Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

janajens
24. dub 2017

@laura1972 zase by testu mam asik osm dobre tak v nedeli zkusime ja krmila malou tak jsem hned neodepsala

weerruu
24. dub 2017

@laura1972 @monikadeny ...devcatka, ja to mam dostat 2., takže si asi na 1.Maje udelam testik :D...moc bych si prala, aby nam to vsem uz vyslo a jest ek tomu stejne 🙂

peta73
24. dub 2017

@laura1972
@monikadeny
@weerruu
holky, mě taky vychází termín MS na 2.5.2017. Ale ovu jsem žádnýma testama nehlídala. Podle bolesti byla asi v neděli 16.4. Manžel byl však hodně služebně mimo - sex byl v tomto obodbí pouze 14.4, 17.4, 18.4, takže jsme to spíše obstříleli, než se strefili. Pokud to nevyjde, tak příští měsíc nakupuju ovu testy, to by v tom byl čert, abychom to nedali 😀 (my s manželem) a nedaly (my všechny). Držím palečky!!!!
Jinak já jsem na testy strašný srab - poslední rok snažení my vždy vyšly negativně, takže už je snaad ani nechci dělat. Maximálně zkusím tak v případě 3-denního zpoždění 🙂

weerruu
24. dub 2017

@peta73 To jsme na tom naprosto stejne holka...ja delala od noveho roku vzdy uz od 10DPO a uz jsem tema negativnima tak rozladena, ze jsem si rikala, ze pockam na MS nebo aspon den pred...ale driv ani ranu...mela jsem uz jedno biochemicke a to zklamani pak :(...jinak ja ovu testy taky nedelam, poznam to na sobe, ale tentokrat to byla bolest tridenni a zvladli jsme to jen jednou, tak uvidime...tentokrat tomu nedavam moc sanci no...a rikala jsem si, ze priste zajdu nejak pred planovanou ovu na gyndu, aby mi ji pan doktor potvrdil, ze vlastne uvuluju...ani to totiz nevim, ale jen podle bolesti a bodani vzdy v polovine cyklu usuzuju 🙂

laura1972
24. dub 2017

@janajens jasně, uvidíme v neděli. V pohodě já ted byla na zahtade s přítelem se psem, tak.taky odepisuji až ted 🙂 takže ty máš už jednoho mrnouse? 🙂

peta73
24. dub 2017

@weerruu s tou UZ kontrolou ovulace to není špatný nápad. Bohužel, že potvrdí UZ ovulaci v daný měsíc, neznamená, že některý z dalších cyklů nemůže být anovulační. Ovulační testy taky akorát zachycují vzestup hladiny LH, ale k tomu dochází i v případě anovulačního cyklu. Takže ani ty testy nejsou super výhra. Já se domnívám, že nejspolehlivější je UZ, anebo kombinace ovu testů a měření BT.
Tak uvidíme na prvního máje 😀 - držím palečky, ať tam najdeme dvě čárky 😇

tornadolu
24. dub 2017

Třeba se všichni dočkáme
@weerruu
@peta73
@janajens a laura1972

laura1972
24. dub 2017

@weerruu takže už máme další do týmu duchareni 😀

laura1972
24. dub 2017

@tornadolu ty taky budeš testovat o víkendu nebo po něm? 🙂.

janajens
24. dub 2017

@laura1972 jj rocni princeznu

laura1972
24. dub 2017

@janajens jé, to je princezna 🙂 takže by to chtělo ještě brášku 🙂 já měla ty první dvě od sebe rok a 3 měsíce, ale řeknu ti, byl to tedy záhul 😀 nejlepší bylo když dcera začala chodit když ji byl rok, AK.se za 3 měsíce narodil syn a když jsme šli třeba do obchodu,tak to bylo něco 😀 dcera v té době už dobře behala a byla hodně živá, takže když mi pak začala odbihat, nevěděla jsem co dřív, musela jsem odbíhat od kočárku za ní 😀 vždycky jsem to chtěla s odstupem, až bude dceři tak 5-6 let, že si poridime druhé abych di to pěkně v klidu užívala, ale tenkrát to přišlo nečekaně dřív, tak už jsme si to nechali.

weerruu
24. dub 2017

@laura1972 no u mě už to snad nebude až takový duchaření pač budu testovat den pred MS, tak doufam, ze uz se tomu vysledku bude dat verit 🙂

janajens
24. dub 2017

@laura1972 jewelry dekuji noi chceme prave aby byli dva roku od sebe mala uz beha sama 15.4ji byl rok tak uvidime zda se zadari podle Dr jsem po cisari naprosto v poradku

laura1972
24. dub 2017

@weerruu tak to určitě už bude pěkná čárka, když to vyjde 🙂

laura1972
24. dub 2017

@janajens tak ono si to mimčo někdy dává načas a někdy přijde když to člověk už nečeká 🙂 tak budu držet palce a doufám, že se tu pak všichni sejdeme při testovací manii 🙂

janajens
24. dub 2017

@laura1972 MI se snazili of ledna ale diky testum vim ze mam ovulaci uplne jinak tak uvidime Co nam ukaze testik

tornadolu
24. dub 2017

@laura1972 jsem 8dc a MS byla hodně slabá teda jesli se tomu da říct MS tak ani nevim jesli mam testovat peave

tornadolu
24. dub 2017

@janajens ta je krásná princezna 😉 ale jak říká
@laura1972 chtelo by to až maka začne chodit pořídit si druhé moje kamarádka ma ted měsíční miminko a rok a pul chlapce a zahul teda jako 😁

tornadolu
24. dub 2017

@janajens tak to je fajn kdyz už cupitá 😉 bylo by fajn kdyby nam to dopadlo trd na to s přítelem ubec nemyslíme děláme New střechu a já New práce tak ted si říkám kdyby to dopadlo tak bych byla a přítel taky jen nevim jak bych mu to řekla když ma myšlenky úplně jinde ted no uvidíme děj se vůle Boží 😉❤

janajens
24. dub 2017

@tornadolu no mala uz chodi byl ji rok ted 15teho takze by jsme radi partaka pro ni 😉 a dekuji je to andel ale I poradny dabel

skyvik
24. dub 2017

Holky ja testovala den pred MS a byl slaby duch. U prvni dcery byla carka videt uz 4 dny pred MS, tak jsem tentokrat taky testovala driv a vubec nic, radim tedy vyckat 🙂 Ted jeste aby bylo vse ok u doktora 🙂

janajens
24. dub 2017

@tornadolu presne tak ted uz je to na prirode a snad se nam zadari MI delali vse proto aby se zadarilo tak snad spermici pockaji

tornadolu
24. dub 2017

@janajens 😉

janajens
24. dub 2017

@skyvik gratuluji snad se I ja dockam O vikendu dusika

skyvik
24. dub 2017

@janajens Drzim palce uplne maximalne, urcite uz tam neco bude! A nejake priznaky? Me bolely prsa, proto jsem testla driv. Ale je pravda, ze mesic predtim mi bylo nekolik dni spatne a nic..

janajens
24. dub 2017

@skyvik J jsem dneska podle holek 2dpo pichani v podbrisku vajecnik a nevolnost

janajens
24. dub 2017

Tak mala usnula a ja sorta koukam jsem porad nejaka ospala tak to jdu zalomit snad me prejde I migrena Papa zatim devcata

monikadeny
24. dub 2017

@weerruu
@peta73

takže se k Janče a Lauře a ke mě přidávají další dvě, hm, 5 statečných, holky....super...

janajens
24. dub 2017

@monikadeny no pokud na muj testik nebude brzy tak se pridam

monikadeny
24. dub 2017

@tornadolu já se taky hlásím 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru