Špinění, bez bolesti břicha. Můžu být těhotná?

lawine
20. únor 2012

Ahoj holky, měla jsem to dostat, ale normálně mě bolí hodně břicho, ale teď ne, špinila jsem, pak ve vaně dost krve a druhý den zase jen to špinění, už 4 dny. Myslíte, že můžu být těhotná? Dělala jsem si test den před menstruací a nic, ani duch. Teď na to není vhodná doba, poraďte prosím. Děkuju...

nicky85
20. únor 2012

Ahojky, tak já řeším úplně to stejné, taky mám zhruba 3 dny jen špinění a píchání v podbřišku, test jsem zatím nezkoušela, MS jsem čekala včera...

lawine
autor
22. únor 2012

Holky, neporadíte? 😖

salomee
22. únor 2012

@lawine Zkusila bych znova test... Na co není vhodná doba? Jako na test nebo na těhotenství? Ta krev ve vaně zní děsivě...ale co pak? Krvácení hned přešlo? Já jsem na začátku těhotenství krvácela jednou...no krvácela, byl to jenom flek čerstvé krve na intimce (po sexu) a na to, jak se všude píše, že je to v těhotenství prakticky normální (překrvení sliznic atp), tak dr. dost plašil ...řekl, že těhotná nemá co krvácet a brala jsem ascorutin.

jeudi
22. únor 2012

@lawine zkusila bych jeste par dni pockat a zkusila bych test znova pokud by spineni pretrvavalo navstivila bych gyn aby me vystrila

salomee
22. únor 2012

@nicky85 Proč ještě netestuješ? Myslím, že je čas...

lawine
autor
22. únor 2012

No krvácení přešlo druhý den, pořád špiním, zítra je to 8. den. Test jsem dělala dnes a nic. A vhodný čas není na těhotenství. Max. v pátek jdu na gyndu. Tak uvidíme...

mitote
22. únor 2012

no ja tohle mela za posledni pul rok nekolikrat a ani jednou jsem nebyla tehotna...muze to byt i hormonalni nerovnovaha nebo neco jineho... jinak ja ted spinila casto, malo krvacela, zadn ebolesti prsou jako vzdy pri menzes ani bricha, pobolivani vlevo podbrisku a vyklubal se z toho zanedbany zanet s pohnutou delohou a utlacovanym vajecnikem... tim te nechci strasit, jen rikam, ze vsechny priznaky nemusi vzdy znamenat tehotenstvi

mrsblack
27. zář 2012

Holky, obnovuji diskusi a ptám se - místo MS jen obden velmi slabě špiním, je to takové světlounce hnědé, trvá to už od pátku (tedy 6 dní), test jsem si dělala a negativní. Ještě nikdy se mi nestalo. Pár kamarádkám vycházel negativní test až do 7.-8.týdne těhu,i když už těhotné byly, takže vím, že test může být negativní i při těhotenství. Měla jste to některá, že jste slabounce špinily místo MS a byly jste těhotné?

pipinka
26. bře 2013

@mrsblack ahojky, jak jsi tenkrát dopadla s tím špiněním? Mám ty samé problémy a zajímá mě to 🙂

mrsblack
26. bře 2013

@pipinka nebyla jsem těhotná, byla to jen nějaká hormonální nerovnováha nebo něco způsobeno virozou, MS v plné síle přišla osmý den, stejně se to opakovalo i v říjnu a v listopadu už jsem byla těhotná 🙂

ggabcule
5. črc 2014

Ahojky,,,prosím o radu 🙂 ☹
Bolí mě už asi 14 dni břicho a mam křeče a to dcela dost,nemužu si naněj ani lehnout ,hodně jsem se i nafoukla a za 14 dnu přibrala 2kg,aniž bych nějak změnila stravu.
Dělala jsem si i dvakrat test a negativní ... včera jsem začla špinit hnědě a v utery bych to měla dostat...Jsem trochu nesva a nevím co si mam myslet...Muj doktor žensky ma dovolenou a obvodni take..
Včera jsem byla i na pohotovosti a tam mě docela dost odbyli a řekli at si počkam až tam budou...

kokonel
20. srp 2014

Ou, celkem mě děsí to co tu čtu 😒 MS jsem měla dostat 14.8. Od 20.8. slabě špiním. .. Mám přítele, ale nespíme spolu, pouze se mazlíme. Přítel má strach a i já. Jednou četl, že se dá otěhotnět i když se neudělá. 13.8. jsme se mazlili naposledy. Test jsem si nedělala, nemám na to odvahu. Doufám, že pro zpoždění MS je jiné vysvětlení než těhotenství..

svlocka
24. srp 2014

Ahoj holky poradi mi nekdo?mela jsem den spozdeni,pak jsem to dostala 18ale jen male krvaceni a nic druhy den spineni hnedy,treti a ctvrty den krvaceni a paty zase spineni hnedy a trva,poboliva me bricho,s pritelem sdmmnechranime🙂myslite ze muzu i tak otehotnet?toto se mi nestalo jeste.diky za radu moc

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru