Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

ms.neomagic
26. čer 2017

Holky prave jsem se docetla ze peta73 dnes prisla o miminko..byla na kontrole a miminko se uz nevyviji,ani srdicko...je to strasny..byla tu s nama taky dlouho,nez se zadarilo a ted tohle...nechce se mi ji oznacovat,ma toho urcite ted dost,zitra ji ceka revize...ale Peto myslime na tebe a urcite muzu mluvit za vsechny,ze nam je to moc lito.

simi1510
26. čer 2017

Připojuji se k @ms.neomagic, nechtěla jsem to tu komentovat,... Ale držím ti moc moc palce!

peta73
26. čer 2017

@ms.neomagic
@simi1510
holky děkuji. Mrzí mě to, bolí to, ale nezbývá mi, než dál bojovat. Já se jen tak nevzdávám 😲

janajens
26. čer 2017

@simi1510 to patrilo me

simi1510
26. čer 2017

@janajens Pétě, protože mě to dostalo, jelikož jsme měly stejný termín jak to tak vypadalo...

Jinak tobě taky držím palce, ať test tedy sílí a dočkáš se!

simi1510
26. čer 2017

@peta73 Držím ti moc palce a ať jsi hlavně v pořádku a dočkáte se nového mimi! Posílám srdíčko!

janajens
26. čer 2017

@simi1510 aha to me Mrzi doufam ze bude silit ja spis cekala ze napises ze nic nevidis tak to moc dekuji a tobe at mimi roste

simi1510
26. čer 2017

@janajens proč čekala, že napíšu, že nic?

janajens
26. čer 2017

@simi1510 nevim jestli ja treba nemam halucinace takze Tam fakt neco Je kdyz to vidis

ms.neomagic
26. čer 2017

@peta73 jen se nevzdavej..bojuj bojuj,dokud na to mas porad silu..

@janajens je videt krasne..malokdy neco vidim,a u tebe jsem ji videla hned 😉

janajens
26. čer 2017

@ms.neomagic juuuu tak snad rano bude jeste silnejsi moc moc dekuji

aleenka1234
26. čer 2017

@monikadeny ahoj Moni, jak to s tebou vypadá? 😉

monikadeny
26. čer 2017

@vissper děkuju moc
@janajens vidím čárku - jj, gelík tu pomohl více holkám 🙂

janajens
26. čer 2017

@monikadeny dekuji Moni doufam ze pomohl I me

monikadeny
26. čer 2017

@peta73
petulinko, soucítím s tebou, je mi to moc líto, když budeš chtít, napiš....drž se...

karin1712
26. čer 2017

@peta73 je mi to moc moc líto. Vím jak se teď cítíš, ale věř že bude líp. Mimi si k vám cestu najde znovu.

monikadeny
26. čer 2017

@aleenka1234
ahojky, napsala jsem ti osobní zprávu ju

janajens
26. čer 2017

@karin1712 jak jsi na Tom ty vubec

dendule94
26. čer 2017

Ahoj holky s pritelem se snazime o miminko a nejak se v tom neorientuji. Poradite mi co a jak? Nebo to nemam nejak resit a cekat az se zadari bez nejakyho kontrolovani ovolulace a tak. Dekuji za radu 😊

27tery
26. čer 2017

@dendule94 já jsem si hlídala plodné dny já je vždycky poznala protože když mám plodné dny tak mě hrozně bolí v podbřišku no a na potřetí se zadařilo a tet nám tu spinka 4mesicni syn 🙂

dasa.77
26. čer 2017

Holky, já tady do této skupinky sice nechodím a nepřispívám,ale pokud něco hledám,tak nakouknu i sem. Občas i na něco reaguji. Ovšem některé by se měly stydět! Urážky,ponižování,kopání kolem sebe jim není cizí. Co mě ovšem zamrzelo,že i dlouhodobé snažilky změnily své vnímání jen co se jim podařilo otěhotnět.
Promiň simi1510 , ale zrovna od Tebe bych toto nečekala.Po tom všem,co jsi prožívala,psala a vkládala sem....
Někdy je opravdu lepší mlčet,než být zbytečně negativní
👏

monikadeny
26. čer 2017

@dasa.77
ahojky, jojo, trefila jsi to, Simi byla prima než otěhotněla, ted se trochu změnila, třeba jsou to jen hormony a zase bude ok.

monikadeny
26. čer 2017

tak dobrou noc snažilky....

dendule94
26. čer 2017

@27tery moc pekny. Dobre takze si mam hlidat podne dny

27tery
26. čer 2017

@dendule94 skus to a uvidíš že se to povede držím ti pěsti 🙂

lencak80
26. čer 2017

@dendule94 pokud se snazite chvili...tak si prosim uzivej sex s pritelem a kasli na plodne dny a hleny a teploty a proste vse kolem. Budes vice v klidu psychicky..milujte se casto a s chuti a mimi k vam dorazi tak brzy ze to ani nebudes cekat! A to prekvapko stoji za to! Slovo planovani a snazeni u zacatecnic je zbytecne. Proste si to uzivejte....ver mi....vim o cem mluvim.

lencak80
26. čer 2017

A na Modreho konika doraz az budes mit pozitivni test....drive ne. Zbytecne to rozptyluje...resila bys veci ktere ani nemusis. Drzim palce a verim ze to bude ok....

dendule94
26. čer 2017

Dobre dekuju moc holky. Az se miminko povede napisu vam 😊 hodne stesti a mejte se hezky zatim ahojda

monikavitezslav
27. čer 2017

Ahojky holky vracím se znovu a bohužel bez miminka. Revize proběhla 14. 6. Jsem léčena na psychiatrii a už skoro bez manžela. Nestydím se za tu psychiatrii hold mě to všechno tolik zkolilo že sem to nezvládla. Ale protože jsme si tu predavali informace tak jste věděli jako první ze sem objevila pozitivní test. Proto sem se rozhodla vám to napsat. Tím samozřejmě nechci vnest negativitu dalším ale holky držte se a miminek se určitě dockate.

kolibricek36
27. čer 2017

❤:fou_leaf_clover:🐘🌞

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru