Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

kaculik007
28. čer 2017

Holky MS mám dostat v pátek/ sobotu. Tehu test doma nemám ale zbyl mi tu jeden ovu, tak jsem ho zkusila. Co myslíte může tehu ukázat?

janajens
28. čer 2017

Tady ho mate z odpoledne

zabec
28. čer 2017

@kaculik007 myslim, ze muze 😉 taky mi zbyl jeden ovu, tak jsem ho zkousela spolu s tt, modry je tehotensky, zeleny ovu, oba delany 17DPO 😉

hribek
28. čer 2017

@kaculik007 muze ale testovaci by mela byt silnejsi nez kontrolni. jinak to nemusi znamenat nic... drzim palecky

elenadavis
28. čer 2017

@kaculik007 ahoj, u mě ovu test ukázal těhotenství 😉 foto nahoře ovu, foto dole těhu 😊 hodně štěstí

ms.neomagic
28. čer 2017

@janajens na tom posl.vidim...nechces zkusit digital?

beruskaberus
28. čer 2017

Ahojky, prosím vidíte něco? Díky. ❤

kaculik007
28. čer 2017

uvidíme,jak to dopadne, ještě mám 3dny do MS. Ale kamarádka mi dovezla tehu test a nic tam nevidím

janajens
28. čer 2017

@ms.neomagic mam jeste 4dny do ms. Tak zatim digital jeste ne Az po zpozdeni

monikadeny
28. čer 2017

@laura1972 já tam ducha Lauro vidím 🙂

monikadeny
28. čer 2017

@janajens ty tvé testíky jsou neostré, zkus je ještě vyfotit lépe, kousek dál od testíku 🙂

katuskad1
28. čer 2017

@laura1972 ja měla viditelného asi 11dpo. Testovala jsem dr.max🙂

jullli
29. čer 2017

@monikadeny Mony a co ty test uz je silnejsi?

jarmulka
29. čer 2017

@beruskaberus vidím risku... Za mě to nemá barvu, takže negativní

lisa01
29. čer 2017

Zdravím všechny! Čárky na TT mi pořád sílily. Už jsem byla rozhodnutá, že dále testovat nebudu, ale zbyly mi nějaké nevyužité testy, tak jsem je nechtěla nechat bez povšimnutí 🙂 Doufala jsem, že již bude čárka stejně silná jako kontrolní, ale ono ne.. vypadají naprosto stejně. Na kontrolu jsem objednaná až 19. 7. Co myslíte, je to normální?

dolejlucka
29. čer 2017

@beruskaberus ja teda nic nevidim 🤔

miky
29. čer 2017

@lisa01 myslím si, že za 5 dnu by tam posun mel byt. HCG prý roste co dva dny. Ale věřím, ze to nic neznamená a vše je v pořádku

lisa01
29. čer 2017

@miky to je mi jasné no :( spíš jsem doufala, že tady bude mít někdo podobnou zkušenost. Nevím, zda bych neměla o tom uvědomit svou lékařku, když na kontrolu mám jít až 19. Je to mé první těhotenství, netuším jak to chodí, snad zbytečně neplaším.

jullli
29. čer 2017

@lisa01 kup si jiny test 🙂 uvidis ze to bude v poradku

luska__
29. čer 2017

@lisa01 není třeba jen slabý barvivo? 🙂 kup si digi

luska__
29. čer 2017

@lisa01 možná by nebylo od věci ji zavolat a říct jí to,aby ti vzali zítra krev a pak v pondělí

kolibricek36
29. čer 2017

@lisa01 to máš 25 -tkový, že? kup si jiný třeba i digi - ale za mě papírový spolehlivě ukážou stejně tak jako digi

lisa01
29. čer 2017

@jullli zkoušela jsem i na tyčinkovém testu, které jsem dělala se stejným rozsahem 5 dní a přišlo mi to taky stejné, ikdyž ten horní je výraznější, ale myslím, že je to tím, že ten spodní už je hodně zaschlý, dneska zkusím koupit Dr. Maxe

@luska_ ten digitální mě taky napadl, ale nezobrazí mi menší počet týdnů, když mám tak slabé testy? Od začátku jsem si říkala, že nebudu hysterická jako některé maminy a už je to tady 🙂

@kolibricek36 nene, 10-kový :/

jullli
29. čer 2017

@lisa01 Ja myslim ze na 19dpo je dostacujici kazda mame hladinu hcg jinou. Jestli jsi neklidna jdi zitra na krev a v pondeli znovu

kolibricek36
29. čer 2017

@lisa01 aha, tak bych zašla na krev jako samoplátce - třeba zítra a v pondělí, to by bylo poznat jestli Hcg roste nebo ne

lisa01
29. čer 2017

@jullli to je pravda, jen mě děsí to, že to moc nesílí, o miminko jsme se snažili téměř rok, než se povedlo, takže mám opravdu strach, aby se nic nepokazilo a nezačal ten "běh" nanovo

dagmar_hribek
29. čer 2017

@lisa01 ja dokonce ani osm dní po vynechane MS neměla silnou druhou carku jako kontrolní.dal jsem netestovala takže nevím.dvě carky byli to bylo důležité sice testovací slabá ale jasne viditelná

lisa01
29. čer 2017

@dagmar_hribek taky jsem dnes 8 dní po vynechané MS, ale snad to bylo způsobeno jen špatným testem, dneska jsem si koupila ještě test od Dr.Maxe a obě čárky jsou již stejně silné 🙂

laura1972
29. čer 2017

@monikadeny no akorát, že dnes už zase nic pomalu nejde nafotit 🙄něco malinko, ale nějak se zase začnu smiřovat s tím, že opět z toho nic nebude. Dnes 11dpo sice se píše, že to může být brzy, ale když kouknes na můj blog na album, tak tam už od 9-10 dpo je o hodně viditelnejší. Vím, pokaždé to není stejné, ale 2x to tak u mě bylo.

ms.neomagic
30. čer 2017

@janajens tak co holka,jak to s tebou vypada?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru