• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

12. prosince 2017 
Tak snad to vyjde
5. lis 2015 v 17:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
5. lis 2015 v 18:33  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal ale jasně že Ti to přeji :grinning: Dokud se nedostaví menstruace,tak vždy je nějaká naděje :sunglasses:
a výjimečně i tak
5. lis 2015 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dasa.77 já vím,já to i tobě moc přeji :slight_smile: a máš pravdu dokud se ms nedostaví tak stále nějaká šance určitě je :slight_smile: ale dnešní test negativní,nevadí pojedeme dál :slight_smile: jednou se určitě zadaří :slight_smile: a jak jsi na tom ty? :slight_smile:
6. lis 2015 v 08:39  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal ahoj fakt ani dušínek nic? :pensive:
6. lis 2015 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina ahojky vůbec nic :frowning2: koupila jsem si včera pepino a vůbec nic tam není :frowning2: ale nevím zda jsem dnes 12 či 11 nebo 10DPO nevím za jak dlouho po pozitiv. ovu testu nastane ovulace :frowning2: ale graf mi to vyznačil na druhý den po pozitiv. testu takže jsem 12DPO a nic :frowning2: nevadí,pojedeme dál :slight_smile: a jak jsi na tom ty? :slight_smile:
6. lis 2015 v 08:44  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal já stále nic,27dc a nic ale začínají mě bolet mírně kříže a od včera mám migrenu :unamused: ted jsem přidala woman secret ,nevím asi z toho nakonec nic nebude ale meškám třetí den no
6. lis 2015 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina já si myslím,že asi s toho určitě něco bude :slight_smile: mě nějak bolí podbříšek,docela dost toto před ms neznám.poznám na sobě,že mi ms dojde jen tak,že mě 3 dny před ms hodně bolí hlava a toho jsem se ještě nedočkala :frowning2: tak vážně netuším :frowning2: čípek mám tvrdý,docela dlouhý a zaoublený,tak to asi svědčí,že ms dojde mno.. tobě to moc přeji aby jsi byla těhulka a určitě to vyšlo :slight_smile:
6. lis 2015 v 08:51  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal ten čípek má být jaký před ms?No mám pocit že přestávají bolet prsa takže ...
6. lis 2015 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina tak to abych ti pravdu řekla tak vůbec netuším jaký má být před ms :frowning2: ale já poslední dobou jak si zavádím utroš pozoruji ten čípek tak jak jsem ti ho popsala :grinning: a bolest toho podbříška je taky nějaká divná,to jsem fakt před ms neměla.nevím zda za to nemůže inofolic
6. lis 2015 v 08:53  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal tak s tím zkušenosti nemám,já vyčetla že se má zkracovat čipek před ms až uplně zanikne tak kdo ví :grinning:
6. lis 2015 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina přesně tak,kdo ví jak to je :grinning: ale zajímavé je jedna věc jak jsem chodila k min. gynekologovi tak on mi říkal,že podle čípku jsem těhotná a podle UTZ ne,a nakonec jsem těhu nebyla... takže já mám asi ten čípek všelijaký a asi i jaký má být v těhu ho někdy mám,kdo ví... takže u mě vlastně asi ani nepoznám podle čípku zda bych v tom byla anebo ne...
6. lis 2015 v 08:57  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal jojo vyčetla jsem že je to poměrně nespolehlivá metoda a to že hlavně se musí sledovat každý den několikrát denně,a po nějakou dobu řádu měsícu,a to mi přijde už moc i na mě :grinning:
6. lis 2015 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal ale zase potom se prý pozná ovulace i těhotenství jasně bez testu :slight_smile:
6. lis 2015 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina no já od dalšího cyklus kašlu jak na ovu testy,tak i na měření BT a tak i na pozorování čípku,půjdeme do toho IUI tak bych jsem se zbytečně rozčilovala :grinning: takže bez žádného pozorování,co jenom budu dělat tak to budu pít inofolic a manžel bude brát vitamín E na lepší spermie,ale možná ještě do toho od 1DC budu pít kontryhelový čaj :grinning: ale jinak potom na vše kašlu a kdy budu testovat?to asi budu testovat 14 dnů po IUI,dřív ani ťuk.. snad toto vše vydržím a budu překvapená s pozitivního výsledku :slight_smile:
6. lis 2015 v 09:03  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal už ti to moc přeju po takové době vždyt to ej na zbláznění,pak se každý divý že se pozorujem ale taková doba,většinou to napíšou ty co otěhotní hned :unamused: a nechápou tohle
6. lis 2015 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@milujicimamina děkuji moc jsi moc hodná.a ano máš pravdu je už to na zbláznění :frowning2: já tobě taky strašně moc přeji aby to konečně vyšlo,aspoň jedné s nás konečně :frowning2:
6. lis 2015 v 09:11  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina
@juliemichal holky vždyť to ještě není ztracené. někomu ukáže test dvě // až klidně 14 dnů po zmeškané ms. Dokud ta mrcha nepřijde tak je pořád šance.
6. lis 2015 v 09:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@valeri10 to máš pravdu :slight_smile: ale já už tomu nevěřím,ale vůbec nevadí :slight_smile: pojedeme dál :slight_smile: už fakt v to nedoufám,že by se něco na testíku mohlo ukázat :slight_smile: do Vánoc je ještě času dost :slight_smile:
6. lis 2015 v 09:26  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Woman secret ten mi takového ruzoveho nikdy neudělal
6. lis 2015 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můj ranní škoda ze nejde vyfotit ale dle bolesti to nevidím dobře
6. lis 2015 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
se dívám tady nejde ani nic vidět ten muj foták nestojí za nic .-)
6. lis 2015 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina a ve skutečnosti tam něco vidíš?
6. lis 2015 v 09:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zkusím.ještě fotí se mi to.vždy nějak ruzove :frowning2: milujicimamina
6. lis 2015 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak co? Vidíte tam neco?
6. lis 2015 v 09:59  •  čeká miminko, termín má v červenci 2018 (10. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alejla já nejsem lovec duchů takže já nic nevidím. Teprve se to učím :grinning:
6. lis 2015 v 10:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alejla já malinko vidím kolik jsi dc?
6. lis 2015 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já se bojím i vyčurat :grinning: že dojde :grinning:
6. lis 2015 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: úplne rozumím, jsem 12dc, tak z toho asi nic nebude... Musím počkat, akorat se to neda vydržet :D
6. lis 2015 v 10:04  •  čeká miminko, termín má v červenci 2018 (10. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alejla 12dpo? a kolik dní do ms?já už právě meškám třetí den a na testu stále jen duchové :unamused:
6. lis 2015 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek