Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... 😞 Dávám fotku, skuste posoudit...
tynulkaxix
20. zář 2015
@edinka126 já jsem taky mela jeden den slabší čárku, pak jsem zkusila test ještě odpoledne a byla silnější. Určitě To Bude V pohode🙂
westie
20. zář 2015
@tynulkaxix jj, je super tam tu carku videt, ale clovek si nabehne, kdyz vsude cte, ze ma testovat obden, protoze se hcg tak rychle nezveda, nevydrzi to a testuje a najednou ta carka opravdu nesili - i kdyz vim, ze je to normalni, stresuju se z toho... A to jsem si rikala, ze az to jednou prijde, budu nad veci 😃 😃
bajunka
20. zář 2015
@tynulkaxix ty ses testovací cvok 😃 ,citis se ted aspoň klidneji?Dej pak vědět jak jsi dopadla na gynde.
tynulkaxix
20. zář 2015
@bajunka no a😃 já se za to nestydim😃 člověku je pak lip
dubnacek
20. zář 2015
@tynulkaxix no vidis ja ti to rikala,presne tak jsem to mela i ja😉) i ted digi jsem mela jako ty a to jediny me uklidnilo;-))
dubnacek
20. zář 2015
@edinka126 to uz duch neni je to pekna carka😉))
svlocka
20. zář 2015
@tynulkaxix tak to moc gratuluji konecne ze? 🙂
bajunka
20. zář 2015
@tynulkaxix já netestovala už dva dny tak mě svrbí prsty,ale zkusí vydržet do zítřka 🙂
tynulkaxix
20. zář 2015
@svlocka snad jo:-) v utery jdu pro jistotu k dr, tak doufám že už tam něco uvidí. Když tam půjdu budu 5+0 to by mohlo jít něco vid
tynulkaxix
20. zář 2015
@bajunka tak to té obdivuju🙂 Já bych na ten papírek mohla curat furt😃
bajunka
21. zář 2015
tak jsem ráno zkontrolovala jestli fazolka přes víkend nevypadla a řekla bych, že už je zabydlená dobře 🙂
tynulkaxix
21. zář 2015
@bajunka Ahojky akorát jsem na tebe myslela a chtěla ti napsat co testik🙂 to je úplne ukázkový test, krásný
bajunka
21. zář 2015
@tynulkaxix a tys dnes netestovala?
tynulkaxix
21. zář 2015
@bajunka neblbni 😃 to bych nebyla ja
tynulkaxix
21. zář 2015
dubnacek
21. zář 2015
tynulkaxix a bajunka tak devcata obema moc gratuluji a verim,ze vse bude v poradku😉)
tynulkaxix
21. zář 2015
@dubnacek dekuju. Zítra jdu na gyndu tak snad vše bude ok. Doufám že už tam něco uvidí
westie
21. zář 2015
Ahoj, dnes jsem byla na krvi a mám výsledek hcg 676 - měla bych být 5tt+0, podle různých tabulek je ta hodnota spíš nižší, ale budu věřit, že to dobře dopadne x-) Myslela jsem si, že jsem celkem kliďas, ale už se několik dní nervuju - nejdřív z testů, teď zase z toho, že to není tabulková hodnota... Příští týden ve středu jdu na kontrolu, tak snad už bude něco vidět... držím nám všem pěsti 😉 🙂
tynulkaxix
21. zář 2015
@westie a testy si mela Hezký? A utz ti nedělal? Určitě to bude v pohodě 🙂
edinka126
21. zář 2015
Baby a poradite mi?kedy.mam navstiivit gynekologa?po kolkych dnoch meskania mrchy??
pekkaa
21. zář 2015
@edinka126 zavolej si tam. rekni kolik meskas a reknou ti. vetsina objednava az na nejaky 7-8.tyden... ale klidne si tam zavolej hned po pozitivnim testu
westie
21. zář 2015
@tynulkaxix utz dělají, až když je vidět srdíčko, což jdu ten příští týden (snad už bude). test ze dneška přikládám - přijde mi hezký, rozhodně sílí od minulého. Snad to bude ok, já vlastně ani nevím, jak se to přesně při umělém oplodnění počítá - ovulaci jsem měla až 16DC, transfer 5 dní starého embrya proběhl 6 dní po ovulaci, takže bych dnes měla být teoreticky19DPO. Ale rozhodla jsem se, že si to už opravdu začnu užívat, protože ten stres je hrozně vyčerpávající 😃
westie
21. zář 2015
@tynulkaxix jeste te test 😃
tynulkaxix
21. zář 2015
@westie u nás je dr a tím ze jsme defakto na vesnici tak když chceme tak ho udělá, ona je opravdu zlata. A opravdu Krásná čárka🙂 Já jsem zvědav a jestli u mě něco uvidí, ja budu 5+0 zitra🙂
slunicko01
21. zář 2015
@bajunka
@tynulkaxix testy máte krásný, tak ať je vše v pořádku... ☺
tynulkaxix
21. zář 2015
@slunicko01 snad bude🙂
svlocka
21. zář 2015
@tynulkaxix jo melo ume videl dr uz 4+6. 🙂 tak pak napis jestli videl. 🙂
tynulkaxix
21. zář 2015
@svlocka fakt? Tak snad uvidí i u mě🙂 a mela jsi pravidelnou ms?
edinka126
21. zář 2015
@pekkaa@ dakujem Ti si zlatáá 🙂
pekkaa
21. zář 2015
@edinka126 neni zac🙂. Drzim palce

Začni psát odpověď...

Odešli