• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

21. října 2017 
@1nelinka myslim,ze v pondeli ms neprijde:wink:)) krasny:wink:)
3. říj 2015 ve 22:29  •  čeká miminko, termín má v lednu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@1nelinka neco tam taky vidim, preju, at carka sili!
3. říj 2015 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@1nelinka jde vidět krasne, držím palečky:slight_smile:
4. říj 2015 v 07:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@svlocka ty brdo už veliký utz:slight_smile: ať vše v pořádku dopadne a v utery napiš jestli půjde vidět pohlaví:slight_smile:
4. říj 2015 v 07:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1nelinka vypadá pěkně....držím pěstičky, ať sílí :wink:
4. říj 2015 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky už toho mam az az - nemuzu spat par dni po sobe se budim ve 3-4 ráno a do rána už nezaberu , co s tim ?? mate neaky typ ?? Za vsechno budu vdecna :slight_smile:
4. říj 2015 v 09:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak na tohle jsem hodne zvedava, co z toho bude ;)) 2 dny pred MS ale proste se citim zvlastne.
4. říj 2015 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@cacenka_d Dobře, určitě, vidím hezkého ducha :wink:
4. říj 2015 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1nelinka Krása, je tam :wink:
4. říj 2015 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule ja ho tam tak vidim a nevidim asi podle nalady ;) uvidime za 2 dny, ale pak nevim jak to pripane vysvetlime tatinkovi ;)) u nas prave prodavaji jen nejaky obyc test, tak zitra koupim klasicky mama a ten v utery odhali pravdu ;)
4. říj 2015 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1nelinka tohle uz je jasna vec ;) takovy jen uz poloduch a tak realny, ze ms bych cekala max takovou jo a ne tu jsem mela u prvni ;)
4. říj 2015 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mrcha měla přijít 21.9 a ona nikde tak jsem testovala a jsou to jen obarvené rysky na tt
4. říj 2015 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snazimese2015 ahojky a ty testy jsou dělané dneska?
4. říj 2015 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marycz na právo dneska ten na levo dva dny před večer takže v pátek večer myslím nebo čtvrtek ale večer
4. říj 2015 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazimese2015 už dost Ti to mešká...možností je víc....že jsi otěhotněla těsne před MS a tím pádem by měla být čárka např. v úterý silnější....další možností je biochemické těhu...další možnost je hormonální cysta...takže počkej do úterý, udělej test...jestli bude čárka silnější, tak to může být to, že jsi otěhotněla před MS...pokud nebude, zajeď k doktorovi a uvidíš...držím pěstičky a budu čekat v úterý silnější testík :wink:
4. říj 2015 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazimese2015 ten vpravo vypadá dost pěkně...no uvidíš :slight_smile:
4. říj 2015 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazimese2015 ten na pravé straně je pěkný, testuj dál, ale vypadá to nadějně :grinning:
4. říj 2015 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snazimese2015 Podle mě je důležité aby to sílilo. Mám kamarádku, která měla týden po vynechání hodně slabé testy a sílily jí hrozně pomalu. Dneska je šťastná maminka. Tenkrát bylo taky plno pochybností, ale dopadlo to super. Každá jsme jiná a každé těhu jiné. Držím ti palečky :-*
4. říj 2015 ve 12:53  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miranell děkuji :-* ale já se radovat nebudu ,zatím ne ,třeba mám fakt jen rozhozeny cyklus ,nebo cystu ,ale já si pořád myslím že je to jen ryska :wink:
4. říj 2015 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazimese2015 jasně chápu, jestli ale vidím dobře, tak je to růžové, což ryska nebude. Vem si baterku, nebo třeba světlo z telefonu a prosviť ten test, pokud se objeví čárka, tak to ryska není :wink: Mám odzkoušeno, a pokud ti začne sílit v dalších dnech, tak to cysta také není :slight_smile:
4. říj 2015 ve 13:18  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazimese2015 Ještě se zeptám, ty máš bolesti na vaječnících že myslíš, že to je cysta? Ta cysta většinou hodně bolí...
4. říj 2015 ve 13:18  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miranell ne mě neboli nic jen mě občas píchne v podbřišku ,minulý týden jsem si musela v práci sednout ,protože mě to chytlo jakoby od zadku :grinning:
4. říj 2015 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miranell osvětlené
4. říj 2015 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazimese2015 na tom pravém je ta čárka vidět dost zřetelně, držím palce ať sílí... :grinning:
4. říj 2015 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vapka děkuji ale nevěřím tomu ,minulý měsíc jsem se dozvěděla že 1.října nastupuju do nové práce ,tak jsme si s přítelem řekli že si budeme jen užívat a na snažení se vyprdneme že to jednou přijde ,no a že by to přišlo tak rychle ???jsem z toho sama jelen já si teď připadám nějaká poblouznena jako ve snu ,neumím ten stav popsat
4. říj 2015 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
32 DC krásně sílíme :slight_smile:
4. říj 2015 ve 13:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Ahojky tak já dnes takhle takže se smiruji stim ze miminko nebude:__(
4. říj 2015 ve 13:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazimese2015 já to myslela jinak :grinning: promiň, špatně jsem to vysvětlila. Ale i tak je vidět, že je to pozitivní test. Myslela jsem abys to dala pod test a svítila skrze něj, pak totiž ta čárka vyleze úplně supr. Pokud by to byla jen ryska, tak to zesvětlá a není vidět.
4. říj 2015 ve 13:50  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lzii nádhera, mám radost :-*
4. říj 2015 ve 13:50  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazimese2015 Tak je to vždy, přestaneš na to myslet a bum, je to tam.... :grinning: také jsem si tím prošla :wink:
4. říj 2015 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek