Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... 😞 Dávám fotku, skuste posoudit...
esterkae
18. říj 2017
@dendule94 fakt myslis? Ja jsem na tenhle test cetla spoustu negativnich ohlasu, ze ukazoval pozitivni vysledek a nic z toho nebylo.. delala jsem k tomu jeste klasicky desitkovy test a na nem nebylo vubec nic.. tak jsem z toho zmatena..
alenkara
18. říj 2017
@esterkae Podle mě je tam 😇
dendule94
18. říj 2017
Koukam, ze tento tyden se to tu jen hemzi pozitivnimi testy 😊 jen aby to tak bylo dal a vsichni co se snazite jste za par dni taky nasli pozitivni testy u sebe 😊 drzim palecky
dendule94
18. říj 2017
@esterkae ja jsem tenhle taky delala kdyz jsem byla 9dpo a byl tam plus taky tak slaby jako u tebe a jsem delala digitalni a ukazalo se mi plus a 1-2tydny
nikynikol25
18. říj 2017
@esterkae ahoj me kolikrát ukázal falešné duchy,treba jsem za dva dny testla znovu jinou značku a nebylo s toho nic
esterkae
18. říj 2017
@nikynikol25 no, docela me i stve, ze jsem ho vubec kupovala, nemusela bych takhle spekulovat.. Ale na tom druhem desitkovem nebylo nic, takze to beru asi spis tak, ze nic..
nikynikol25
18. říj 2017
@esterkae zkus třeba za 2 dny jinou značku,pak uvidíš třeba se povedlo.Ja už tuhle značku nekupuju,dokud se na 10tce neukaze čárka tenhle už nechci.Zkus jinou značku pod proud
nikynikol25
18. říj 2017
@esterkae ja první zkusila jinou značku a pak když tam byl náznak druhé čárky,koupila jsem ten clen blue,ale bohužel se mimi neudrzelo,koukni na fotku je to skoro před 7 měsíci
nikynikol25
18. říj 2017
@esterkae tady je ještě jedna fotka kde je to vidět mnohem lépe
luciebx
18. říj 2017
@esterkae pěkný. Jen ať sílí. Testuj obden
dendule94
18. říj 2017
Holky chci se zeptat jsem uz zoufala. Neni tu nekdo z vas z Pardubic. S pritelem tu ted bydlime 3tydnem a ja tu apsolutne nikoho neznam a ani Pardubice neznam a jsem na neschopence a leze mi to na mozek. Nebo nevite nebo neznate nejaky portal kde bych nejakou kamosku nebo maminu mohla najit.? Dekuju
adnad90
18. říj 2017
@snezenka123 tak nic,dneska přišla MS ☹
dendule94
18. říj 2017
@adnad90 tak to me moc mrzi 😕
snezenka123
18. říj 2017
@adnad90 to je mi lito...
sarkakl
18. říj 2017
Tak asi opet nic. Dva dny sem spinila a dneska se rozjela ms. 😞
leana3
18. říj 2017
@dendule94 kdyz si v profilu vyplnis bydliste Pardubice, konik ti nabidne skupinu, zkus se poptat tam...
lenicka2323
18. říj 2017
Dobry vecer mamce,dneska jsem si delala test a vysel slabe pozitivni,co myslite?
dendule94
18. říj 2017
@lenicka2323 slabe? Tohle je jasne pozitivni test. Gratuluji a hodne stesti preju
lenicka2323
18. říj 2017
@dendule94 děkuju hned zítra se objednam k dr tak snad bude vse v poradku.
dendule94
18. říj 2017
@leana3 dekuju hned jsem tam napsala.
bebesacci
19. říj 2017
@lenicka2323 gratulace a přeji ať je vše tak jak ma🤰
luciebx
19. říj 2017
@lenicka2323 krásný test. A vůbec ne slabý. Jen tak dal 🎊
esterkae
19. říj 2017
Holky, dnesni test je snehobily.. Takze clearblue opravdu hazi falesne duchy jinak si to nedovedu vysvetlit.. Jsem dnes 10 dpo
vanea
19. říj 2017
@esterkae já měla clearblue pozitivní 10DPO a všechny ostatní značky testů až cca za 4 dny s viditelným duchem😉 jinak pokud jsi testovala dřív než 10DPO, tak test mohl reagovat ještě na zvedlou hladinu LH, případně jsi mohla prodělat biochemko..držím palce, uvidíš co bude dál🙂 právě proto se nemá testovat před MS
11ester11
19. říj 2017
@dendule94 děkuji za odpověd ... jsem nervozní hrozně.. tak MS mi má přijít 11.11. -12.11. to je za dlouho ... ☹
dendule94
19. říj 2017
@11ester11 to jo. To mas jeste za hodne dlouho. Zkusila jsi testnout dnes jestli tam neco je?
11ester11
19. říj 2017
@dendule94 Ano ,, ale ne s raní moče ... byl negativní ...
jak všude čtu atd,,, tak je moc brzy .. já už tehotná jednou byla ale nikdy jsem to nějak neřešila a přišla jsem na to v 3 měsíci ,,, musím asi jenom počkat ,, nerada čekám
adnad90
19. říj 2017
@esterkae taky mi clearblue házel duchy a na jednom i krásné PLUS s nic z toho, včera přišla MS, už si tento test nikdy nekoupím
vanea
19. říj 2017
@adnad90 hele já se nechci clearblue zastávat, ale je to opravdu jeden z nejlepších testů..navíc mikro potrat se stane až v 80% otěhotnění...test to samozřejmě zmate, protože se zvedne hladina HCG...takže označí test jako pozitivní 😉 akorát když to odejde, tak to už ti bohužel nepoví test, ale to, že přijde menstruace nakonec...z těchto důvodů se nemá testovat brzy, ale nejdřív v den oč.MS, protože ty potraty takto v začátku jsou opravdu velice, velice časté...a akorát to rozhodí psychiku, když se vajíčko neudrží, nebo má nějakou vadu a ty to zjistíš takto pozitivním testem/duchem.. já byla před rokem taky na prášky z toho..
adnad90
19. říj 2017
@vanea testovala jsem, když měla MS zpoždění 2 dny a clearblue prave ukazoval duchy a jednou krásné plus a jiný test citlivost 10 byl negativní. Tak jenom proto budu příště testovat nějakou levnější značkou a clearblue až na potvrzení. Na prášky z toho nejsem, snažili jsme se první měsíc 😉

Začni psát odpověď...

Odešli