Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

biedronca
15. led 2018

@jarmarca Moc moc ti gratuluji. Kdy jdes na gyn? Me treba testy nesilí vubec, jsou uz 3 dny uplne stejné...a dotoho mam to spinení. Tak treba mi taky z ničeho nic nějaký den naskočí takové dálnice, z toho nic co se mi ukazuej ted :D

jarmarca
Autor odpověď smazal
Zobraz
galikl
15. led 2018

@biedronca Hlavne se nestresuj. To je nejdůležitější. Ja jdu taky pristi čtvrtek, tak snad uz neco uvidime 🙂 ...Držme si pesti zeny 🙂

biedronca
16. led 2018

@jarmarca Jee musis to vydrzet, kontrola AZ přístí čtvrtek, ja Ti rozumím. Ale na druhou stranu nejlepší volba, tam uz aspon by mělo být jasné, jestli jde něco vidět. Kdyby jsišla drív, budes se jen stresovat protoze tam nebude nic, ani váček . Tak jako u mě na UZ, jen vysoká sliznice, HCG sice tam je,ale otázkou je jestli stoupá.... snad mi ve ted stredu naberou krev znova. Protože špiním a hlavně ty testy nesílí, jsou furt stejné, zádné dálnice jaké mas ty. To je divny...

jarmarca
Autor odpověď smazal
Zobraz
carpatia
16. led 2018

@biedronca a zkousela sis koupit ty jine testy? Ja dnes zkusila znova mamatest a taky uz mam docela dalnice...pritom ty cinske porad stejne...

biedronca
16. led 2018

@carpatia
@jarmarca z drogerie Teta, nějaké INTIMED myslim. Nevim.. myslilm,že na více jak 3 tydny po ovulaci (a zároven více jak 14 dní spozdění MS) by tam ty dálnice měli být jak vyšité. No zítra snad na kontrole se dovzím více.

biedronca
16. led 2018

@jarmarca Jak se to mimoděložní projevovalo? Nějaké krvácí, spinení? ...

laura7279
16. led 2018

@biedronca Tyhle testy jsou s citlivostí 25, proto jsou slabší. Já měla taky ty tenké a ukazovaly pořád stejně i dlouho po vynechání a nakonec bylo vše v pořádku. Jen až v 9.tt. to nedopado, ale to nemělo souvislost s tim, jestli testy byly silné nebo ne, u mě už je to věkem.

biedronca
16. led 2018

@laura7279 Ja vím, tyto z drogerky jsou citlivost až 25.
Ty tenké z číny jsou 10tkové...

Zkusím zítra ten 25tkkový znova.

carpatia
16. led 2018

@biedronca tak si kup ten mamatest, ten ma citlivost 10...a nestresuj, carky jsou to i tak pekne, vse bude v pohode, uvidis

jarmarca
Autor odpověď smazal
Zobraz
biedronca
16. led 2018

@jarmarca to je pravda, kurde ja tady sedím celý víkedn a čím více, tím je to pro mě horší. a pořád se potřebuju ujistovat. a pritom nikdo jiný než moje gyn, to prostě udělat nemůže. Mam obavy, a porad mi nejde se radovat. dokud nezjistím,že HCG roste, tak ani přítel o tom neví..

lucifervlkova
16. led 2018

@hlasimse můžu vědět,co to sou za testy?

hlasimse
17. led 2018

@lucifervlkova lady max test comfort z dr maxe

lucifervlkova
17. led 2018

@hlasimse Děkuji

biedronca
17. led 2018

MIMODĚLOŽNÍ .... hned zítra nastup do špitálu
@lucifervlkova
@jarmarca
@laura7279

galikl
17. led 2018

@biedronca Achjooo :( ...to mě strašně moc mrzí, hlavně se drž a ať jsi co nejdříve v pořádku!!!!

bajunka
17. led 2018

@biedronca a je to jiste?,obcas trva dele nez se dutinka ukaze...

laura7279
17. led 2018

@biedronca tak to mě mrzí ☹ myslela jsem ba tebe. Drž se a držím palce ať je vše v pořádku. 💗

lucifervlkova
17. led 2018

@biedronca Jejda to mě moc mrzí.Držím pěsti

peta73
17. led 2018

@biedronca Moc mě to mrzí ☹ - drž se

jarmarca
Autor odpověď smazal
Zobraz
biedronca
17. led 2018

@galikl
@bajunka
@laura7279
@lucifervlkova
@jarmarca
Holky , jela jsem za primarem gynekologie,je to kapacita, a ten gestacni vacek 3 mm videl v deloze, normalne jsem tehotna!!! Nedalo mi to..jeste ze jsou znamosti!!
Zitra vysledky hcg, tam se rozhodne jestli stoupa prave.Zitrek
jerozhodujici.
RANO jsem to obrecela, ted mam nadeji.
Me fakt nic neboli, neoicha, nekrvacim, vubec nic.Jestli to nema prosperovat, odejde to samo s Ms.Kdyby ne, zacnu krvacet, bolesti.a hned do spitalu!!

galikl
17. led 2018

@biedronca Tomu teda říkám naděje!! Moc držím pěsti ať vše dobře dopadne!!!

sendano
17. led 2018

@biedronca Tuto diskuzi navštěvuji jen sem tam. Držím palečky, ať se mimísek vyvíjí tím správným směrem!!! Věřím, že všechno bude v pořádku 😘

bajunka
17. led 2018

@biedronca vis a proto se k dr nema zas tak spechat... ted je to proste jeste v obdobi na prirode a proste bud a nebo,staci mene zkusene oko,horsi UTZ stroj a muze se stat ze to zvorou jsou to jen lidi...takze bych taky chtela vice.nazoru.

vapka
17. led 2018

@biedronca Neboj, bude to dobré, snaž se myslet pozitivně. Držím palce...

biedronca
17. led 2018

@bajunka unahlena navsteva gyn, hned po pozitivnim Tt.Asi to pristroj nezachytil...

lucifervlkova
17. led 2018

@biedronca To je úžasné🙌Pak že se zázraky neději.Moc držím palečky.Mimčo bude bojovník😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru