Špinění 4 dny před menstruací. Může to být těhotenství?

lory303
25. led 2017

Ahoj holky,

založila jsem tuhle diskuzi, abych zjistila, zda jste měli podobný případ jako mám teď já. S přítelem se snažíme o miminko a dnes jsem 25DC (8DPO) a MS by měla být v neděli 29DC. Minulou neděli 22.1. kdy jsme byla 5 DPO jsme měli s přítelme sex a začala jsem hnědě špinit, moc jsem tomu nevěnovala pozornost, protože jsem si říkala, že to může být podráždění po sexu, ale dnes jsem 8DPO, 4dny před menstruací a zase hnědě špiním. Může to být příznak těhotenství? Nikdy se mi tohle nestalo. Budu ráda za každou odpověď. Předem děkuji.

lory303
autor
26. led 2017

@lenusaak já clostík uzivala v listopadu, pak ho vysadila abych zjistila, zda se po nem netvori cysty a netvorily, tak mi ho dr.napsala ted od unora znovu na dva mesice. Tak asi jeste pockám až dorazi ta prava MS. Juuu, holcicka tak to musis byt cela natesena.. drzim palce at je vse v poradku 🙂

@vanea jj.pockam jeste 🙂 ty se opatruj at miminko pekne roste 🙂

tehulkamaminka
5. pro 2019

Zdravím,
V den očekávané(2.12.) menstruce jsem pouze špinila pár kapiček růžových na vložce. Druhý den malinko červenější a bolest což mívám první 2 dny, včera to bylo hnědé a večer tam byl černý větší slizký kus tak 4mm no dneska jsem dle mých a internetových počtů 5tt. Už krvácení mizí a slábne a najednou zase růžovější zesílení a pak zase skoro nic na toaleťáku a na vložce z noci 1 malá hnědá skvrna. Někde jsem četla, že někdo v 4tt-5tt krvácel a udrželo se mimi. Já v prvním těhotenství měla 3 krvácení takže až v 4. měsíci jsem to zjistila a u druhého děťátka žádné krvácení a tak se teď furt hlídám a pozoruji, že to asi zase zakřiknu a samovolně potrácím.

tehulkamaminka
5. pro 2019

Navíc teď když jsem dlouho stála u pračky a přebalovala pokakanou dceru, tak při delším stání a chůzí mě to dole bolí, jako kdyby mě tam někdo tahak za visící cecky a už skoro nekrvácí takže v podstatě silnější to bylo 2 dny a 2 dny první a poslední špinění uvidím jestli budu špinit zítra nebo se rozjede

tehulkamaminka
5. pro 2019

Léčím se s nějakým zánětem už měsíc beru čípky

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru