Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

cicolka1984
5. lis 2015

Tak snad to vyjde

juliemichal
5. lis 2015

@cicolka1984 děkuji 🙂

dasa.77
5. lis 2015

@juliemichal ale jasně že Ti to přeji 😀 Dokud se nedostaví menstruace,tak vždy je nějaká naděje 😎
a výjimečně i tak

juliemichal
6. lis 2015

@dasa.77 já vím,já to i tobě moc přeji 🙂 a máš pravdu dokud se ms nedostaví tak stále nějaká šance určitě je 🙂 ale dnešní test negativní,nevadí pojedeme dál 🙂 jednou se určitě zadaří 🙂 a jak jsi na tom ty? 🙂

milujicimamina
6. lis 2015

@juliemichal ahoj fakt ani dušínek nic? 😔

juliemichal
6. lis 2015

@milujicimamina ahojky vůbec nic ☹ koupila jsem si včera pepino a vůbec nic tam není ☹ ale nevím zda jsem dnes 12 či 11 nebo 10DPO nevím za jak dlouho po pozitiv. ovu testu nastane ovulace ☹ ale graf mi to vyznačil na druhý den po pozitiv. testu takže jsem 12DPO a nic ☹ nevadí,pojedeme dál 🙂 a jak jsi na tom ty? 🙂

milujicimamina
6. lis 2015

@juliemichal já stále nic,27dc a nic ale začínají mě bolet mírně kříže a od včera mám migrenu 😒 ted jsem přidala woman secret ,nevím asi z toho nakonec nic nebude ale meškám třetí den no

juliemichal
6. lis 2015

@milujicimamina já si myslím,že asi s toho určitě něco bude 🙂 mě nějak bolí podbříšek,docela dost toto před ms neznám.poznám na sobě,že mi ms dojde jen tak,že mě 3 dny před ms hodně bolí hlava a toho jsem se ještě nedočkala ☹ tak vážně netuším ☹ čípek mám tvrdý,docela dlouhý a zaoublený,tak to asi svědčí,že ms dojde mno.. tobě to moc přeji aby jsi byla těhulka a určitě to vyšlo 🙂

milujicimamina
6. lis 2015

@juliemichal ten čípek má být jaký před ms?No mám pocit že přestávají bolet prsa takže ...

juliemichal
6. lis 2015

@milujicimamina tak to abych ti pravdu řekla tak vůbec netuším jaký má být před ms ☹ ale já poslední dobou jak si zavádím utroš pozoruji ten čípek tak jak jsem ti ho popsala 😀 a bolest toho podbříška je taky nějaká divná,to jsem fakt před ms neměla.nevím zda za to nemůže inofolic

milujicimamina
6. lis 2015

@juliemichal tak s tím zkušenosti nemám,já vyčetla že se má zkracovat čipek před ms až uplně zanikne tak kdo ví 😀

juliemichal
6. lis 2015

@milujicimamina přesně tak,kdo ví jak to je 😀 ale zajímavé je jedna věc jak jsem chodila k min. gynekologovi tak on mi říkal,že podle čípku jsem těhotná a podle UTZ ne,a nakonec jsem těhu nebyla... takže já mám asi ten čípek všelijaký a asi i jaký má být v těhu ho někdy mám,kdo ví... takže u mě vlastně asi ani nepoznám podle čípku zda bych v tom byla anebo ne...

milujicimamina
6. lis 2015

@juliemichal jojo vyčetla jsem že je to poměrně nespolehlivá metoda a to že hlavně se musí sledovat každý den několikrát denně,a po nějakou dobu řádu měsícu,a to mi přijde už moc i na mě 😀

milujicimamina
6. lis 2015

@juliemichal ale zase potom se prý pozná ovulace i těhotenství jasně bez testu 🙂

juliemichal
6. lis 2015

@milujicimamina no já od dalšího cyklus kašlu jak na ovu testy,tak i na měření BT a tak i na pozorování čípku,půjdeme do toho IUI tak bych jsem se zbytečně rozčilovala 😀 takže bez žádného pozorování,co jenom budu dělat tak to budu pít inofolic a manžel bude brát vitamín E na lepší spermie,ale možná ještě do toho od 1DC budu pít kontryhelový čaj 😀 ale jinak potom na vše kašlu a kdy budu testovat?to asi budu testovat 14 dnů po IUI,dřív ani ťuk.. snad toto vše vydržím a budu překvapená s pozitivního výsledku 🙂

milujicimamina
6. lis 2015

@juliemichal už ti to moc přeju po takové době vždyt to ej na zbláznění,pak se každý divý že se pozorujem ale taková doba,většinou to napíšou ty co otěhotní hned 😒 a nechápou tohle

juliemichal
6. lis 2015

@milujicimamina děkuji moc jsi moc hodná.a ano máš pravdu je už to na zbláznění ☹ já tobě taky strašně moc přeji aby to konečně vyšlo,aspoň jedné s nás konečně ☹

valeri10
6. lis 2015

@milujicimamina
@juliemichal holky vždyť to ještě není ztracené. někomu ukáže test dvě // až klidně 14 dnů po zmeškané ms. Dokud ta mrcha nepřijde tak je pořád šance.

juliemichal
6. lis 2015

@valeri10 to máš pravdu 🙂 ale já už tomu nevěřím,ale vůbec nevadí 🙂 pojedeme dál 🙂 už fakt v to nedoufám,že by se něco na testíku mohlo ukázat 🙂 do Vánoc je ještě času dost 🙂

milujicimamina
6. lis 2015

Woman secret ten mi takového ruzoveho nikdy neudělal

milujicimamina
6. lis 2015

Můj ranní škoda ze nejde vyfotit ale dle bolesti to nevidím dobře

milujicimamina
6. lis 2015

se dívám tady nejde ani nic vidět ten muj foták nestojí za nic .-)

valeri10
6. lis 2015

@milujicimamina a ve skutečnosti tam něco vidíš?

milujicimamina
6. lis 2015

Zkusím.ještě fotí se mi to.vždy nějak ruzove ☹ milujicimamina

alejla
6. lis 2015

Ahoj, tak co? Vidíte tam neco?

valeri10
6. lis 2015

@alejla já nejsem lovec duchů takže já nic nevidím. Teprve se to učím 😀

milujicimamina
6. lis 2015

@alejla já malinko vidím kolik jsi dc?

milujicimamina
6. lis 2015

holky já se bojím i vyčurat 😀 že dojde 😀

alejla
6. lis 2015

🙂 úplne rozumím, jsem 12dc, tak z toho asi nic nebude... Musím počkat, akorat se to neda vydržet :D

milujicimamina
6. lis 2015

@alejla 12dpo? a kolik dní do ms?já už právě meškám třetí den a na testu stále jen duchové 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru