Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... 😞 Dávám fotku, skuste posoudit...
ajkacovi
31. kvě 2014
ale to moze byt len ten tzv. kanalik... uz mi hrabe z toho..
ajkacovi
31. kvě 2014
Tak som skusila este jednu foto
brendamonique
31. kvě 2014
@ajkacovi ...tenhle test jsem taky používala a bohužel tam zatím nic nevidím, ale třeba to po pár dnech bude jasnější, držím pěstičky 😉
ajkacovi
31. kvě 2014
nevadi, robia mi falosnu nadej kua, samy duch a pritom to iste nic neni.. uz som sa s tym zmierila.. :-|
babulinka29
31. kvě 2014
@ajkacovi ale niečo tam je 🙂 sme na tom rovnako ja tiež len duch alebo kanalik ale tvoj je silnejší ako môj.
apollonka
31. kvě 2014
Zítra to mám dostat holky tak se moc bojím..😞 u žádného tehu sem se toho nebala tak jako teď..a měly sme s manzou diskuzi že jestli to nebudou dvojčata když sem měla 8 dpo pozitivní tehu test 😃
maikkynna
1. čer 2014
Ahoj holky, co myslíte?
dora13
1. čer 2014
@maikkynna na te prvni ne, ale na te druhe vidim ducha 🙂 drzim palce, at sili.
sarkad2856
1. čer 2014
@ajkacovi Když se podívám z jiného uhlu tak nějáký náznak tam vidím 😉 tak zkus jinou značku , at sílí 😉
sarkad2856
1. čer 2014
@maikkynna no na tom druhém taky vidím ducha 😉 tak at sílí 😉
zuzska1
1. čer 2014
Gratulujem 🙂 Ten prvy test sice nepoznam, ale podla toho druheho by som povedala, ze ano 🙂 ja som tiez mala taku slabunku ciarocku...
maikkynna
1. čer 2014
@dora13
@sarkad2856
@zuzska1 Jsem zvědavá, jak dopadne další testování. Moc nadějí tomu nedávám, ten duch je opravdu pidi, ale vidí ho i přítel 🙂
sarkad2856
1. čer 2014
@maikkynna Hlavu vzhuru určitě bude sílit a když ho vidíme na pc tak z toho musí něco být 😉
ajkacovi
1. čer 2014
Tak nic dnes som to dostala.. Aj tak dakujem
aaggyy
1. čer 2014
@maikkynna já ho vidím i na prvním..taky jsem takového měla, asi nějaký 10 DPO, kolikátý jsi ty?
maikkynna
1. čer 2014
@aaggyy Pozitivní ovu test byl 17 - 18.5. Jde o mamatest..dočetla jsem se, že dělá falešné duchy 😞 Jinak mívám cyklus 38 dní
aaggyy
1. čer 2014
@maikkynna já to taky četla, proto jsem tomu tehdy nedávala moc naději..ale nikdy předtím mi mamatest falešně pozitivního ducha neukázal. Jinak na druhý den pak dělala mamatest tenhle stejný proužek a byl tam stejný duch, ale udělala jsem i ten tyčinkový mamatest a tam to bylo hezky vidět - je dražší, ale ty čárky jsou tlustší, tak o trochu víc viditelnější..tak držím palce, ať to dobře dopadne 😉
maikkynna
1. čer 2014
@aaggyy Testovat budu v úterý a to už by mohl být silnější. Děkuji 🙂
responsibility
2. čer 2014
Ahojte🙂 tak pri davam i ja fotku, mam takovy pocit, ze mam halucinace haha
Potrebuju uzemnit🙂
nezabudka8
2. čer 2014
Ahojte babule.myslite ze sa stal zazrak a po 5 rokoch a 1neuspesnom ivf sa to podarilo? Nanzel ani mamina nechcu verit.zajtra testujem dalsi a v stredu k lekarovi 😉 drzte palce
siska765
2. čer 2014
@nezabudka8 jednoznacne 🙂 gratulka 🙂
nezabudka8
2. čer 2014
@siska765 ked ja na tie testy kukam jak sprosta ci sa mi sniva 😃. Cakame na genet.vysledky pred 2. IVF a toto lala len tak necakane prirodzene. 😉
junova
2. čer 2014
@nezabudka8 Podľa testov si tehotná. Krásne čiarky. Blahoželám ti🙂
siska765
2. čer 2014
@nezabudka8 zazraky sa deju,ja som tiez mala take ciarocky ,dnes prvy raz u gyndu v 5tt 🙂
nezabudka8
2. čer 2014
@siska765 super.gratulujem 🙂 drzim palce
siska765
2. čer 2014
@nezabudka8 podobne aj ja tebe 🙂
zvolsiinylogin
2. čer 2014
@nezabudka8 ops, olala....krasne! gratulka.... 😉 😉
simonkazga
2. čer 2014
@apollonka nespravila si ďalší test? dúfam, že mrchaňa nedošla 😎 😉
martinjasen
3. čer 2014
Pekný deň,

mám pre vás dôležitú správu. Keďže dochádza k technickému oddeleniu stránok českého a slovenského koníka môžeme túto diskusiu nechať iba jednej z nich. Dôjde tak v priebehu najbližších 2 dni. Štandardne nechávame diskusiu na stranke, kde vznikla, v tomto prípade na Modrykonik.cz.
Ak si výhradne prajete, aby zostala na Modrykonik.sk prosim dohodnite sa a napište mi v priebehu dneška, zajstrajška.

Ďakujem za pochopenia.

Martin Ďurina
Modrykonik Team
zvolsiinylogin
3. čer 2014
@martinjasen skoda...cim viac zien, tym viac info.... 😞

Začni psát odpověď...

Odešli