• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

26. května 2017 
6. lis 2015 v 10:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem byla na wc málem jsem se po..a nic :grinning:
6. lis 2015 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKY, NEKUPUJTE TY MAMATESTY... JSOU NA HOVNO, DĚLAJÍ KRÁSNÝ FALEŠŇÁKY, JEN BUDETE ZKLAMANÉ :frowning2:
6. lis 2015 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@dubnacek tak jsem tehotna - podle krve :slight_smile:
6. lis 2015 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@dubnacek tak jsem tehotna - podle krve :slight_smile:
@mercedesse :slight_smile:)
6. lis 2015 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@eviccka23 tak gratuluji
6. lis 2015 ve 12:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule taky ti udělal? Máš foto?
@eviccka23 gratuluji :slight_smile:
A hlásím furt niiiic
6. lis 2015 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eviccka23 gratuluji, kolik mas hcg? :slight_smile:
6. lis 2015 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eviccka23 Moc gratuluji :slight_smile:
6. lis 2015 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alejla tak ja na tech poslednich 3 vidim krasne duchy,ale to jsme si psaly uz minuly mesic a nic z toho nebylo. Vidim,ze mas opet mamatest tak tezko rict.Kolik dni mas po oplodneni a kdy mas mit mesicky??
6. lis 2015 ve 13:34  •  čeká miminko, termín má v lednu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alejla slaboulinká čárka a u vrchního okraje více zřetelná
6. lis 2015 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
zeny ?? kedy po pravdepodobnom uhniezdeni ( jednodnovom špinení ) zacina producia HCG?, lebo v stredu som spinila a dneska test negativny... :/
6. lis 2015 v 17:24  •  čeká miminko, termín má v září 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reva6 3-4 dny
6. lis 2015 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasa.77 konecne niekto odpisal... :D :slight_smile: neviem sa o tom nikde docitat vzivote sa mi nestalo ze by som spinila raz a nic ...... tak to bude asi to uhniezdenie len no ten test mi nejde do hlavy ... citim sa zatial v pohode vcera ma akurat bolelo brucho dneska nic len bradavky strasne citlive :/ tak pevne duuuufam ze sa zadarilo boze ako si to ja prajem uz dva roky sa snazime.. :/ tak drz aspon ty palce prosim ta :slight_smile:
6. lis 2015 v 17:36  •  čeká miminko, termín má v září 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reva6 ale může to být i déle,PROTOŽE né u každé ženy to jde stejně rychle
napsala jsem NEJKRATŠÍ možnou dobu
čistě teoreticky- pozitivní test se ukáže cca 8-9 dní po ovulaci, ( to je nekratší možná doba)
oplodněnému vajíčku trvá cca 4 dny,než dojde do dělohy a AŽ pak žluté tělísko produkuje HCG,které je naměřitelné nejprve v krvi a pak na nejcitlivějších testech
6. lis 2015 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasa.77 ale ja neviem kedy bola ovu.... preto sa pytam ze kedy zacina rast to hcg od uhniezdenia co dufam ze to uhniezdenie bolo ...
6. lis 2015 v 17:52  •  čeká miminko, termín má v září 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reva6 chápu,pokud to co proběhlo bylo podle Tebe uhnízdení,tak si to zase zpětně odečti
(uhnízdění středa.....takže k oplodnění mohlo dojít dejme tomu v sobotu )
To byla první možnost :sunglasses:
kdy byl sex,víš jen Ty :grinning:
6. lis 2015 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky orospala jsem.odpoledne,a prsa boli stále to vypadá dobře :slight_smile:
6. lis 2015 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasa.77 neviem ja to tento mesiac neriesim dala som vypoved v praci dosli k rodicom a tak som si povedala ze je to zmena neriesim hadam sa podari takze neviem kedy sa to stalo... ale to je jedno ide o to ze dufam ze to bolo uhniezdenie ... :D sak lebo nikdy som nemala take len tak odveci spinenie... nikdy.. ani v strese niesom ani chora som nebola ale ziadne talbety lieky nic neberem tak ...
6. lis 2015 v 18:16  •  čeká miminko, termín má v září 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina Mám v albu :wink: A i z jiných skupinek vím, že holky mají krásný // ale jen na tomhle...
6. lis 2015 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nordjane rano mi to rikala, ale ja to vubec nevnimala, jak jsem byla stastna. :D volala jsem tam dvakrat a ptala se, zda jsem "mozna", nebo u"rcite" tehotna a oni mi rekli ze podle HCG jsem urcite a ve 4tydnu :slight_smile:
6. lis 2015 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eviccka23 tak prijd do fora TP cervenec :wink:
6. lis 2015 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule ty v albu mas dálnice :slight_smile: to nebyli falešné ne?:wink:
6. lis 2015 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. lis 2015 v 00:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule me mama test taky udelal krasnou carku:cry: Vsichni mi tu gratulovali a nic z toho samozdrejme nebylo..nechapu jak takove testy muzou vubec prodavat
7. lis 2015 v 07:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja za poslední měsíce jsem vyzkoušela mamatest několikrat a taky jsem už doufala. Pak jsem se naštala vyloženě a namočila ho do čisté vody... No duch tam byl.

Myslim si, že se tam objevuje ten kanálek...
Mamatest fakt pokud možno nebrat.
7. lis 2015 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Premyslimm ze jim napíšu,výrobcůM,tphle nemohou prodávat přece,a tonjsou jeste maskované v krabičkách v tetě dr.vitalx a ještě cemio po 3 ks!! Byznys jak kráva,všude vám soupnou jen mamatest,no nic asi napisu
7. lis 2015 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. lis 2015 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky zbylo mi deset ovulacnich testu , expirace teď konec listopadu, ale nemyslím si ze budou hned k nicemu , rada je přenechám , mne uz pomohly , teď jenom někdo z Uničova v Olomouckém kraji :slight_smile:
7. lis 2015 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mercedesse už jsem jim napsala
7. lis 2015 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek