Tak co myslite? Je možný duch 3 dny před ms? 😂

renchees
25. bře 2020

Je možný duch 3 dny před ms? Nebo prostě už jsem tak zoufala, že ho vidim? 😢

dareenn
28. bře 2020

@renchees no podle me teda sílí 🙂👍🏻

renchees
autor
28. bře 2020

@eicul16
@eicul16 a clearblue takto 🤷🏻‍♀️ 😂

lenickamimi
28. bře 2020

Můj tt dnes takto a mám ještě 3 dny do MS

eicul16
28. bře 2020

@renchees vždyť to krásně sílí! :D připomínáte mi mě :D taky jsem šílela, jestli jo nebo ne, testy si dělala pořád a pořád se mi zdálo, že čárka nesílí :D

agneska7
28. bře 2020

@lenickamimi jestli ti můžu poradit kup obyčejný papírový test .... Tohle tam cosi ukazuje ale dá se to nazvat čárkou nebo duchem ? Je to takové divně spíš jak vadný kus

lenickamimi
28. bře 2020

@agneska7 no jo ok ale to divný že by byli vadné všechny to už je třetí tt

agneska7
28. bře 2020

@lenickamimi jen radím raději ušetří a kup obyčejný a dá ti jasný výsledek nebo když už ,,lepší ,, test tak digital clear blue

lenickamimi
28. bře 2020

@agneska7 ano ale shanela jsem tady s citlivosti 10 sem nesehnala tak mi prodavačka dala tyto a prý ukáží i několik dní před MS tak jsem teprve 8dpo je jasné že jsem byla jen zvědavá jestli se už tak brzy něco objeví ☺️👻

eicul16
29. bře 2020

@renchees tady foto jen ze nekecám :D že jsem taky testovala furt :D ty první carky už za ten rok moc nejdou vidět :D

renchees
autor
29. bře 2020

@eicul16
Prvni 26.3
Druhy 28.3 (den kdy měla přijit ms)
A dneska test pepino digital jinej nemam 😂
A dole je clearblue ze vcera ale ten je ted uz slabsi než včera :/ nevim no uvidim co bude dal 😬😬😬

renchees
autor
30. bře 2020

@eicul16 od včera mě poboliva u praveho vaječniku kde mi před 2 lety braly vejcovod po mimoděložnim tak uvidime co bude :/ achjo achjo

eicul16
30. bře 2020

@renchees nestresovat! Mě na začátku těhu bolelo v podbřišku pořád a dost nepříjemně, navíc jsem i krvácela a byla v nemocnici na pohotovosti, kde mi doktorka řekla, že je to 50/50, jestli se objeví srdeční činnost... Tak jsem si s malou povídala a prosila ji, ať tam zůstane 🙂 a potom se jí ani ven nechtělo ^^

eicul16
30. bře 2020

@renchees a digitální testy prostě vyblednou, to je normální ^^

anetkal1994
31. bře 2020

@zvladarova dobrý den. Bohužel už par dni testuji a porad mám je jednu carku 😞😞přitom příznaky mám. Ale druhá čárka nikde. Pro jistotu přikládám foto. Vidíte někdo něco ?😒

vendelinka08
31. bře 2020

@renchees testy máš krásné pozitivní a podbřišek bolí vždy. Mě v něm bodalo při určitém pohybu.

zvladarova
31. bře 2020

@anetkal1994 neco malo tam asi videt je, zkus za 2 dny.. kolik je tohle citlivost?

jaja01k
31. bře 2020

@anetkal1994 Nevidím tam nic.

vendelinka08
31. bře 2020

@anetkal1994 test je zcela negativní,ani náznak druhé čárky. Příznaky můžeš mít, ale asi ne těhotenské.

renchees
autor
1. dub 2020

@vendelinka08
Dneska 4 dny po vynechane ms 😬 vypada to nadějně 😬

kuttu
1. dub 2020

@renchees Gratuluju 👍👍

vendelinka08
1. dub 2020

@renchees to vypadá velmi nadějně, super

anetkal1994
1. dub 2020

@zvladarova 10 😖
A dneska jsem zkoušela znova a bohužel. Duch byl asi opravdu duch minuly tyden a teď už nic vidět není.. 😖

anetkal1994
1. dub 2020

@jaja01k duch se mi objevil minuly tyden, bohužel jsem 2x testovala tento tyden a nic. Ani náznak druhé čárky.

zvladarova
2. dub 2020

@anetkal1994 tak to me mrzi, bohuzel to asi nebylo prosperující těhotenství..

anetkal1994
2. dub 2020

@zvladarova to je v pořádku. Dekuju za krasne slova ..☺️ Trosku mi to forum tady pomohlo ze je tu spousta lidi co doufají a modli se stejne tak jako já. Komunita je důležitá. Těším se, až budu s vámi sdílet konečně nějaké dobré zprávy.

renchees
autor
14. dub 2020

@eicul16 tak davam o sobě zas vědět. Dneska utz a miminko je tam kde ma byt a krasne roste ♥️ Diky moc vsem za zpravy .

eicul16
14. dub 2020

@renchees tak to mám radost! Moc gratuluji :3

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru