Těhotenský test a divnost...Myslíte, že je to duch?

paumerka
7. zář 2020

Ahoj ženy dnes jsem si udělala test ráno mamatest ten negativní ale před chvilkou jsem udělala intime viz foto myslíte zeje to duch nebo jen ryska čárka naskocila hned mám 4 dny do ms.vim netestovat před ms ale je mi fakt divne od minulého týdne jsem peibrala 4 kila oči nevím kdy byla cykly mám někdy 31dni

paumerka
autor
9. zář 2020

Ahoj tak dnes jsem zkusila mamatest z ranní moči vidíte tam něco asi nic že? Už to vzdávám.

vladuska29
9. zář 2020

@paumerka ja tam ducha vidím 😉 držím palečky ať sílí 🥰

vineta
9. zář 2020

@paumerka Hele a nechala sis třeba testovat hcg ve chvíli, kdys už věděla, že těhotná nejsi? Já na tvých testech prostě vidím ducha pořád a těhotenství z toho nikdy nebylo, tak si říkám, jestli nemůžeš mít vyšší hladinu hcg normálně, jestli nebereš nějaké léky, které hladinu ovlivňují nebo jestli to nemůže být nějaký zdravotní problém. Probrala bych to být tebou s lékaři.

martaskaaa
9. zář 2020

A ty duchy máš pořád jen na mamatestu nebo zkoušíš i jiné značky, kde se ten "duch" objevuje taky?

paumerka
autor
9. zář 2020

Já neříkám ale že mám ducha jinak testuji pepinem a benu a také někdy z rosmannu.a beru léky jen na stitnou zlazu ty neovlivní hcg

martaskaaa
9. zář 2020

@paumerka ale já tam právě nějakého "ducha" vidím

renat23
9. zář 2020

@paumerka ja ho tam opět vidím a lip nez z minulých testů, takže moc držím palečky🍀🍀🍀

agneska7
9. zář 2020

Taky ho vidím ,a jak se píše víš taky ho vidím na všech tvých testech divné je že prostě nesili 🤷

paumerka
autor
9. zář 2020

@agneska7 asi z toho nic nebude no jako vždy.dekuji já ani nevím zda něco vidím.

vineta
9. zář 2020

@paumerka Já právě ducha vidím každý měsíc, respektive pokaždé, když se ptáš, na různých typech testů, tak bych to být tebou probrala s lékařem. To podle mě není testem, není to ryska a zároveň pochybuji, že to je pokaždé biochemické těhotenství, být tebou, pátrala bych po příčině. A pokud žádná nebude, tak bych prostě na tvém místě přestala testovat tak brzy a počkala až na větší výpadek MS, tohle musí být psychicky hrozně náročné.

paumerka
autor
9. zář 2020

@vineta aha já asi ne ale tak testy lzou i.tak uvidím ještě počkám do ms ale myslím že dorazí nic mi není ani zle nic jen malinko mě bolí bradavky ale to je i před ms.diky

paumerka
autor
9. zář 2020

@agneska7 nosili protože možná tehu nejsem spíš nejsem.neverim v tom. Uvidíme co Bude.

agneska7
9. zář 2020

@paumerka takto brzo by ti stejně nebylo ani zlé ani nic je to brzo na tyto příznaky , počkej do té ms a uvidíš no

martaskaaa
9. zář 2020

@paumerka Mě třeba bylo zle a až díky tomu jsem zjistila, že jsem těhotná, ale už jsem byla v 7.tydnu, jediný příznak předtím než mi bylo blbě, tak jsem měla strašně bolavá prsa, nic jiného (a samozřejmě jsem tuto dlouho nedostala) 😀

paumerka
autor
9. zář 2020

@martaskaaa no to je dobré já u prvního jsem si to myslela ale nedělala nic až 3 dny před MS už mi bylo divné zrovna kamarádka ten den mi řekla ať si udělám test a hup byl tam duch takže asi tak. No nezbývá jiného než čekat ale přijde MS já to asi tak cítím.nevim proč

renat23
12. zář 2020

@paumerka jak si na tom? Držím palečky

agneska7
12. zář 2020

Také mě zajímá jak jsi na tom

paumerka
autor
12. zář 2020

Ahojky nedělala jsem test dnes mám termín MS tak mám v plánu udělat asi zítra.dnes ale nemám test tak nemůžu udělat.

paumerka
autor
14. zář 2020

Už nemusím dělat MS přišla silná jak blázen tohle neznám.ach jo

kristyna2002
16. lis 2020
kristinkamimi
29. dub 2022

Ahojte dievcata mozem sa vas opitat ak by ste mi pomohli neviem co to je ani neviem co to znamena spravila.som.pred3dnami do zadu testy velmi fialova farba jedna palicka ..mrzelo ma to nechapem preco.to je tak...meskaju mi krami ... ...dneska rano som si spravila test ...jedna pqlicka velmi fialova farba taka hrubsia ..... ...mislite ze tam bude "duch".......???

eloana
29. dub 2022

nic tam nevidim

kristinkamimi
29. dub 2022

@eloana dakto má takýto test spravený a že vraj tam bude duch ??

jjasmina
29. dub 2022

@kristinkamimi také nic nevidím, kor na zpoždění.

l01991
29. dub 2022

@kristinkamimi negativni, kor když meškaš

tehulinka91
Autor odpověď smazal
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru