• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Stalo se, že jste neměly skoro žádný PMS a byly těhotné?

13. března 2012 
Ahoj holky.Stalo se některé z vás,že jste neměla skoro žádné bolesti před MS a pak jste zjistily,že jste těhotné? Dříve už několik cyklů zpět mám skoro od ovu do MS citlivé bradavky jakoby i větší,či pevnější,polesti v podbříšku,nebo i břicho bolí víc. A teď mám tak 2,či 3 dny do MS a jen občas (spíše vůbec)od neděle mám citlivé prsa a skoro vůbec mě nebolí podbříšek.Zato každý den se mi často motá hlava.
Vím,že si pak mám raději udělat test nejdříve v den očekávané MS,ale chtěla jsem slyšet názory,zkušenosti ... .
Děkuji.
13. bře 2012 v 09:42  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já měla tlak v podbříšku a motání hlavy tak jako píšeš ty jen s tím rozdílem že já MS nedostala pak už mi to bylo vše jasný
13. bře 2012 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gigca Ahojky.Děkuji ti.Já nevím.Já jí teprve čekám za pár dní.Radši aby nepřišla :slight_smile:. A dříve jsi cykly měla s PMS? Mě to totiž mate,že jindy mám PMS a teď skoro vůbec.
13. bře 2012 v 10:44  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to ti nezbyde než jen čekat :slight_smile: Já si test dělala až 14dní co mi MS nepřišly a bylo to nejasný tak jsem se raději objednala k lékaři, který mi to pak jen potvrdil.
13. bře 2012 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gigca Až po 14dnech meškání? Tak to bych nevydržela. Mi si miminko strašně moc přejeme. Už je to rok :frowning2: .Je pravda,že jsou na tom páry i mnohem hůř,ale jak se začne na to myslet,tak se chytáte každého stýbla :pensive: .
Jojo čekat.Ale myslím si ta mrcha stejně dorazí :frowning2:
13. bře 2012 v 11:04  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek