Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

modrypitrisek
17. led 2018

@biedronca ❤ 🍀

biedronca
18. led 2018

@modrypitrisek
@lucifervlkova
@vapka
@bajunka
@galikl
@sendano

HOLKY, moc všem děkuji. Dva "stejní"doktoři a jeden vidí gestační váček 3 mm, a druhy mi řekl, že nevidí ani náznak. Jsem ted tak 3,5 tydne od ovulace.
Dnes se rozhodne - kdyby HCG rostlo, je to jasné, vše na dobré cestě..... a kdyz ne, tak mě nemocnice asi nemine :( Ale je pravda, že ty TT nesílí... Kazdopádně mám i tak naději. Vcera jsem to obrečela a po sdělení že dutinku 3 mm vidí, jsem se zase smála.
Bud to bude zatracený bojovník...a nebo to už vzdal. Dám vědět, budu po 12 vědět více.

lucifervlkova
18. led 2018

@biedronca Držím pěsti a ozvi se

sendano
18. led 2018

@biedronca Držím palce ať je to malý bojovníček 🍀

hlasimse
18. led 2018

@biedronca Držím palce ať je hcg vyšší!

galikl
18. led 2018

@biedronca Tfuj tfuj tfuj ;) ...držím pěsti 🙂

peta73
18. led 2018

@biedronca myslím na tebe a držím moc palce, ať roste, jak má.

hope84
18. led 2018

Hodne štěstí...

biedronca
18. led 2018

@peta73
@galikl
@hlasimse
@sendano
@lucifervlkova Tak hcg dvojnásob KLESLO. Z 1352 na 530.
Cekam o víkendu, ze to odejde samo.... Nebopak mam dojit v pondělí a pošle me do nemocnice, na revizi.

Takže to nevyslo.... :’(

lucifervlkova
18. led 2018

@biedronca to mě moc mrzí.Já právě jednou zapadla,ale TT nesilil tak sem šla k mudr.a okamžitě na sál.Ani hcg nestoupilo,ale ani neklesalo.

vendelinka08
18. led 2018

@biedronca to me mrzi....tak radeji kdyby to odeslo samo...

peta73
18. led 2018

@biedronca tak teda aspoň ať je vše co nejrychleji a samo pryč. Pokud by odešlo samo, pak se ani nemusí dodržovat nějaký odstup v dalším snažení

galikl
18. led 2018

@biedronca To je mi moc líto :( ...Těžko se v tomto hledají slova útěchy. Může tě jen trochu uklidnit, že 80% holek co tu na koníkovi jsou, si tím taky prošlo. A teď mají krásný zdraví děti. Nevěš hlavu, vyplakej se a uvidíš že se to stalo z nějakého důvodu. Mě a manžela třeba stejná situace strašně posílala v našem vztahu. Jakmile pak bude po všem a budeš se cítit připravená, jděte do toho znovu a uvidíš, že to pak půjde samo a vše bude dobré. Moc na tebe myslím a přeji jen to nejlepší a spoustu sil 🙂

bajunka
18. led 2018

@biedronca tak to mně moc mrzi,ale vypadá to, že odejde samo...

biedronca
18. led 2018

@galikl Pro mě je všechno toto nové, poprvé. Zažívám vše naproprvé, tak jako první pozitivní TT, i nějaké slovo "revize". Vubec nevim co mě čeká, o co jde a co se připravit, co mi vlastně budou dělat a proč... nebo spíše PROČ to neprosperovalo,? co je příčinou?

galikl
18. led 2018

@biedronca Měla jsem to uplně stejně. Otěhotněla jsem vlastně celkem rychle, ač plánovaně tak nečekaně a vše bylo nové. Byla jsem na sebe opatrná a všechno. A bohužel. Přišla studená sprcha. Bohužel mi taky nikdo neodpověděl, ani doktoři nikdo proč a co se stalo. Prostě jen že se to stává. Neměj strach, v případě, že dojde na revizi tak se jen po ní min. týden dost šetři. Třeba však vše odejde samo a to bude i pro tvé tělo mírnější. Tato věc mě hrozně změnila, v pohledu na svět, přátelé atd. Ale věděla jsem, že se to stalo z nějakého důvodu.
Hrozně to bolí a u mě ještě pokaždé když mi bylo trochu líp došel někdo s tím že čeká mimčo - kolegyně, sestřenka .....vždy mě to zase srazilo. Pak jsem si ale řekla dost. Hrozně mi v tom teda pomohl i pejsek, kterýho jsme si v tu dobu pořídili. I díky němu jsem se psychicky hodila do pohody. Snaž se na to nemyslet. Ber to tak že se to opravdu stalo z nějakého důvodu. A zase, je to lepší hned, než kdyby později mělo nějakou vývojovou vadu a ty by ses musela rozhodovat co dál. Uvidíš, čas to zahojí 🙂

daljuska
18. led 2018

@biedronca Je mi to moc líto, sleduju vaši diskuzi, jen jsem zatím nepsala, ale držela jsem palce. Já zažila v listopadu to samé, těhotenský test pozitivní i pěkná čárka, byl to pro nás zázrak, jelokož na malého jsme čekali 3 roky a nakonec se podařil přirozeně a teď úplně neplánovaně tohle? No ale v pátém týdnu konec, moc mě to zasáhlo, ale věřím, že tělo vědělo proč. Takže hlavu nahoru a držím palečky příště🍀🍀

hlasimse
18. led 2018

@biedronca To je mi líto! Snad to rychle přebolí a zas bude líp!

biedronca
18. led 2018

@daljuska
@galikl Snažím se to tak brát - že pokud to mělo odejít ,tak je "dobře" že ted hned tak v ranném stadiu, kdy nebylo ani srdíčko. Jo všechno zlé je k nečemu dobré.... Ale stejně ten smutek, ato "neštěstí" PŘEVAZUJE, nad tím selským rozumem, a mým odůvodněním, že se to tak stat prostě mělo. Ale první těhotenství v 27 letech, po roce snažení ...., je prostě první.

baba93
18. led 2018

@biedronca vím úplně přesně jak se cítíš, měla jsem to skoro stejný po roce snažení dvě čárky a spontánní potrat 23.12 na vánoce hezky pěkně... Pak rok nic pak opět znovu, zase to nedopadlo a teď po dvou měsících znovu a zase to nedopadlo :(...

biedronca
18. led 2018

@baba93 bozeee... Proc se to deje ???? Ty jsi silna, ja bych tolik zasebou to nedala.

linee
18. led 2018

@biedronca to mne moc mrzi:( kazdopadne pokud ti tak hcg klesa, pockej s revizi, telo si ocividne s tim poradi samo. Mne hcg klesalo hodne pomalu, takze revize mne neminula.

vapka
18. led 2018

@biedronca to mě mrzí, ale příroda asi ví co dělá a příště to klapne, takhle to asi odejde samo, kdybys ale musela náhodou na revizi, tak pak budeš mít uklizeno jako v pokojíčku a bude vše připravené pro miminko. Drž se a hlavu vzhůru....

modrypitrisek
18. led 2018

@biedronca To je mi moc líto ☹ tolik jsem věřila. Jsme hold ženské a musíme zvládnout uplně všechno 😒, tak držím pěsti, ať to brzo vyjde, jak má ❤

laura7279
19. led 2018

@biedronca Je mi to moc líto ☹ držela jsem ti palce. Život je krutý a někdy si člověk říká, že je nespravedlivý. Ten kdo by chtěl mimco nejde to a ten kdo nechce může mít kopu dětí. My se snažíme od roku 2016 a z toho 2x během půl roku vždy ve stejném týdnu ZT. Pak 8 měsíců čekání a snažení a teď opět to samé. Po druhém ZT jsme podstoupili s přítelem genetiku a vše v naprostém pořádku, ale genetika embryjka nám nevyšla dobře, b, ly tam dva chromozómy navíc, tudíž dvě vývoj. vady. Prý se to stává a je to náhoda, která se neopakuje. Teď čekáme opět na výsledky z genetiky, co se zjistí tentokrát, ale bojím se, že to bude stejný problém. Nejspíš už to bude u mě věkem a tělo si řeklo dost. Děti už mám, nikdy jsem s tímhle problém neměla, takže je to víc než jasné. Nevím tedy kolík ti je, ale určitě se ještě zadaří. Moc držím palce a věřím, že se brzy dočkáš a budeme tady číst jen samé dobré zprávy od tebe. 💗💗💗

biedronca
19. led 2018

@linee
@modrypitrisek
@vapka
@linee
@baba93
@hlasimse
Já jen musím se nějak přes to přenést, smiřit se s tím, vstřebat to a přijmout. Ted to je hodně bolavé, po skoro roce to poprvé vyšlo a hned takvoá studená sprcha.
Cas a trpělivost to chce ja vim.. jen, ted to je hodně bolavé.
a pokud to neodejde ted o víkendu samovolně, v pondělí revize. A myslím, že tam mi to teprve vše dojde a poradne dolehne :( Já se děsím, jak moc je toto časté u žen. a hlavně proč? ...

lenrie
Autor odpověď smazal
Zobraz
nadrinka
25. led 2018

@lenrie vidím, držím palečky 🙏

lenrie
Autor odpověď smazal
Zobraz
nikynikol25
25. led 2018

@lenrie taky vidím slabouckou carecku,držím palecky

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru