Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

gubcikova
22. čer 2011

gratulujem.bol tu spomenutý test rapidclear tomu už neverím.robila som si ho a vždy vyšiel neg.a zrazu mi doktor povie že som v 7tt ako dakujem

fomarik
22. čer 2011

Aj mne Rapiclear ukázal veľký prd ( s prepáčením) a krvičku som už mala pozitívnu s vysokou hladinou hcg.

fomarik
22. čer 2011

@kosalucy je to jasné, si tehuľka! Teším sa s tebou 😉

fomarik
22. čer 2011

@kosalucy tiež som fičala na utrogestane, estrofene, clostile, pregnyle, duphastone... a nakoniec sa nám podarilo otehuliť po 3IUI. Pekne to dotiahnite do úspešného konca!!!!!!!!! Budem sledovať ako sa vám darí!!! Je to úžasné, ked po takej dlhej strastiplnej ceste za babatkom zistiš, že zázraky sa naozaj deju!!!!!! Ach, mám radosť s tebou!!!! 😀 😀 😀 😀

kosalucy
autor
22. čer 2011

Já už sem chodím dlouho, ale jen na kukačku - zatím jsem neměla o čem psát...☹ Tak nějak nerada se o našem problému svěřuju.
Ale teď už to bude doufám jinak :D
snad se ze "snažilek" posunu do levelu "těhulek" :DDD

lucia20
22. čer 2011

ak si tehulka, tak gratulujem, len ta chcem upozornit, ze ked po dlhsej dobe odcitavas z testov, tak ti mozu zle ukazat. lebo ja ked som nebola tehotna a robila som si testy rano a cca o hodinku na ne pozrela, tak tam bola ta druha ciarocka tiez, ale slaba. na tvojom mieste spravim este jeden pre istou. :D ale vyzera, ze si tehu. moc ti to prajem.

demima
22. čer 2011

moooc gratuluji těhulko 😀 mě postačili po ET úplně obyčejné mamatesty a čárka se ukázala viz album,hodně štěstí 🙂

demima
22. čer 2011

tak se koukám že jsem to neuložila!psala jsem ti asi před 20min.Tak ještě jednou.Veliká gratulace těhulko 😀 mě k testování stačili úplně obyčejné mamatesty a čárka se ukázala viz album.Držím palce ať je vše dobré 😀

demima
22. čer 2011

jsem fakt nenormální 😀

feb13
22. čer 2011

Neviem mne Rapiclear ukazal ciarku uz 3 dni pred menzesom, sice ducha ale bol tam a potom krasne silnela.

kosalucy
autor
23. čer 2011

Ahoj,

tak asi nic ☹
Dělala jsem si dnes ráno, z první raní moči a čárka je nejslabší ze všech...ještě slabší, než ta včera odpoledne. Skoro ani neni vidět ☹
Mam pocit, že to spíš odchází... Čárky prostě slábnou...☹((

luly3
23. čer 2011

@kosalucy ahoj a kolký si deň po IVF????? ten test ti mohol vísť pozitívny na základe
pregnylu čo si si pichala pred OPU 😉
ja som tiež po IVF tak držím palce

hanysek.hanysek
23. čer 2011

A kdy máš dostat MS? Nebo už máš po termínu? Zkus ten test nechat uležet a mrkni na něho za pár hodin. Já si taky pořád říkala, že nesílí, že slábne, taky se mi ze začátku zdálo, že tak moc slábne, že není vidět. Tak ještě vydrž.

lauricka
23. čer 2011

@kosalucy hm, tak to nie je dobre, ale neklesej na duchu, podari sa to

kosalucy
autor
23. čer 2011

@luly3 Já si Pregnyl nepíchala, jsem po KETu...

kosalucy
autor
23. čer 2011

Koukněte na fotku...

luly3
23. čer 2011

@kosalucy hmmmm a na krv nechodíte????? kde chodíš do ktorého centra????
ja som takto mala 3 krat // a 3 krat som mala spontanny potrat 😠 dúfam že teba sa to ale tíkať nebude

kosalucy
autor
23. čer 2011

@hanysek.hanysek Dneska jsem teoreticky 36 den cyklu, MS jsem měla dostat 15.6.... A jinak 18 den po KETu

kosalucy
autor
23. čer 2011

@luly3 Na krev nechodim... Ve zprávě z CARu bylo jen udělat si test a když je pozitivní, tak se rovnou objednat na UZ...

kosalucy
autor
23. čer 2011

Skusim zajet do Pronatalu, jestli mi to naberou...

hanysek.hanysek
23. čer 2011

Na tom spodním testu nic nevidím, ale možná je to špatně vyfocené. Zkus zajet do caru, jestli ti vezmou krev. A nebo si jít na krev, jako samoplátce. A nebo ještě zkus úplně jinou značku testu a uvidíš, co ten ti řekne.

kosalucy
autor
23. čer 2011

@hanysek.hanysek Na tom spodním právě je strašlivě slabounká ☹ Neni na fotce vidět, ale okem vidět je - mizerně... Jedu na tu krev...

petaov
23. čer 2011

@kosalucy tak jak si dopadla? Myslela jsem na Tebe, doufám, že je všechno ok 😉

kosalucy
autor
23. čer 2011

@petaov
Ještě nevim...☹ V Pronatalu mě nenabrali, jelikož sem si vzpomněla pozdě... Tak jsem se nechala nabrat jako samoplátce v laborce v Letňanech a výsledek bude zítra v 9h.
Ale stejně mi to nedalo a koupila jsem si v lékárně Mamatest a ještě odpo si ho udělala a ta čárka tam byla hezká!
Tak jsem úplně zmatená... Počkam na krev...🙂

petaov
23. čer 2011

@kosalucy tak to určitě bude miminko, když vyšel další test!!! 🙂 To je super, skoro závidím. Už se mi stýská po bříšku 😉 Tak zítra dej vědět. Dobrou, klidnou noc 🙂

kosalucy
autor
23. čer 2011

Děkuju moc 🙂 Taky tiše doufám, že to bude mimi...
Dobrou 🙂
@petaov

berenika39
23. čer 2011

@kosalucy ahoj, v prvních dnech, kdy test vůbec něco ukazuje, strašně záleží na tom, jak moc jsi pila, jak moc je moč naředěná. v rámci dne se ty výsledky mohou lišit. vydrž, pokud čárka je, tak se tam neudělala sama, ale díky těhotenskému hormonu. chce to jen čas a trpělivost. držím palce.

bajoch
23. čer 2011

@kosalucy Gratuluju!!! Sice potichu, ale gratuluju!! Po 3 IVF to je skvělý....máte za sbeou dlouhou cestu...a před sebou vlastně taky 🙂 😵 je to úžasný být maminkou!!! Těš se moc. Přeju pohodlné těhotenství a zdárný konec vaší cesty za prckem!!! Moc moc držím pěstičky!

moncicak.as
23. čer 2011

@kosalucy Ahooj, prosim Tě, kde se tady v Letňanech dá vzít krev na HGC? Jsem odsud a dr. mám až na Čerňáku, tam se mi nechce. Kolik tě to stálo? Musíš se objednávat?

kosalucy
autor
23. čer 2011

@moncicak.as
Ahoj, je to ve Frýdecký. Tady: http://www.bioregena.cz/laborator/odberova-prac...
Stálo to tušim že 202,- a objednávat se nemusíš. Akorát píšou že mají do 12h, ale krve odváží už v půl12...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru