako ty ;)

domka25
autor
22. lis 2016

Vcera som si spravila test som nevydrzala ale zatial iba jedna ciarka 😟 no dneska stale neprisli a hlava sa mi kruti riadne. Skusim este zajtra no dufam ze tam budu dve ciarky...bol by to najkrajsi vianocny darcek.

pikl
22. lis 2016

@domka25 ahoj, děláš si test s citlivostí 10? Nebo ještě se to nemuselo objevit,pokud sis ho nedělala hnedka ráno.drzim palce

domka25
autor
23. lis 2016

Dakujem dneska som po nocnej ale mrcha nikde je to uz 4 den. Dufam ze ked si pospim tak sa ukaze ci ano alebo nie

domka25
autor
23. lis 2016

Tak zienky mrcha stale nikde a je tam len jedna ciarka 😢

domka25
autor
25. lis 2016

Ahojte zienky dneska som dostala slabu mrchu ale mam strasne bolesti. Prosim mala uz niektora zvas noeco podobne? Nemohlo by to byt uhniezdenie?

dzogobela
25. lis 2016

@domka25 mohlo by byt, ale pokud uz Ti meska MS nekoli dni a mivas pravidelne cykly, tak je to podle me spis nepravdepodobne. Znamenalo by to pozdejsi ovulaci.
Ja spinila pri hnizdeni, ale opravdu to bylo jen trosicka krve na intimce. Ale to asi muze byt ruzne.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru