• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

20. listopadu 2017 
@dendule94 fakt myslis? Ja jsem na tenhle test cetla spoustu negativnich ohlasu, ze ukazoval pozitivni vysledek a nic z toho nebylo.. delala jsem k tomu jeste klasicky desitkovy test a na nem nebylo vubec nic.. tak jsem z toho zmatena..
18. říj v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@esterkae Podle mě je tam :innocent:
18. říj v 17:42  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2018 (19. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukam, ze tento tyden se to tu jen hemzi pozitivnimi testy :blush: jen aby to tak bylo dal a vsichni co se snazite jste za par dni taky nasli pozitivni testy u sebe :blush: drzim palecky
18. říj v 17:52  •  čeká miminko, termín má v květnu 2018 (17. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@esterkae ja jsem tenhle taky delala kdyz jsem byla 9dpo a byl tam plus taky tak slaby jako u tebe a jsem delala digitalni a ukazalo se mi plus a 1-2tydny
18. říj v 17:53  •  čeká miminko, termín má v květnu 2018 (17. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@esterkae ahoj me kolikrát ukázal falešné duchy,treba jsem za dva dny testla znovu jinou značku a nebylo s toho nic
18. říj v 18:04  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikynikol25 no, docela me i stve, ze jsem ho vubec kupovala, nemusela bych takhle spekulovat.. Ale na tom druhem desitkovem nebylo nic, takze to beru asi spis tak, ze nic..
18. říj v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@esterkae zkus třeba za 2 dny jinou značku,pak uvidíš třeba se povedlo.Ja už tuhle značku nekupuju,dokud se na 10tce neukaze čárka tenhle už nechci.Zkus jinou značku pod proud
18. říj v 18:11  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@esterkae ja první zkusila jinou značku a pak když tam byl náznak druhé čárky,koupila jsem ten clen blue,ale bohužel se mimi neudrzelo,koukni na fotku je to skoro před 7 měsíci
18. říj v 18:17  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@esterkae tady je ještě jedna fotka kde je to vidět mnohem lépe
18. říj v 18:20  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@esterkae pěkný. Jen ať sílí. Testuj obden
18. říj v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky chci se zeptat jsem uz zoufala. Neni tu nekdo z vas z Pardubic. S pritelem tu ted bydlime 3tydnem a ja tu apsolutne nikoho neznam a ani Pardubice neznam a jsem na neschopence a leze mi to na mozek. Nebo nevite nebo neznate nejaky portal kde bych nejakou kamosku nebo maminu mohla najit.? Dekuju
18. říj v 18:32  •  čeká miminko, termín má v květnu 2018 (17. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snezenka123 tak nic,dneska přišla MS :frowning2:
18. říj v 19:48  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adnad90 tak to me moc mrzi :confused:
18. říj ve 20:08  •  čeká miminko, termín má v květnu 2018 (17. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adnad90 to je mi lito...
18. říj ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak asi opet nic. Dva dny sem spinila a dneska se rozjela ms. :frowning2:
18. říj ve 20:38  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendule94 kdyz si v profilu vyplnis bydliste Pardubice, konik ti nabidne skupinu, zkus se poptat tam...
18. říj ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry vecer mamce,dneska jsem si delala test a vysel slabe pozitivni,co myslite?
18. říj ve 22:12  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@lenicka2323 slabe? Tohle je jasne pozitivni test. Gratuluji a hodne stesti preju
18. říj ve 22:14  •  čeká miminko, termín má v květnu 2018 (17. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@dendule94 děkuju hned zítra se objednam k dr tak snad bude vse v poradku.
18. říj ve 22:15  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leana3 dekuju hned jsem tam napsala.
18. říj ve 22:16  •  čeká miminko, termín má v květnu 2018 (17. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicka2323 gratulace a přeji ať je vše tak jak ma:pregnant_woman:
19. říj v 08:05  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicka2323 krásný test. A vůbec ne slabý. Jen tak dal :confetti_ball:
19. říj v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, dnesni test je snehobily.. Takze clearblue opravdu hazi falesne duchy jinak si to nedovedu vysvetlit.. Jsem dnes 10 dpo
19. říj v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@esterkae já měla clearblue pozitivní 10DPO a všechny ostatní značky testů až cca za 4 dny s viditelným duchem;) jinak pokud jsi testovala dřív než 10DPO, tak test mohl reagovat ještě na zvedlou hladinu LH, případně jsi mohla prodělat biochemko..držím palce, uvidíš co bude dál=) právě proto se nemá testovat před MS
19. říj v 09:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dendule94 děkuji za odpověd ... jsem nervozní hrozně.. tak MS mi má přijít 11.11. -12.11. to je za dlouho ... :frowning2:
19. říj v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@11ester11 to jo. To mas jeste za hodne dlouho. Zkusila jsi testnout dnes jestli tam neco je?
19. říj v 09:15  •  čeká miminko, termín má v květnu 2018 (17. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendule94 Ano ,, ale ne s raní moče ... byl negativní ...
jak všude čtu atd,,, tak je moc brzy .. já už tehotná jednou byla ale nikdy jsem to nějak neřešila a přišla jsem na to v 3 měsíci ,,, musím asi jenom počkat ,, nerada čekám
19. říj v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@esterkae taky mi clearblue házel duchy a na jednom i krásné PLUS s nic z toho, včera přišla MS, už si tento test nikdy nekoupím
19. říj v 09:39  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adnad90 hele já se nechci clearblue zastávat, ale je to opravdu jeden z nejlepších testů..navíc mikro potrat se stane až v 80% otěhotnění...test to samozřejmě zmate, protože se zvedne hladina HCG...takže označí test jako pozitivní ;) akorát když to odejde, tak to už ti bohužel nepoví test, ale to, že přijde menstruace nakonec...z těchto důvodů se nemá testovat brzy, ale nejdřív v den oč.MS, protože ty potraty takto v začátku jsou opravdu velice, velice časté...a akorát to rozhodí psychiku, když se vajíčko neudrží, nebo má nějakou vadu a ty to zjistíš takto pozitivním testem/duchem.. já byla před rokem taky na prášky z toho..
19. říj v 09:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vanea testovala jsem, když měla MS zpoždění 2 dny a clearblue prave ukazoval duchy a jednou krásné plus a jiný test citlivost 10 byl negativní. Tak jenom proto budu příště testovat nějakou levnější značkou a clearblue až na potvrzení. Na prášky z toho nejsem, snažili jsme se první měsíc :wink:
19. říj v 11:07  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek