Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

tynulkaxix
16. srp 2015

@sobtik1986 právě že neni ☹

tynulkaxix
16. srp 2015

Ted jsem si dělala test a slábne ☹ akorát doma sedim a rvu

pekkaa
16. srp 2015

@tynulkaxix zlaticko, to me fakt mrzi☹.. Zkus jeste rano, kdy je moc koncentrovanejsi.. Ted si mozna vice pila

slunicko01
16. srp 2015

@tynulkaxix to me mrzí, ale zas lepší teď, než později... Třeba to ještě dopadne, a jestli ne, tak se zadari příště.

bluekobylka
16. srp 2015

@tynulkaxix HCG roste po 2 až 3 dnech, test si udělej zítra ráno! A krvácení malé taky nic zlého ještě neznamena, někdo má i MS a mimi se udrží...hlavně neplac to miminku škodí nejvíc, udělej si test ráno domluvit mu ať tam zůstane bude to OK a už žádné slzy!

tynulkaxix
16. srp 2015

Holky Díky za útěchu. Me se poslední u dobou tak všechno sere ☹

bluekobylka
16. srp 2015

Ještě počkej co bude ráno na testu ... Ještě není nic ztraceno hlavně to chce optimismus! A hod foto a udělej ještě i jinou značku testu než obvykle...

tynulkaxix
16. srp 2015

Komu vděčím za srdicko? Moc děkuji. Budu muset zítra zajít do lékárny protoze mam jen dr Maxe

bluekobylka
16. srp 2015

Zkus digi clarblue...bude jasno až naskoci plusko

tynulkaxix
16. srp 2015

@bluekobylka když me přijde zbytečný kupovat takhle drahej test když na normálních testech čárka nesili ☹

tynulkaxix
16. srp 2015

Holky dekuju moc za ty srdicka.

bluekobylka
16. srp 2015

No jo ...:( ale fakt se může stát že 2 dny je čárka stejná, to mas pátek a neděli, zítra z ranní moče by měla sílit...moc nepij ať se moc nenaredi budu držet palce!

tynulkaxix
16. srp 2015

Víte co mi řekla mamka? Že se tohle stejne jako tehotenstvi nebere. Dokud plodu nebije srdicko. Místo toho aby me podržela mi rika tohle. A to jsem myslela že zrovna ona me pochopi

misimisi
16. srp 2015

@tynulkaxix Tomu se říká profesionální deformace, už je z té práce asi úplně zblblá, nerozhází ji nic ☹

bluekobylka
16. srp 2015

No mamky to tak asi neberou, v jejich době zjistily že jsou tehotny až po vynechání MS min. týden až dva. Za měsíc šly na gyndu a tam to potvrdily, nebo prostě měli opožděnou MS a ani nerušily že to bylo něco jinyho. Teď se to holt ví po pár dnech od styku ještě před MS kolikrát a pak to bolí když se něco nevydařil..na mamku se nezlob možná té tak chce utěšit a neví jak.

tynulkaxix
16. srp 2015

@bluekobylka ja se na ni nezlobím, ale mrzí me to. A pritel přišel z prace a ani si me nevšiml ikdyz to ví a sel spat. Jsem poslední dobou na všechno sama. Přemýšlím, ze zítra sednu do auta a odjedu ještě k babičce

lucias135
16. srp 2015

Ahoj holky mam dotaz v nedeli 3 dny pred ocekavanou menstruaci, jsem byla v nemocnici pac jsem zvracela a byla jsem i na gynde jestli nejsem tehotna a bral mi krev na hcg a byl negativni a dneska jsem si delata test a vysel mi slaba druha carka je to mozny??? :o jsem z toho jelen dojtor povidal ze tehotna nejsem tak jsem byla sklamana ... a dneska todle na zivo to je videt lip prikladam foto... mate nektera t vas zkusenost???

tynulkaxix
16. srp 2015

Holky padají ze me kousky krve☹

lucias135
16. srp 2015

Prikla.jeste jednu fotku

anyt9178
16. srp 2015

@lucias135 to ještě nemuselo vůbec být hcg v krvi 🙂

anyt9178
16. srp 2015

@tynulkaxix obávám se ze to máš to samé jako já ☹ ale nevěš hlavu pořád je naděje že se to může udržet kup si hned ráno ascorutin

tynulkaxix
17. srp 2015

@anyt9178 ty si taky začala krvácet? Udrželo se ti vajíčko?

tynulkaxix
17. srp 2015

Dobre ráno holky. Tak myslím, že už je asi opravdu konec. Sice kevacim zatím minimalne, a čárka na testu už skoro není☹ takže poradna ms se urcite dostavi☹

anyt9178
17. srp 2015

@tynulkaxix jj taky jsem začala krvácet, nejdřív malonko a pak dost. Neudrželo. Měla jsem dva měsíce posobě.

tynulkaxix
17. srp 2015

@anyt9178 tak to je mi lito☹ člověk už když se konecne povede otěhotnět, tak pak přichází další rány☹

bluekobylka
17. srp 2015

Tak to mě mrzí holky, jedné zname umrelo miminko v 8 měsíci tehu...berte to tak že lepší teď než mít nemocné miminko nebo kdyby to nebylo v pořádků a stalo se to později...moc mě to mrzí za vás!

anett123
17. srp 2015

Ahoj holky, můžu se k Vám přidat? Zítra budu testovat, máme doma už skoro čtyřleťáka, který se povedl na druhý pokus 🙂 Teď se snažíme už rok, mezitím bylo na začátku snažení 2x biochem. s pozitivními testy, pak se zadařilo a čekala mě revize asi v 11.tt, pak 3 měsíce pauza a ted zkoušíme druhý měsíc, minulý měsíc zase dušík a pak menstruace...snad už se zadaří 🙂

pekkaa
17. srp 2015

@anett123 ahojky. Drzim palce!! davej vedet jak se dari a pridavej fotky🙂

pekkaa
17. srp 2015

@tynulkaxix fakt me to mrzi☹ ☹ verila jsem, ze se to povede...
ale mysli pozitivne a papej vitaminy a za mesic to vyjde!

anett123
17. srp 2015

Moc děkuju, už trochu cítím, že by to mohlo vyjít, ale raději moc nedoufám, je to strašně psychicky náročný.. určitě to tady všichni znáte 🙂 Zítra budu 13dpo, testy mám objednané z netu a přijdou až zítra odpoledne..to já schválně, aby mě nenapadlo testovat dřív :D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru