• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

26. března 2017 
@lydiena já teda ne, ale myslím, že je lepší fotit na bílém podkladu:slight_smile:
5. lis 2013 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
nie nič :unamused:
5. lis 2013 v 11:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. lis 2013 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
nie,
5. lis 2013 v 11:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lydiena já nevidím nic... :/ teda sama jsem v červenci měla duchy na dvou testech, ale to vypadalo trochu jinak...byly o dost viditelnější...někde ještě mám foto, jestli chceš, pro srovnání. A zkus test třeba za dva dni, třeba už to bude viditelnější, pokud tam něco je ;)
5. lis 2013 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lydiena Taky tam nic nevidím :frowning2:
5. lis 2013 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji holky :slight_smile: , Ve čt. jsem objednaná na gyndu.. Já jsem hrozná :( strašně chceme třetí mimi a jak prostě chci tak nic.. jsem teprve 20DC. Vím, že je to ještě brzy, ale říkám si, že když to některé můžou zjistit brzy, proč ne i já.. :confused: .
Příznaky mám snad všechny... Po chutě i nechutě, pachy, bolest prsou(od včera hodně), 2x jsem zvracela čaj, připadala jsem si strašně nafouklá minulý týden a nemluvím o bolestech v podbišku... jako by pálení.. to mám od tří dnů po tom, co jsme začali zkoušet... V sobotu se mi na jedné tváři udělalo 5 beďarů a to mívám jeden jen když má přijít MS. Tak já už nevím...
5. lis 2013 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lydiena tak to je vážne viac, než skoro na test :wink: a myslím, že na 22DC ti toho Dr. tiež o moc viac nepovie. Viem, že je to ťažké, ale proste musíš počkať kým sa mimi uhniezdi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. lis 2013 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě jsem měla bílý hustý výtok jako by s hrudkami :unamused:
5. lis 2013 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale tak z krve by to mohl už poznat, nebo myslíte že ne?
5. lis 2013 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lydiena tak teoreticky áno, ak bola ovu presne 14DC, ale bude to nízka hodnota a bude ťa zbytočne strašiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: a myslím, že za tehotenstvo sa to považuje až od nejakej hodnoty hcg. ďalšia vec je, či ti tú krv vôbec zoberie, keď mu povieš, že si 22DC :confused: alebo ťa pošle domov, nech ešte počkáš..
5. lis 2013 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lydiena ahoj, ja som 20DC a tiež čakám, príznaky mám, no nie až také ako ty. skús to vypustiť z hlavy a počkať :slight_smile: štrvtok je tu cobydup :slight_smile: držím palce! :slight_smile:
5. lis 2013 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lydiena mě to vyšlo z krve až nějaký 29.DC... duchy na testech ale už od 26 DC ;)
5. lis 2013 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím,že by to mělo být pozitivní :wink: Nečetla jsem vše,ale tedy povím vám,jak ošidné mohou být testy HCG z krve :slight_smile:
Kdysi jsem si dělala pár testů,nevím proč,prostě mi nebylo dobře.Vyšly vždy pozitivní(duch),ale až po 5ti minutách.Tak jsem šla k Dr. mu to povědět.Odebral mi krev,za pár dní jsem volala na výsledky,ale negativní.
Tak v pohodě,co bych hrotila,bylo mi 21let,času dost :slight_smile:
Čekala jsem na MS a přišla,ale jen dva dny a tak,že jsem o ní skoro nevěděla.Pak dva dny nic a opět den špinění.K tomu ta neskutečná bolest prsou!!!Opět jsem čapla testy,udělala jsem jich 12+digitální od ClearBlue - všechny pozitivní a čím později jsem si je dělala (testovala jsem týden),tím rychleji a silněji se čárka ukazovala.Nakonec se ukázala dřív,než jsem proužek vytáhla z kelímku s močí :unamused:
Takže gynekologie.Už jsem si přišla jak blázen,stejně je to zase jen "chyba" a nic tam nebude :frowning2:
Hned jak jsem přišla,lehla jsem si na kozu a s napětím čučela na monitor UTZ - "Skutečně,těhotná jste" pronesl doktor...A v 6tt (poprvé jsem tam byla 4týdny před)....
Dodnes nevím,jestli jsem opravdu byla těhotná už při první návštěvě nebo jsem otěhotněla "na rychlo",na druhou stranu,kdyby to bylo během těch 4 týdnů,jen sotva bych koukala na blikající tečku na obrazovce - srdíčko :slight_smile:
Nic méně,řekla bych,že moje první negativní HCG by dnes nikdo nezpochybnil :slight_smile:
5. lis 2013 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronikanel to je presne ono - oni ten krvný test považujú za pozitívny až od nejakej hodnoty
5. lis 2013 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adeala Vím,jestli jsem byla těhu už ty 4týdny předtím (14dní),ani se nedivím,že se nic neprokázalo,vždyť stejnou dobu plus/minus trvá oplodnění a následné klubání,přesto mi to ukázaly testíky...Nechápu :grinning:
Dnes se nedá věřit ani moči,ale ani krvi :grinning:
5. lis 2013 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronikanel no ak máš pravidelný cyklus, tak to vychádza, že presne v deň, čo si bola u Dr. si aj otehotnela :wink:
5. lis 2013 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem byla na gyndě a jediné co vím je, že mám zvětšenou sliznici... Takže to bude určitě tím, že to mám příští týden dostat,.. takže jsem tam, kde jsem byla... :grinning:
7. lis 2013 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby to čakanie zabíja :/ :/ už sa začínam opúšťať...22 DC :/
7. lis 2013 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lydiena zvacsena sliznica moze znamenat aj zaciatok tehotenstva :wink:
7. lis 2013 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím, ale radši s tím nepočítám, ať nejsem zklamaná.. a myslíte, že bych dneska mohla zkusit test?
7. lis 2013 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No čo skúšala si test? Vyšiel? :wink:
9. lis 2013 ve 21:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja myslím že áno ja tam vidím tu jemnučku aj druhu čiarku a takto vysiel aj mne test a to som bola už v 5 týždni
9. lis 2013 ve 21:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lydiena ani ja nič nevidím :frowning2:
9. lis 2013 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,dnes 45 DC,10 dpo,horny dnes rano,stredny vcera poobede,dolny vcera rano,asi nic,vsak?original aj negatív...budem vdacna za vsetky odpovede :wink:
10. lis 2013 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa87 Já nic nevidím.:/ Ale třeba nam naživo něco je..my s manželem taky zkoumáme, až nám z toho pak hrabe, a nikdo neví, jestli tam něco fakt je.:D

Dámy, kdy vám ClearBlue ukázal "pravdivý" výsledek? Resp. dělala jsem si dva testy, 1 včera (citlivost 25), jeden dneska (10) a na obou je duch. Jsem první měsíc po vysazení HA, takže nevím, kdy přesně bych to asi měla dostat, ale soudě podle předchozích cyklů někdy v úterý. Jsem 27 DC. Díky!:slight_smile:
10. lis 2013 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@denisa87 Já tam teda ducha vidím :slight_smile:
10. lis 2013 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ja som mala este neviditelnejsiu ciarku a mam dcerku :slight_smile:
10. lis 2013 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marukm
@liss_durman
@lulistek Dakujem vám,tak uvidim ci to bude silniet :slight_smile:
10. lis 2013 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@denisa87 verím že áno. !!! ;)
10. lis 2013 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek