Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

jaja01k
19. říj 2022

@pha123 Bohužel, negativní.

krisstina93
19. říj 2022

@pha123 mamatest že? Mě teď vyšly úplně stejně, ale prý dělají falešné duchy :D

tehulinka91
19. říj 2022

@pha123 vidím na obou dušičky, ale uvidíš tak za dva dny jestli sílí nebo přijde MS. U druhého syna jsem měla už během těhotenství ještě 2 MS 😄 že jsem těhotná jsem zjistila ve 2 měsíci

tehulinka91
19. říj 2022

@krisstina93 jestli je to GS mamatest, tak mi vždy spolehlivě ukázali jestli ji nebo ne, nikdy jsem neměla falešného ducha 😄

pha123
19. říj 2022

Začala jsem slabě krvacet žádné kusy jen trošku krve tak uvidíme ale zatím to nesílý tak uvidíme nikdy jsem to takhle neměla

krisstina93
20. říj 2022

@tehulinka91 já dělala mamatest včera a na obou byly slabé čárky, dost mě to vyděsilo, dneska sem dělala další dvě značky a oba negativní, takže mamatestu už nevěřím :D

tasimia
20. říj 2022

@krisstina93 mamatest udělá ducha bohužel i z vody. Má nějakou špatnou šarži.

krisstina93
20. říj 2022

@tasimia všimla jsem si, manželovi skoro způsobili infarkt :D by mě zajímalo, jestli by se po nich dalo požadovat nějaké odškodnění, kdyby s ním vážně švihlo 🤣🤣

tasimia
20. říj 2022

@krisstina93 oo, no snad to nebudeš muset řešit😂😂😂

pha123
21. říj 2022

Tak holky krvácela jsem dva dny a dnes jsem zkusila test vidíte něco ?

krisstina93
21. říj 2022

@pha123 přečti si posledních pár příspěvků, mamatesty tohle dělají skoro každému poslední dobou.

siima12
21. říj 2022

@pha123 Já tam vidím. Když jsem se snažila u prvního mimča tak jsem dělala jen mamatesty a byla jsem max. spokojená. Nikdy mi falešný duchy neukázal. Každým dnem jen sílil. Tak přeji ať sílí.😊 Zkus udělat i zítra.

nelinka1998
22. říj 2022

Dobrý den chtěla bych se zeptat mám přolem jak to mam říct prilem snažíme se miminko ale minulé mimo děloze těhotenství odebrat vajíčka bří je šance těhotenstvím mám měsíčky má málo kdy měsíčky mislela dělá těhotenství test byl pozitivní ale znova doktora řekli nejsem těhotná a příznaky měla těhotenství poradit děkuji 😭😭😭

deniseckapepi
15. lis 2022

@pha123 Ahoj. Chtěla bych se zeptat, jak si nakonec dopadla? Řeším podobný problém s mamatestem. Vím, že hodně holek si teď stěžuje, že dělá falešňáky, ale loni když jsem byla těhotná, tak mi ukázal spolehlivě. Díky za odpověď 🙂

tehulinka91
16. lis 2022

@deniseckapepi čárku vidím hned na první pohled. 😊 Já používám odjakživa jen mamatest a nikdy mi falešně neukázal.

deniseckapepi
16. lis 2022

@tehulinka91 Děkuji moc za odpověď 🙂 Problém je, že Livsane a Pepino mi neukázali nic. Tak uvidíme... Zítra zkusím znovu mamatest a to se rozhodne. Nevím ani kdy byla ovulace, protože stále kojím a od porodu sem měla MS dvakrát a další teď právě nepřišla.

hlasimse
Autor odpověď smazal
Zobraz
tehulinka91
17. lis 2022

@deniseckapepi já otěhotněla 3 měsíce po porodu, což nebylo ani v plánu, ale 3. Nám nebylo přáno, tak třeba do budoucna 🙃🤷🏻‍♀️ když bude sílit je to jasné a budu moc držet palce 💞🤗

deniseckapepi
17. lis 2022

@tehulinka91 Tak to mě mrzí. Ale třeba se zas brzy zadaří 🙂 No já dneska na testu bílo a menzes nikde, tak uvidíme, kdy se mrška dostaví. A to si plně kojila, když si otěhotněla?

tehulinka91
18. lis 2022

@deniseckapepi ano plně jsem kojila a měli jsme nechráněný SX hned den po skončení MS. To byla moje první MS od porodu.

nelinka1998
18. lis 2022

Dobrý den chtěla bych se zeptat se dlouhá doba byla těhotná mimo děloze odebrat vajíčka jeden druhé vajíčka pohodě ale může znovu těhotne znazime přítele prosím poradit děkuji

siima12
19. lis 2022

@nelinka1998 Já nějak nechápu nejde to pořádně přečíst

hlasimse
19. lis 2022

@nelinka1998 Měla jsi mimoděložní těhotenství a museli ti vzít jeden vejcovod, druhý je v pořádku, a ptáš se, za jak dlouho se můžete zase začít snažit otěhotnět?

nelinka1998
28. lis 2022

Dobry den chtěla bych se zeptat se byla sem dotora gindu půdu 30.11. operaci no přítele snažíme miminko viděl vajíčko ale nechápu papíry

milujicimaminka89
29. lis 2022

Holky poraďte mi. Jsem 8. den po IUI a 10. den po aplikaci Ovitrelle. Včera na testu skoro nic a dnes ráno a odpoledne tohle. Myslíte, že se mohlo zadařit. Holky, snažíme se 8.let...😥❤️ A 3.IUI to bylo.

tehulinka91
30. lis 2022

@milujicimaminka89 na těch spodních dvou vidím "něco ". Držím všechny palce co mám ať to je vaše vysněné 💗

milujicimaminka89
30. lis 2022

@tehulinka91 Děkuji moc. Zkusím zase zítra. To budu 12.dní od aplikace Ovitrelle. Říkají, že až do 14.dne může být pozitivní díky tomu...

milujicimaminka89
Autor odpověď smazal
Zobraz
milujicimaminka89
30. lis 2022

Holky, to jsou dnešní...1.z rána, pod ním odpoledne. Myslíte, že to není ryska? 9.dní po IUI a 11.dní po injekci Ovitrelle...

milujicimaminka89
1. pro 2022

Holky, nechápu to. Ráno dělám test, skoro nic vidět a teď jsem si udělala další a po zaschnutí tohle...tak co to je? Musím si koupit jiný test...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru