Těhotenské příznky. Mohou být špinění, zimnice, horečka a bolest hlavy?

sami28
26. črc 2020

Ahooj holky, dnes jsem 10 - 11 dpo a TT negativni. cca 5 dpo spinění, co trvalo až do včera (nikdy jsem neměla), zimnice, horkost, bolesti hlavy. Měla jste taky některá a bylo to těhu?

jjasmina
26. črc 2020

@sami28 ne

leniczka23
26. črc 2020

@sami28 ano měla a nebyla jsem těhotná..od doby co jsme se začali snažit jsem měla hodně příznaků a paradoxně když to přišlo neměla jsem žádné. Psychika je mocná. Držím palce

evula19
26. črc 2020

@leniczka23 měla jsem to úplně stejně.

sami28
autor
26. črc 2020

@leniczka23 tak to je v haji 😃 tak proc se to sakra deje, kdyz z toho pak nic neni..

sami28
autor
26. črc 2020

@evula19 tak aspoň nekdo 😊

leniczka23
26. črc 2020

@sami28 PMS se tomu říká a je to právě často zaměňováno za těhotenské příznaky. Ale uvidíš. Dokud nepřijde MS je pořád šance.😉

sami28
autor
26. črc 2020

@leniczka23 to ano, ale ze se mi to nikdy nestalo a zrovna, kdyz se snazime 😃

baarus21
26. črc 2020

@sami28 me teda přesně tyhle příznaky naznačovaly tehotenstvi. Těhotná 3x a vždy to ze začátku byla zimnice, bolest hlavy, rýma...jakoby na me neco lezlo. Normalne se mi tohle taky nestava....jen kdyz jsem na smrt nemocná a to jsem nebyla nekolik let. Tak ti přeju, aby to bylo ono 🙏👍🍀 ale taky to nic znamenat nemusi no, tak abys pak nebyla zklamaná

sami28
autor
26. črc 2020

@baarus21 Právě, taky se mi to nestává, proto mi svitla naděje, ale už počítám spíš s tím, že nee.. Děkuju za zprávu! 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru