Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... 😞 Dávám fotku, skuste posoudit...
dubnacek
3. říj 2015
@1nelinka myslim,ze v pondeli ms neprijde😉)) krasny😉)
westie
3. říj 2015
@1nelinka neco tam taky vidim, preju, at carka sili!
tynulkaxix
4. říj 2015
@1nelinka jde vidět krasne, držím palečky🙂
tynulkaxix
4. říj 2015
@svlocka ty brdo už veliký utz🙂 ať vše v pořádku dopadne a v utery napiš jestli půjde vidět pohlaví🙂
marycz
4. říj 2015
@1nelinka vypadá pěkně....držím pěstičky, ať sílí 😉
lzii
4. říj 2015
Holky už toho mam az az - nemuzu spat par dni po sobe se budim ve 3-4 ráno a do rána už nezaberu , co s tim ?? mate neaky typ ?? Za vsechno budu vdecna 🙂
cacenka_d
4. říj 2015
Tak na tohle jsem hodne zvedava, co z toho bude 😉) 2 dny pred MS ale proste se citim zvlastne.
bajule
4. říj 2015
@cacenka_d Dobře, určitě, vidím hezkého ducha 😉
bajule
4. říj 2015
@1nelinka Krása, je tam 😉
cacenka_d
4. říj 2015
@bajule ja ho tam tak vidim a nevidim asi podle nalady 😉 uvidime za 2 dny, ale pak nevim jak to pripane vysvetlime tatinkovi 😉) u nas prave prodavaji jen nejaky obyc test, tak zitra koupim klasicky mama a ten v utery odhali pravdu 😉
cacenka_d
4. říj 2015
@1nelinka tohle uz je jasna vec 😉 takovy jen uz poloduch a tak realny, ze ms bych cekala max takovou jo a ne tu jsem mela u prvni 😉
snazimese2015
4. říj 2015
Mrcha měla přijít 21.9 a ona nikde tak jsem testovala a jsou to jen obarvené rysky na tt
marycz
4. říj 2015
@snazimese2015 ahojky a ty testy jsou dělané dneska?
snazimese2015
4. říj 2015
@marycz na právo dneska ten na levo dva dny před večer takže v pátek večer myslím nebo čtvrtek ale večer
marycz
4. říj 2015
@snazimese2015 už dost Ti to mešká...možností je víc....že jsi otěhotněla těsne před MS a tím pádem by měla být čárka např. v úterý silnější....další možností je biochemické těhu...další možnost je hormonální cysta...takže počkej do úterý, udělej test...jestli bude čárka silnější, tak to může být to, že jsi otěhotněla před MS...pokud nebude, zajeď k doktorovi a uvidíš...držím pěstičky a budu čekat v úterý silnější testík 😉
marycz
4. říj 2015
@snazimese2015 ten vpravo vypadá dost pěkně...no uvidíš 🙂
vapka
4. říj 2015
@snazimese2015 ten na pravé straně je pěkný, testuj dál, ale vypadá to nadějně 😃
miranell
4. říj 2015
@snazimese2015 Podle mě je důležité aby to sílilo. Mám kamarádku, která měla týden po vynechání hodně slabé testy a sílily jí hrozně pomalu. Dneska je šťastná maminka. Tenkrát bylo taky plno pochybností, ale dopadlo to super. Každá jsme jiná a každé těhu jiné. Držím ti palečky 😘
snazimese2015
4. říj 2015
@miranell děkuji 😘 ale já se radovat nebudu ,zatím ne ,třeba mám fakt jen rozhozeny cyklus ,nebo cystu ,ale já si pořád myslím že je to jen ryska 😉
miranell
4. říj 2015
@snazimese2015 jasně chápu, jestli ale vidím dobře, tak je to růžové, což ryska nebude. Vem si baterku, nebo třeba světlo z telefonu a prosviť ten test, pokud se objeví čárka, tak to ryska není 😉 Mám odzkoušeno, a pokud ti začne sílit v dalších dnech, tak to cysta také není 🙂
miranell
4. říj 2015
@snazimese2015 Ještě se zeptám, ty máš bolesti na vaječnících že myslíš, že to je cysta? Ta cysta většinou hodně bolí...
snazimese2015
4. říj 2015
@miranell ne mě neboli nic jen mě občas píchne v podbřišku ,minulý týden jsem si musela v práci sednout ,protože mě to chytlo jakoby od zadku 😃
snazimese2015
4. říj 2015
@miranell osvětlené
vapka
4. říj 2015
@snazimese2015 na tom pravém je ta čárka vidět dost zřetelně, držím palce ať sílí... 😃
snazimese2015
4. říj 2015
@vapka děkuji ale nevěřím tomu ,minulý měsíc jsem se dozvěděla že 1.října nastupuju do nové práce ,tak jsme si s přítelem řekli že si budeme jen užívat a na snažení se vyprdneme že to jednou přijde ,no a že by to přišlo tak rychle ???jsem z toho sama jelen já si teď připadám nějaká poblouznena jako ve snu ,neumím ten stav popsat
lzii
4. říj 2015
32 DC krásně sílíme 🙂
monikavitezslav
4. říj 2015
Ahojky tak já dnes takhle takže se smiruji stim ze miminko nebude:__(
miranell
4. říj 2015
@snazimese2015 já to myslela jinak 😃 promiň, špatně jsem to vysvětlila. Ale i tak je vidět, že je to pozitivní test. Myslela jsem abys to dala pod test a svítila skrze něj, pak totiž ta čárka vyleze úplně supr. Pokud by to byla jen ryska, tak to zesvětlá a není vidět.
miranell
4. říj 2015
@lzii nádhera, mám radost 😘
vapka
4. říj 2015
@snazimese2015 Tak je to vždy, přestaneš na to myslet a bum, je to tam.... 😃 také jsem si tím prošla 😉

Začni psát odpověď...

Odešli