Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

raduska81
24. lis 2015

Tak vkládám testik z rána no nevím...

mrshka
24. lis 2015

@raduska81 buď ti to nebere foťák, nebo nevím, ale já tam bohužel na pc nic nevidím ☹ promiň..

raduska81
24. lis 2015

Tak ještě takhle

mrshka
24. lis 2015

@raduska81 řekněme, že tam možná nádech je 😀 raději bych zkusila za den dva znova z ranní moči a nepropadat panice! to, že já to na pc nevidím, neznamená, že tam není! 😉 držím pěsti!!

wendissek
24. lis 2015

Zkus jinou značku nejlépe ukazuje dr. Max

vapka
24. lis 2015

@raduska81 nějaký stín tam trošku je, ale takhle to nelze posoudit, mamatesty ukazují trošku jinak než by měly, zkus si koupit Dr. maxe test.... Ten má silnější barvivo a jestli Ti něco málo ukáže mamatest, tak Dr. Max Ti ukáže silnější čárku, budu držet palce...

raduska81
24. lis 2015

Holky ještě jsem to zkusila fotnout, já jsem tak netrpěliva))

nonnni
24. lis 2015

@raduska81 testy casto maji drazku v mistech, kde je napustena barva...pokud to neni zbarvene do ruzova, ale spis sede, nebo vubec to hazi jen stin, tak jde s nejvetsi pravdepodobnosti prave o toto...

andrysek30
24. lis 2015

ahoj já měla stejný test takhle. a ten druhý je pak už týden po vynechání...

cicolka1984
24. lis 2015

@andrysek30 gratuluji

raduska81
24. lis 2015

Tak jsem si udělala dr.max a je negativni(

mrshka
24. lis 2015

@raduska81 jestli ti ráno dělal jeden test jen duchy, a to je koncentrace v moči nejsilnější, odpoledne ti druhý test neudělá lepší výsledek! to nechej raději až na ráno a nejlépe ob den od posledního testování 😉

raduska81
24. lis 2015

Moc už tomu nevěřím mamatest v limitu čárka a dr.max nic . možná to dělá ovulace a ne tehu.

mrshka
24. lis 2015

@raduska81 odpoledne není v moči tak vysoká koncentrace HCG, proto se testy dělají především ráno, hlavně v raném stádiu

tehulka1167
24. lis 2015

@mrshka Ahoj,už se v tom ztrácím. Jak ti dopadl Ket? Byly nějaké příznaky?

zuzkaim
24. lis 2015

Ahoj holky, tak dnes z krve potvrzeno..16 DPO bylo hCG 550 🙂 mám strašnou radost 🙂

zuzkaim
24. lis 2015

Mimochodem máte někdo hodnotu hCG k porovnání? Me se to zda docela hodně 🙂

mrshka
24. lis 2015

@tehulka1167 ahojky, myslím, že jsem písala do jiného vlákna - vše v pořádku, HCG bylo minulý čtvrtek 432 a gest. váček na utz taky mudra viděla (i když se divila 😀)

mrshka
24. lis 2015

@zuzkaim měla jsem 14DPO 432, takže asi nastejno 😉

@tehulka1167 a zapomněla jsem dopsat - příznaky žádné, jen klasicky nafouknuté bříško a občas něco zabolí, zatahá, minulý týden mi nebylo dobře, ale žádné objímání wc ani nic podobného 🙂

mrshka
24. lis 2015

@zuzkaim mimochodem kdyby ses chtěla přidat, máme vlákno Čekáme čápa v červenci 2016 😉

tehulka1167
24. lis 2015

@mrshka tak to je fajn 🙂

zuzkaim
24. lis 2015

@mrshka moc rada..i když mě vychází termín spíš na začátek srpna.. Pokud to nevadí 🙂

tmp11
24. lis 2015

@raduska81 mamatestu nevěř, vždycky mi to dělal za poslední 3 měsíce. Ale ono jich pár uděláš a pak zjistíš co je ještě duch a co ne... držím pěsti

(Většinou duch nejde vyfotit)

mrshka
24. lis 2015

@zuzkaim hele, TP se vždy pohybuje +- nějaké 3 týdny, takže jak budeš chtít 😉

alfousina
24. lis 2015

@nordjane jj hlavně aby bylo vše v pořádku. Mam nervy hák nikdy.K lékaři jdu příští týden. 😉

raduska81
25. lis 2015

Dobře ráno holky, tak tenhle je teď dělány,je falešný?

raduska81
25. lis 2015
pekkaa
25. lis 2015

@raduska81 tezko rict. Ja mamatestu neverim nic...☹ Kdyby to byl jakykoliv jiny test, tak ti uz gratuluju. Ale u mamatestu si jista nejsem...

raduska81
25. lis 2015

Já si také nejsem jistá , růžová ta čárka je..no, čas ukáže)

mrsnikola
25. lis 2015

@raduska81 podle mě tam duch je. já se vždycky testovala na mamatestu, i večer a vždycky měl pravdu 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru