Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

cicolka1984
4. lis 2015

Tak těhotenství potvrzený 😊

fonamor
4. lis 2015

@milujicimamina nevěš hlavu, četla jsem v mnoha diskuzích, ženy mívájící hnědý výtok rovná se těhúú🙂... moc vám to přeji a jsem zvědavá, Bára

valeri10
4. lis 2015

@cicolka1984 gratuluji a muzu se zeptat kolikaty dpo ti vysel test? Koukla jsem do diskuze a meli jsme stejne ms.ja mela ale pozde ovu jestli vubec byla a ms mam nepravidelne tak nechci testovat zbytecne dopředu a hledat duchy

nordjane
4. lis 2015

@cicolka1984 parada, gratuluji ; -) dle UTZ nebo krve?

milujicimamina
4. lis 2015

@cicolka1984 gratuluji 😉

lionkim
4. lis 2015

Falesne jsem je take nikdy nemela. A uz jsem jich delala mraky...gratuluju

cicolka1984
4. lis 2015

Dle ultrazvuku

nordjane
4. lis 2015

@cicolka1984 to uz bylo vazne takto brzy neco videt? to jsi musela mit ovulaci hodne brzy 🙂 a kdy jdes znovu? 🙂

cicolka1984
4. lis 2015

Příští týden byla tam jen malinkata tečka

eviccka23
5. lis 2015

Tak dnes jsem testovala znovu a carka je zase silnejsi...
Zitra to mam dostat, tak uvidime...
10.11. Jsem se radsi objednala na krev, dokud mi to nerekne pani doktorka, tak tomu neuverim..
Lepsi, nez pak byt zase zklamana a plakat (ale testy vypadaji slibne 😂😍)...

milujicimamina
5. lis 2015

@eviccka23 krásné sílí gratuluji 🙂

vapka
5. lis 2015

@eviccka23 myslím, že to už nedostaneš 😀 , potichu gratuluji, i když tady to vypadá jasně 😀

nordjane
5. lis 2015

@milujicimamina kam mizis??

juliemichal
5. lis 2015

holky nevíte prosím,kde má být druhá čárka u one stepu?já ji mám spíše blíže k tomu bílému zakončení.nevím zda to tam teď uvidíte jak se ta fotka úplně zvětší.dnes jsem 11DPO.

valeri10
5. lis 2015

@juliemichal vidím to, ale nevím jestli to není vada testu. Nemáš nějaký jiný test?

juliemichal
5. lis 2015

@valeri10 no já mám jen ty one stepy ☹ dr maxy jsem už spotřebovala ☹ taky uvažuji zda to není jen vada testu... vím,že u pepina jsou ty čárky tak daleko od sebe,ale nevím zda i u tady u one stepu to tak má být ☹

valeri10
5. lis 2015

@juliemichal tak třeba někdo odpoví kdo má zkušenost. Jinak zkus zítra ráno další

juliemichal
5. lis 2015

@valeri10 možná se fakt někdo najde,kdo ví 🙂 ale asi ráno si nemám zkoušet one step test co? ☹ asi jsou nespolehlivé ach jo ☹

valeri10
5. lis 2015

@juliemichal hele já nevím. Mohl to být jeden vadný kus, ale třeba taky ne. Klidně bych ho znovu zítra zkusila a na víkend si koupila ještě jinej 🙂

juliemichal
5. lis 2015

@valeri10 dobře děkuji uvidíme buď zítra vyzkouším anebo si počkám na ms a pokud nedojde tak si udělám testík 🙂

milujicimamina
5. lis 2015

@juliemichal ano mají být tak jak u pepino trošku posunuté k okraji 🙂

juliemichal
5. lis 2015

@milujicimamina děkuji,nemám právě ani letáček nic 😀 ale na 11DPO taky pidi dušík nebo co to je je strašně málo ☹ za 4 dny by měla dojít ms tak uvidíme zda dojde anebo ne... a jak jsi na tom ty sluníčko?

milujicimamina
5. lis 2015

@juliemichal uvidíš já už nic nepíšu 😀 ms nic zatím

juliemichal
5. lis 2015

@milujicimamina tak to je dobře,tak se možná ani nerozjede 🙂 no udělala jsem si druhý testík a zase nějaký náznak tam je,ale nevím nevím mno 😀

milujicimamina
5. lis 2015

@juliemichal tak to vypadá dobře 🙂 já jsem ho kdysi měla taky právě,a zkoumala jsem ostatním ty testy a měli ty čárky tak daleko od sebe taky 🙂

juliemichal
5. lis 2015

@milujicimamina snad ano 😀 dám to zase na zeď a jukneš se ju? 😀

dasa.77
5. lis 2015

@juliemichal Ahojky,lituji,ale já tam nic nevidím.
A pokud myslíš tu ŠIKMOU čárku u zakončení testovacího pole (nebo začátku testovacího pole), tak tam ten proužek být nemá.Taky jsem měla jeden takový "nepovedený" test,kdy barva vylízala z pod proužku odkud vzlíná po namočení.

juliemichal
5. lis 2015

@dasa.77 Ahojky ano přesně tak myslím tamto,proto nechápu co to je,ale asi vadný test.bych jsem se nedivila 🙂 už vím,že si one stepy kupovat nebudu 😀

cicolka1984
5. lis 2015

@juliemichal Já si vždycky kupovala tady ty testy a vždy mi ukazovali dobře

juliemichal
5. lis 2015

@cicolka1984 děkuji 🙂 ještě mám 4 testy tak uvidíme zda se něco s toho vyklube..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru