Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

janajens
24. dub 2017
laura1972
24. dub 2017

@janajens no určitě budeme lovit duchy 😀 už se na to tesim 🙂 a nebudeme sami. Ještě @monikadeny, je na tom stejně jako my, možná ještě někdo pribyde, tak tu bude veselo 🙂

laura1972
24. dub 2017

@monikadeny snad se nám to oběma povede, bylo by to krásný 🙂 zatím pa 🙂

laura1972
24. dub 2017

@janajens jinak to s tím jídlem, tak možné to je, třeba už se tam něco začíná dít 🙂 já byla taky pár dní po ovulce a měla jsem šílenou žravost a žízeň, sem tam pichlo v podbřišku sem tam lehce pichlo v prsou a citlive bradavky a během dne takový malinko houpavy pocit v žaludku i když jen tak zlehka, ale trošku jiné to bylo než jindy.Tady holky by ti mohly napsat jak to u nich bylo krátce po ovulce 🙂

janajens
24. dub 2017

@laura1972 tak v prsou nepicha ale obcas podbrisek jako nozem pichani a to same vajecnik no kafe jsem si dneska nedala ale Caro jelikoz jsem kafe ochutnala a hned mi slo nahoru u male jsem mela to sale ale az v 6tydnu ale jak se Rika kazdy tehotenstvi je jine. Prsi me boli Jen po Saranac bradavky zatim v klidu

laura1972
24. dub 2017

@monikadeny @janajens, tak to bude jízda holky 🙂 všechny tři stejný DPO 😀 kdo se k nám ještě přidá ?? 🙂

janajens
24. dub 2017

@laura1972 to bude teda ale zaroven se bojim abych nebyla zklamana

laura1972
24. dub 2017

@janajens no já taky kafe spíš až od 6.týdne nemohla ani cítit. Ale je to fakt každé těhotenství je jiné. Holky tady některé taky psaly, i pár dni před ms taky byly pár dní po ovulaci, že jim je špatně nebo z vrací. Já to tedy začala pociťovat ty menší změny, tak DPO, nejspíš to začalo tedy po uhnizdeni, což je tak kolem toho 7DPO 🙂

laura1972
24. dub 2017

@janajens taky se bojím. Snad nám všem teď štěstí bude přát 🙂

kulisek83
24. dub 2017

Ja myslim, ze pozitivni 🙂 Jinak se mi osvedcil GS Mamatest od Dr. Maxe 🙂

janajens
24. dub 2017

@laura1972 jasny budeme si drzet palecky navzajem

laura1972
24. dub 2017

@janajens jasně a to by bylo aby se to nepovedlo 🙂

janajens
24. dub 2017

@laura1972 no jako pet dni v kuse preci musi nejaka potvurka byt rychla dmeska MI stupla I teplota z 36.3-36.6 tak smad

laura1972
24. dub 2017

@janajens tak to vypadá nadějně 🙂 držím palce. Ty jo proč už není aspoň sobota 🙂 to bude dlouhý týden 😀 a já už bych testovala nejraději hned 😀

janajens
24. dub 2017

@laura1972 no snad se zadarilo taky bych chtela uz vikend vedet na cem jsem a treba bude o vikend jeste brzy na testik 😕

laura1972
24. dub 2017

@janajens no, uvidíme. Pořád ta šance tam bude i po víkendu. Ono odhadnout přesně kdy bylo uhnízdění přesně nejde. Když se píše tak od 7DPO - do 12DPO a pak teprve začne růst HCG a navíc u každé je to jinak a někomu stoupá HCG rychle, někomu pomaleji, no. Já v tom létě měla 10DPO, už slabou čárku, dřív jsem to nezkousela, takže možná ten 9DPO, už by tam pidi dušík byl a ted naposled až 11DPO se tam něco málo objevilo. Ale jsou tu třeba i holky, co se jim ukázal duch i o déle.

janajens
24. dub 2017

@laura1972 no nevim ted me jedna rozhodila pry kdyz MI stupla teplota dneska ovulace nebyla 21teho ale test byl pozitivni Jen 21teho tak nevim vyznacenou se v Tom?

laura1972
24. dub 2017

@janajens no abych řekla pravdu, já graf nikdy nedělala. Já se vždycky spíš řídila podle ovu testu, bolesti a hlenu. Bazální teplotu jsem nikdy nemerila. Takže pokud tak nějak si cítila bolesti v době nebo krátce po pozitivním testu, tak bys měla být dnes cca 4DPO, tedy jako já.

janajens
24. dub 2017

@laura1972 21teho jsem mela pozitivni test a 22teho jsem mela hlen tak ted teda nevim

janajens
24. dub 2017

@laura1972 koukni na testy jak je vykricnik byl pozitivni a den na to byl hlen

laura1972
24. dub 2017

@janajens navíc co jsem tak nějak četla na stránkách co píše lékař atd.tak prý měření BT nikdy nemusí být moc spolehlivé. Stačí prý nachlazení apod.na sobě nic poznat nemusíš, ale teplota se může zvýšit. Já se vždy řídila ovu testy a tim jak jsem psala a vždycky to tak bylo.🙂

janajens
24. dub 2017

@laura1972 no a podle much testu je videt toho 21teho KDE je ten vykricnik prosim? Ja ze holky ted pisou pozitivni testik a do 36h je ovulace

laura1972
24. dub 2017

@janajens když je pozitivní test na ovu tak to neznamená, že ovulace je ten den, ale proběhne nejpozději do 48 h. I když většinou to bývá dříve, do 36.h já měla pozitivní test na ovu 19.4.v 16.h a pak o půlnoci zeslábl a 20.4. zase pozitivní v 16.h. Takže jedna ovulace proběhla 20.4. někdy během dne a druhá 21.4.

janajens
24. dub 2017

@laura1972 ale to dpo pocitam od pozitivniho testiku

laura1972
24. dub 2017

@janajens ano ovulace probíhá od pozitivního ovu testu cca do 36 h.to by tak odpovídalo, že 21.4. když byl pozitivní test, tak druhý den mohla ovulka proběhnout.

janajens
24. dub 2017

@laura1972 dobre kaslu na merely teploty a budu se orientovat Jen testy

laura1972
24. dub 2017

@janajens od pozitivního testu tak se DPO nepočítá. Ja když to pocitam podle sebe, kdy tak nějak jsem cítila, že je ovulka, tak když byl pozitivní test u tebe 21.4., tak ovulka byla toho cca 22.4., tak od 23.4. bych začalo počítat první den od ovulace.

laura1972
24. dub 2017

@janajens takže pokud bych to počítala od 23.4., tak bys byla dnes 2DPO.

janajens
24. dub 2017

@laura1972 takze testik o vikendu s vami delat asik nebudu 😔

laura1972
24. dub 2017

@janajens tak zkusit můžeš třeba v neděli i když by to bylo tak 8DPO, ale pokud máš zásobu testů, proč to nezkusit, nikdy nevíš 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru