• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

23. března 2017 
Holky musím vam ukázat moji piratku:grinning:
21. zář 2015 v 19:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@tynulkaxix u me mudr videl blikat srdicko v 5+5tt takze je mozne ze uz neco byt videt muze,ale taky nemusi,zalezi na uhnizdeni a na tom jak velky zarodek uz to bude:wink:)
21. zář 2015 ve 21:27  •  čeká miminko, termín má v lednu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dubnacek koukám že srdíčko bilo pěkně brzo:slight_smile: v prvim tehu jsem byla na gynde 5+2 a už něco málo vidět bylo, tak snad:slight_smile: zítra dam vedet
21. zář 2015 ve 21:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynulkaxix držím na zítra pěsti, ať je vše v pořádku a už je něco vidět :dizzy_face:
21. zář 2015 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@westie dekuju, ja už z nervozity nemůžu ani spat. Dělala jsem test a čekala jsem že bude krasne tlustý čára a není, tak mam strach:frowning2:
22. zář 2015 v 06:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynulkaxix neboj, to bude dobry, uvidis!! :wink: :dizzy_face: Drzim palce a myslim na tebe! :slight_smile:
22. zář 2015 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky tak už cekam na gynde. Přede mnou jsou 4 ženský tak to je tak na hodinu. A to tu mám s sebou malou, není kdo by pohlídal, tak to bude očistec
22. zář 2015 v 09:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynulkaxix Držím pěsti, ať vše dopadne na výbornou :slight_smile:
22. zář 2015 v 09:51  •  čeká miminko, termín má v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tynulkaxix taky jsme napnutá za tebe :slight_smile: když jdu až toho 6. aspoň budu vědět co by tam teď viděl :slight_smile:
22. zář 2015 v 09:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem po 2 hodinovém čekání zpet. Samozrejme díky nepravidelne ms byla ovulka dyl, takže jak ukázal digi test 2-3 tak to odpovída takže jsem 4+něco, ale i tak tam šla vidět 2 mm dutinka :grinning: říkala že to vypadá dobře. Znovu mam jít za 2 týdny, Aby jsme viděli už plod a snad i srdíčko:slight_smile:
22. zář 2015 v 11:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@tynulkaxix Super, tak to gratuluji. Já už chci taky :( Snažíme se 3 měsíce a zatim nic...
22. zář 2015 v 11:03  •  čeká miminko, termín má v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynulkaxix takže pak jdeš taky 6.10? :slight_smile: a už máš fotku?
22. zář 2015 v 11:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynulkaxix no vidis to je super a dala ti mudr neco na udrzeni plodu?? moc gratuluji a verim,ze vse bude dobre:wink:
22. zář 2015 v 11:23  •  čeká miminko, termín má v lednu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bara_13 my jsme se ssnažili 7 měsíců:slight_smile:
@bajunka Jj 6.10. Jako ty :slight_smile: Nn já si ani o fotku neřekla, to si řeknu až za ty 2 týdny:slight_smile:
@dubnacek proc na udržení? ? Nestras, nedala. Prý mam brát dal femibion
22. zář 2015 v 11:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tynulkaxix a brala ti krev?
22. zář 2015 v 11:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
U toho spodního jsem to měla podobné akorát u těch jednodušších (tenčích) pak jsem si dělala tento a byla tam jen jedna tak sama nevím co teď :unamused:
22. zář 2015 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajunka Nn nebrala. Myslím, že by j i brala pouze v případe, kdyby tam nebylo nic vidět. Tohle budou dlouhý 2 týdny
22. zář 2015 ve 12:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynulkaxix to mi povídej :slight_smile:
22. zář 2015 ve 12:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajunka musíme to vydržet:slight_smile: budeš dal testovat?
22. zář 2015 ve 12:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám ještě tři testy tak asi jo,ale až koncem týdne, abych se ubezpečila a pak zas za pár dní :slight_smile:
22. zář 2015 ve 12:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajunka já to taky omezím:slight_smile:
22. zář 2015 ve 12:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky trosku se vám divím, mne doktor jasně řekl, že dříve než 6plus něco mě tam vidět nechce, že ta dutinka bez srdeční akce ještě nic neznamená a ze se zbytečně stresuju a pákové nabírá hcg a to srovnávání nikomu nepřidá. Já v dubnu tak potratila a chodila jsem taky snad od 4tt. Teď jsem šla v 7tt miminko už mělo i ručičky srdíčko, prostě jsem to vydržela
22. zář 2015 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@irennn Kazda jsme hold jina: -)
22. zář 2015 ve 13:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irennn a zrovnane potrebuju poslouchat ze dutinka nic nneznamená. Já jsem ráda i za tu dutinku.
22. zář 2015 ve 13:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@irennn Ahoj Irčo, pro někoho ta dutinka třeba znamená ubezpečení, že se nejedná o mimoděložní těhotenství, potratit můžeš klidně v 6 tt stejně tak jako v 15tt. je to stejné jako říct že nic neznamená srdeční akce, protože je tu x holek co už měli i srdíčko a stejně se vývoj zastavil.
Já jdu k dr poprvé taky až na začátku 7 tt i přes předchozí mimoděložní těhotenství, prostě věřím, že to bude tentokrát v pořádku, ale je tu spoustu holek co prostě potřebují to ubezpečení i takto na začátku. A já prostě říkám jak jednou ten test počůráš a vidíš tam ty dvě čárky tak se o ně už budeš bát do konce života...
22. zář 2015 ve 13:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@tynulkaxix jo mela jsem pravidelnou.tak dej vedet co a jak :slight_smile:
22. zář 2015 v 18:02  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynulkaxix jinak jsem byla stastna za dutinku protoze jsme se snazily a po jednom potratu a vecneho skklamani jsem pak byla stastna :slight_smile: tak drzim palecky a neboj vse bude v poradku :slight_smile:
22. zář 2015 v 18:06  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svlocka Ahojky už jsem to tu psala. Otěhotněla jsem dyl, protože mam ms nepravidelnou tak ovulka byla dyl a ted jsem 4 + něco, ale i tak šla vidět 2 mm dutinka :grinning: tak jsem byla šťastný aspoň za ni
22. zář 2015 v 18:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cemio gravitest - po limitu, nesnažíme se vůbec, dvě děti máme, vidíte "něco"? TT jsem dělala proto, že poslední MS byla 31.8. nic moc intenzita, cyklus nepravidelný, teď o víkendu se objevila trochu krev ale pak ticho po pěšině..trochu jsem "špinila" teď nic. V podstatě od poslední MS to bylo bez styku. Ale je mi pořád na zvracení a motá se mi hlava. Vsázím na hormonální poruchu ale vyslechnu ráda jiný pohled, k lékaři jdu až za týden.
23. zář 2015 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajriska Já na testu teda nevidím nic...
23. zář 2015 v 15:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek