Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

peta73
24. dub 2017

@monikadeny tak to naše tedy bude - paráda 😃. Jen nwm u mě - jak už jsem výše psala, my jsme tu ovulaci spíš obstříleli, než se do ní strefili 😮.
Jinak tohle jsem našla na seznamu - samozřejmě nevím, zda si to redakce vymyslela či zda jde o skutečný příběh, ale zní to pro nás 40+ pozitivně 😃 - http://www.maminka.cz/clanek/mila-49-let-gyneko...

monikadeny
24. dub 2017

holky, tajání těžkých věcí ení asi dbré i když chci otěhotnět co, ted mi došlo, že jsem vyklízela kontajner so a ne a v po jsme o malou tehdy přišli....dnes jsem asi napsledy tahala težší věci a ryla...musím se hlídat....

monikadeny
24. dub 2017

@peta73
no to mi povídej, mě ovulku přerušila přítelova rozlučka se svobodou, takže taky spíš obstříleno, strašně bych si přála mít so, či ne pozitivní test, v den svatby by to byl dárek, jako bejk...asi testnu pá, so i ne, tj 8, 9, 10 DPO a budu se modlit....

ms.neomagic
24. dub 2017

@monikadeny pokud se to ma udrzet,tak se to udrzi i pri tahani tezkych veci...cim vic na to budes myslet tak neotehotnis ani za 10let

Jinak ahojky vsem po dlouhe dobe..nefachcil nam net,tak ani nevim kdo je tu tehu atd...tak novym tehulkam gratuluju a budoucim hodne stesticka.

peta73
24. dub 2017

@monikadeny držím palečky - to by byl jasně super svatební dárek pro novomanžela 😁. Já budu testovat, ale až při eventuálním zpoždění. S těma mýma protilatkama proti manzelovym spermiim už to u nás asi přirozeně nepůjde a popravdě už se tak nějak smiruji, že naše tři děti jsou číslem konečným. Nu což, plakát nebudu, život je krásný i tak. A "zkoušet" můžeme stále 😃.
Všem vám holky přeji dvě čárky na testu - a to co nejdříve!!!

pajuska17
24. dub 2017

Ahoj holky tak já se k vám teda taky přidám 🙂 pořád jen čtu o čem diskutujete a nechtěla sem to tenhle měsíc tak řešit, ale nedá mi to 😀 . Kdy přesně byla ovulka nevím, ale podle bolesti bych řekla že 15. Nebo 16. S testováním asi počkám až jestli přijde ms. Měla by dorazit v pátek max. v sobotu

dddkkk
24. dub 2017

@monikadeny Tak takovéhle ovu testy jsem nildy neměla :D ... vypadá to jako že ovu je tam jasně ale proč pak už neslábnou, to nemám ponětí 🙂

dddkkk
24. dub 2017

Všem Vám držím palečky, aby jste o víkendu, nebo po víkendu našly co všechny hledáme... krááásné dvě čárky!!!! Nebo minipidi ducha, co krásně zesílí!!!!

janajens
24. dub 2017

@dddkkk dekuji moc je nas dost na testovaci manii tak snad se nam vse zadari a Co ty jak ti je me mala usnula tak jsem si dala lazane a ted na to dort🙂

dddkkk
24. dub 2017

@monikadeny Tak jinak jsem sehnala dnes knihu... začetla jsem se do ní v knihkupectví a musím říct, že je to napsané fakt humorně a je to přesně styl co ten můj rád čte... takže neutrální text do přání a pak mu dám tu knihu viz. foto, kde na první straně uvnitř bude napsáno: Budeš ten nejlepší táta, co jsem si mohla přát! Krásné narozeniny ... a pod to přilepím těhu test... co myslíš?

dddkkk
24. dub 2017

@janajens To je super, že Vás je víc! Těším se na salvu testů příští týden 🙂 Budu mít alespoň nějaký vzrůšo při tom čekání 🙂 ... Já dobrý, chvílema je mi divně a v noci nespím a ráno nespím a pak spím odpoledne, ale jinak fajn... hlavně se nemůžu dočkat středy až to řeknu svému přítelovi... to bude úúúúleva!!! ... Dneska mi vyčetl, že jsem hrozně taková mlčící a že už o tom vůbec nemluvím a že se mu zdá, že jsem taková nějaká smířená s tím, že ty testy jsou negativní :D ... Chudák... mu ukazuju furt ty negativní, abych mu to mohla dát k těm narozkám :D

monikadeny
24. dub 2017

@dddkkk
no tak to nemá chybu - ten bude dojatý - krásný

monikadeny
24. dub 2017

@dddkkk
díky za všechny holky dddkkk - jak se jmenuješ, at ti nepíšu dddkkk 🙂

monikadeny
24. dub 2017

@dddkkk
ty jsi číslo....

monikadeny
24. dub 2017

@dddkkk
hele, o to bude mít větší radost,m tyjo, to pak musíš napsat, jak jste slavili mimíska

janajens
24. dub 2017

@dddkkk ty jsi teda cislo to bude nadherne pekvapeni

dddkkk
24. dub 2017

@monikadeny Jmenuju se Dana 🙂
@janajens

Holky myslím, že jooo , že bude překvápko a i že bude moc dojatý... no už se nemůžu dočkat :D ... Jak říkám, ví že jsem prdlouš, takže se tomu bude smát ještě týden, jak jsem si ho hezky potahala za fusekle :D

dddkkk
24. dub 2017

Ještě tady dávám alespoň dvě náhodné strany jako ukázku z knížky... kdybyste pak některá chtěla oznámení muži dát podobnou nebo stejnou formou 🙂

llenka_li
25. dub 2017

@dddkkk to je krásný s tou knizkou a je to i fakt super knizka, i deníček moderního páru je super 😁

deli_lah
25. dub 2017

Holky dotaz, ty ovu testy comfort vždy tak vyblednou po zaschnutí? :D

janajens
25. dub 2017

@deli_lah me vybledli I moje 🙂

nikola_w
25. dub 2017

Ahoooj holky muzu se přidat?? Jsme Nikola , mam 25 let a dvouletého syna. Ted se snažíme o druhatko a zatim nic moc.. dneska jsem cca 10dpo a jasny ze jsme testovala ikdyž jsme řekla ze pred ms nebudu 😅 Mozna tam je pidi duch tak uvidime dal.. ms by mela prijit v sobotu. Jinak 10.5 jsme obědnana k MUDr tak dal uz to budu resit zase s nim.. všem drzim palce ❤

janajens
25. dub 2017

@nikola_w ahojky drzim palecky at ti duch sili a ms nedorazi

nikola_w
25. dub 2017

@janajens moc dekuju ❤

nikola_w
25. dub 2017

Tady vam hodím jeste foto kdyz je to forum o testech 😂 Horní vcera cca 9dpo a spodní dneska..

terka228
25. dub 2017

@nikola_w
No, asi se tam opravdu něco rýsuje 🙂 Tak ať sílí❤

nikola_w
25. dub 2017

@terka228 dekuju snad to neni falesnak 🙏😊

absintka19
25. dub 2017

@nikola_w ja tedy v testovaci casti nic nevidim....melo by to vypadat aspon takto...to na vasem nevidim

nikola_w
25. dub 2017

@absintka19 jasny ani jsem nečekala ze na fotce pujde neco videt.. ja ho tam ve skutečnosti vidím no.. treba to nic neni a hold pojedeme dalsi mesic. Kolik DPO ksou testy dělané prosim?

terka228
25. dub 2017

@nikola_w Já měla pididušínka až 12DPO. 11DPO jsem spíš tak tušila, že by tam něco být mohlo.....takže uvidíš, jak bude sílit. Nevzdávej to. Každý začíná testovat při jinak vysokém hcg 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru