Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

ms.neomagic
27. čer 2017

@monikavitezslav Ahoj Moni,co to ctu,ja myslela jak uzivas tehu a ty takhle ☹ co se stalo? moc me to mrzi...za nic se nestyd,urco ti pomuzou a vse bude dobry...manzel se s tim musi poprat...jsi moc statecna,ze jsi to sem napsala..to by jen tak nikdo nedokazal...holcicko opatruj se,bude dobre.

simi1510
27. čer 2017

@monikavitezslav to me moc mrzi, drzim palce, at se das dohromady!!!

monikadeny
27. čer 2017

@monikavitezslav
ahoj Mony, to je mi líto. Napíšu na odsobní čet ju.

verusch
27. čer 2017

Vidite tam ducha mebo jenom my s pritelem?:D

dendule94
27. čer 2017

@verusch ahoj vidim tam ducha ☺ tak at hezky sily a hodne stesti preju

verusch
27. čer 2017

@dendule94 jupi aspon nejsme sami uvidime do ms zbyva 8 dni

dendule94
27. čer 2017

@verusch uvidis verim,ze se to povedlo. Taky se s pritelem snazime. Ale nemerim si ovulaci a tak. Ty sis kontrolovala ovulacni dny a tak? Nebo co jsi pro to delala aby se to podarilo krome sexu ☺

aleenka1234
27. čer 2017

@verusch já teda nic nevidím a testovat 8 dní před ms je pěkná blbost.

rosalline
27. čer 2017

@verusch taky tam vidím ducha...jo, a testuj si, chceš, bez ohledu, kdo co píše.........někomu test už ukáže 8 dní po sexu...někomu za 11.... .o)

luciebx
27. čer 2017

@verusch určitě je tam

marttul
27. čer 2017

@verusch Taky tam něco málo vidím 🙂 Může to něco znamenat a nemusí...vydrž pár dní 🙂 Jinak pokud má někdo ovulaci krátce po ms, klidně může být 8 dní před další očekávanou třeba 9 i více dpo...a to už tu testuje většina z nás (nebo to alespoň minimálně jednou zkusila...🙂)

kolibricek36
27. čer 2017

@verusch taky nejaký náznak vidím, nicméně testuj kdy chceš... ted aby sílil, a aby byo vše jak má 🍀

ms.neomagic
27. čer 2017

@janajens tak co..sili? tady furt nakukuju a nic 🙂

verusch
27. čer 2017

@dendule94 nene nemerime nic ani nekontrolujem ken mam v mobilu apku na ms a tam to automaticky vypisuje i ovu...
@aleenka1234 moc dobre vim ze to nemusi nic znamenat chtel to pritel at zkusim !
@rosalline
@luciebx
@kolibricek36 diky snad to tentokrat vyjde a udrzi se

janajens
27. čer 2017

@ms.neomagic nee dneska sotva viditelna dekuji za zeptam I uvidime dalsi dny Jestli se teda v grafech nevyznam ale vypada to ze bylo teprve pred dvema dny zahnizdeni

dendule94
27. čer 2017

@verusch jak se to jmenuje mozna to mam taky. Muj kalendar se to jmenuje co mas ty?

ms.neomagic
27. čer 2017

@janajens jakto,vzdyt vcera byla tak pekne viditelna :-\

janajens
27. čer 2017

@ms.neomagic fakt nevim navic me z kolikatou Asik viroza musela jswm fotku upravit koukni sama

janajens
27. čer 2017

@ms.neomagic treba se jeste UKaze Jsmw dneska 9dpo

janajens
27. čer 2017

@ms.neomagic zkolila viroza Melo byt

verusch
27. čer 2017

@dendule94 jojo presne toto nic jineho nemam

dendule94
27. čer 2017

@verusch takze jste se snazily pres tu ruzovy kyticky spolu spat a povedlo se po jaky dobe? ☺ jestli se smym zeptat

verusch
27. čer 2017

@dendule94 no snazily jsme poprve hned po mesici bohuuel musela sem na revizi a ted se snazime od dubna

ms.neomagic
27. čer 2017

@janajens ale ja ducha vidim...to je jinej druh testu nez vcera,ze jo?

janajens
27. čer 2017

@ms.neomagic jj konfort uz nemam tohle je one step nemecky

dddkkk
27. čer 2017

@janajens není náhodou one step 25 místo 10 citlivosti?

janajens
27. čer 2017

@dddkkk myslim ze ne ze tohle je nemecky 10citlivost

dddkkk
27. čer 2017

@janajens ale stejně bych to zkontrolovala 😉 ... nicméně také mi různé testy ukazovaly různě tlusté čárky ... dokonce i po potvrzení těhu MUDr.. Když chceš testovat a lovit dušíky, volila bych stejnou značku testů, pak je to vidět lépe, když se z dušíka začně dělat čárka... 😉

janajens
27. čer 2017

@dddkkk ja vim ale ja ziju v nemecku a fakt tu comfort nesezenu Ted mam ty nemecke pomuze tak uvidime zitra jsen 10dpo uhnizdeni podle grafu bylo 7dpo jestli na me zitra uz vykoukne silnejsi dusik

janajens
27. čer 2017

@dddkkk ale teplota uz dva dny se drzi na 37tak snad je to dobre znameni

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru