Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

kosalucy
autor
23. čer 2011

@berenika39
Děkuju 🙂 Já vim, jsem plašan...🙂

gabika84
23. čer 2011

@kosalucy ahoj podla mna si urcite tehotna, gratulujem. ked sa raz ciarka objavi, ostane uz tam. ja som to mala skor opacne. test som si robila asi 5 dni po tom, co mi meskala menstruacia, objavila sa uplne slabunka, tak som dufala, ze snad zmizne. dalsi test som si robila o tyzden- a samozrejme ze uz nezmizla, bola viditelnejsia 🙂 ale teraz sa uz z toho velmi tesim a myslim ze coskoro sa budes aj ty 🙂

kasa
23. čer 2011

to je jasný těhu testík,gratulujeme

kosalucy
autor
24. čer 2011

Tak bohužel ☹ HCG bylo včera 80.8 a dneska 60. Takže to klesá a je to v řiti ☹
Děkuju moc za podporu - ještě máme 7 zmrlíků, tak snad příště...

nalada
24. čer 2011

@kosalucy Je mi to ľúto... ☹

petaov
24. čer 2011

@kosalucy To mě mrzí, jestli to nevyšlo ☹ Myslela jsem, že v určitém týdnu to HCG klesá, a že to nevadí... Tak snad to výjde příště. Drž se!

sarlotta
24. čer 2011

nemůžeš srovnávat intenzitu dvou rozdílných testů.. oba jsou jasně pozitivní... a příště si nakup od jedné značky🙂)) 😎 gratulka mamino

sarlotta
24. čer 2011

@kosalucy aha, tak hcg neroste 😔 , tak to mě mrzí, no nicméně zmrzlíci se umí zahnízdit, tělíčko funguje, příště to vyjde 100% 😉

camelinka
24. čer 2011

to je mi moc lito, ale aspon vis ze to vsechno funguje a ted uz to pujde jak po masle, uvidis 😉

kosalucy
autor
24. čer 2011

Doufám... ☹

camelinka
24. čer 2011

@kosalucy urcite, rika se ze po nevydarenem je telo "jak pohnojene" a pak to jde raz na raz, moc ti to preju 😵

kosalucy
autor
24. čer 2011

No ovšem nejhorší je to, že já musim čekat, až odmenstruuju a ještě pak jeden cyklus. Já totiž neovuluju, takže se musim ládovat hormonama, aby mě narostla sliznice ☹ Takže další pokus o KET připadá v úvahu někdy na podzim ...☹
A přirozeně ani náhodou, s mýma anovulačníma cyklama a manži zpomalenejma spermiema☹((

kosalucy
autor
24. čer 2011

@camelinka A teď koukám, že máš za chvíli termín 😀 Týjo, závidím, to je pro mě nedosažitelná meta...☹
A už víte, co to bude?🙂

camelinka
24. čer 2011

@kosalucy aha tak to mate slozitejsi ☹ ale v dnesni dobe se s tim da nastesti vzdy neco delat 😉 budu drzet pesticky. dokazu si predstavit jaky to musi byt napor na psychiku, kor po // na testu ☹ .
jojo my uz cekame kdy se mala rozhodne vykouknout, uz bych se ani nezlobila 😅

andara
24. čer 2011

Ach joo, stalo se mi to teď 2x (leden a květen) takový dvě čárky na testech, zpožděná MS o 5dní a nakonec přišla☹

saminomimino
5. říj 2013

určitě mimi,gratuluji 😵

blanka12
5. říj 2013

@kosalucy gratulujem a hlavne musis byt kludna

gloria7
21. říj 2013

jasne tehu

bartaloska
21. říj 2013

@kosalucy podla mna si vtom 🙂

llluckaaa
21. říj 2013

Holky, proč to řešíte? Teď po více než dvou letech přece už musí mít ve věci jasno, ne? 😕

helka107
21. říj 2013

baby počkajte ona je po ivf, tam má zvýšenú hladinu hormonu už pre vkladaním embria, po ivf tehotenské testy vobec neodporúčajú, jednoznačne by som počkala na krvný test...viem čo hovorím mala som 4 pozitívne po ivf a nebola som tehotná...

aduskatt
21. říj 2013

babyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy, to je otazka z juna 2011 😀

helka107
21. říj 2013

ospravedlnujem sa, až neskor som si všimla že testíky prezradil ipresne to, čo som si myslela, toto poznám a pevne držím palčeky bola som viac krát na IVF aj kryo sme skúšali a bohu žial...

blledulle
29. říj 2013

Ahojky, chtěla jsem se zeptat poslední MS 26.9. (5 dní), vše probíhalo normálně v pondělí 28.10. jsem začala trochu špinit. S přítelem se snažíme o miminko, ale raději na to moc nemyslíme.Psychika hraje svoji velkou roli a tak si teď nechci dělat velké naděje. Myslíte že bych si mohla udělat TT, ukáže se mi něco, teda pokud jsem?

andy2110
29. říj 2013

@blledulle a kdy si měla ovu? cyklus pravidelný?
my se s manželem snažíme rok, a jsme na tom teď podobně - 29.9. MS (4dny), akorád jsem nešpinila. a bolí mě docela dost prsa a podbříšek - už přes týden. Tak taky váhám, abych netestovala moc brzy. 😀
každopádně držím palce!!!

blledulle
1. lis 2013

cyklus pravidelný, ovulace byla 9.10., ale bohužel špinění prošlo až na menstruaci ☹ Podle toho co tady čtu, tak by jsi klidně mohla testovat. tak držím palečky, aby jsi tam měla // a pak dej vědět.

andy2110
1. lis 2013

@blledulle To je mi líto.... ☹ No já jsem to nevydržela, a 30. udělala tt... a sněhobílo... ale pořád mě bolí prsa, a už jsem začla taky špinit. tak uvidíme, třeba dopadnu úplně stejně jako ty! 😒

lydiena
5. lis 2013

holky, já už jsem zmagořená :( Vidíte něco? 😀

spilo1
5. lis 2013

Nie ☹

ladie
5. lis 2013

@lydiena ne, nic 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru