Stále doufám v zázrak

szuzia
20. říj 2020

Ahoj ženy, vím že nejsem první ani poslední co doufá v zázrak. S manželem se už dlouho snažíme o uzlíček štěstí. Doktor nám původně řekl, že přirozeně to nepůjde. Manžel je nyní 2 měsíce po operaci varikokély. Možná pomohla možná ne. Menstruaci mám pravidelnou jako hodinky. Nikdy se nezpozdila. Až nyní. Mám zpoždění 5 dní, ale test sněhobílý. Pnutí prsou a bolest v podbřišku jsem zažila už tolikrát, ale menstruace vždy dorazila. Mám citlivější čich, hlavu mám jako střep, jsem nafouklá jako pátrací balón a ve velkém se objevil bílý výtok. Kvůli koronaviru lékař momentálně neordinuje. Už jsem zoufalá. Testy negativní, ale ten pocit? Mám pocit, že je něco jinak, ale bojím se že si to jen přeji. Omlouvám se za zprávu, ale potřebuji se z toho vypsat. Ulevit si a možná povzbudit, děkuji 🍀

lentilkah
20. říj 2020

Ahoj, vis, kolikaty jsi dpo?

bamak
20. říj 2020

@szuzia tak si zajdi do nejbližší laboratoře a zaplať si odběr HCG.

klokanka31
20. říj 2020

@szuzia Buď odběr hcg nebo třeba za dva dny zas zkusit testík. Jak dlouho se snažíte?

szuzia
autor
20. říj 2020

@lentilkah Měla bych být 17dpo, ale se 100% jistotou to nevím.

szuzia
autor
20. říj 2020

@bamak Laboratoř je třeba v nemocnici?

szuzia
autor
20. říj 2020

@klokanka31 Skoro 2 roky.

zelenaesmolda
20. říj 2020

@szuzia
podle me vidis priznaky protoze si tehotenstvi strasne prejes.pockala bych par dni a udelala jeste jeden test.

klokanka31
20. říj 2020

@szuzia Tak snad se už povedlo, ono plodný dny nemusí být vždy uprostřed cyklu... A i kdyby to nedopadlo, neztrácej naději. Já čekala na malou 13 let a povedlo se 😉

lentilkah
20. říj 2020

@szuzia Pri 17 dpo uz by test neco ukazat mel, ale je mozne, ze se opozdila ovulace. Zkus treba zitra dalsi test. Drzim palce.

nagojka
20. říj 2020

To znam...mam to takhle kazdej mesic...snazime ted rok...doktor mi diaknostikoval PCOS ale mentruaci mam pravidelnou a ovulaci merim BT- ta rika ze ovu probiha...ja se priznavam ze sem uz tak trochu zoufala😟😟😔😔budu ti drzet palce at se brzo zadari...!!!

katule1990
20. říj 2020

@szuzia 17 DPO už by měl být test pozitivní, ale je možné, že se opozdila ta ovulace, jak tu psaly holky výše. Držím palce 🍀. Jen jsem se chtěla zeptat, jestli už dělali manželovi kontrolní spermiogram po operaci? Zajímalo by mě, jestli operace pomůže, i když 2 měsíce po je asi ještě brzo na nějaké případné závěry. Manželovi totiž zjistili varikokélu taky, ale jen hodně mírnou, na hranici zjistitelnosti. Na operaci nebyl, byli jsme pak po 3 letech snažení na IVF.

szuzia
autor
20. říj 2020

@zelenaesmolda To jsem si řikala taky, ale stavíme a myšlenky mám úplně jinde. Chápu, že si člověk vsugeruje bolesti a změny chutí, čichu atd. Ale ten výtok si neumím vysvětlit. Vždycky mám pocit, že už jsem to dostala a zatím nic.

szuzia
autor
20. říj 2020

@klokanka31 To tě obdivuji, já už bych za tu dobu zešílela. Navíc mám o 13 let staršího manžela, tak to už by pak mohl být spíš děda 😁

klokanka31
20. říj 2020

@szuzia No to jo 😄

szuzia
autor
20. říj 2020

@nagojka Taky jsem to tak zprvu měla. Pak řekli, že to nepůjde. Že možná pomůže operace. Tak jsem se s tím ,,smířila,, a neřešila to. Věděla jsem, že to nepůjde. Ale tenhle měsíc? Jsem jak praštěná. Posílám hodně štěstíčka 🍀 ať se brzy zadaří.

szuzia
autor
20. říj 2020

@katule1990 Zatím nebyl. Říkali, že dříve než za 3 měsíce to nemá cenu. A kvůli aktuální situaci to bude možná ještě později 😄 Říkali, že pokud by to pomohlo a byl to jediný problém, tak tomu stejně máme dát 6-12 měsíců.

klokanka31
20. říj 2020

@szuzia No vidíš, možná tím že ses s tím smířila a neřešila, tak se to mohlo povést... Já takhle otěhotněla 3x za rok - vždy když jsem to vzdala. A podle dr. že nemám nejspíš šanci otěhotnět přirozeně... Ta čučela když to najednou šlo ☺

bamak
20. říj 2020

@szuzia třeba

pepickovapavlinka
20. říj 2020

No nechci být negativista samy se s manželem snažíme už 3 roky ale pokud už meškáš MS a test je negativní těhu to nebude.Já už kolikrát měla bílí výtok a hojně a stejně nic

jjasmina
21. říj 2020

Jaký test ste si dělala? Jinak do laborky na krevní test jako samoplatce

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru