Těhotenský test. Co myslíte?

ell18
26. pro 2022

Ahoj, tak nevím...dělala jsem si mamatest 2x - výsledek viz obrázek...myslím, že je pozitivní...nasledne jsem si ještě udělala půl roku zakoupený clear Blue a vyšel mi negativně 🙄 tak nevím no...co myslíte...je nějaká naděje nebo máte někdo takovou zkušenost

lencaa11
26. pro 2022

@ell18 záleží jaká byla citlivost toho clearblue zda 25 tak nemuseli se ukázat // jinak mamatest rád dělá 👻 asi bych zítra vyzkoušela TT jiné značky

klokanka31
26. pro 2022

@lencaa11 Tohle už není duch

ell18
autor
26. pro 2022

@lencaa11 tak pochopila bych u jednoho testu, ale u dvou? Že by to vyšlo stejně? Ano clear byl 25

michaela819
26. pro 2022

@ell18 měla jsem to úplně stejně ☺️ a clear jsem další zkoušela až po týdnu - pozitivní.
Teď jsem momentálně 6+1 🙏🏻 držím palce ať čárka sílí a je všechno v pořádku ✊🏻🙏🏻🍀

kar17
26. pro 2022

@ell18 taky jsem měla 2 pozitivní takhle a těhotná jsem nebyla, přesně u těchto testů. Ale neztrácejte naději teď už jsem v půlce těhotenství 😊. Tak přeji ať se zadaří❤️

helen_h
26. pro 2022

Tak to jsem upřímně fakt zvědavá, jak toto dopadne, to by už opravdu bylo na vadě výrobku, podle mě toto už taky není duch. Třeba jste se tedy opravdu trefila, že ten méně citlivý test ještě nezachytil. Dejte vědět, jak dopadlo další testování.

katakabrt
28. pro 2022

Včera navečer dělaný test v limitu téměř hned druhá čárka.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru