• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

27. března 2017 
@alfousina Díky, držím palce a určitě dej vědět...já dneska měla jít na první utz :/ Ale co se dá dělat. Pokud to nevydrželo, bylo tam něco špatně.
30. lis 2015 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mrnous81 Víš, opravdu to chce hlavně klid, my se snažili 3 roky a každý měsíc jsem byla zklamaná a nakonec jsem řekla dost, tak budeme bezdětní a ani jsem se nenadála a byla těhotná a přišla na to až jako poslední :D Opravdu to chce klid, nemyslet na to a ono to přijde.
30. lis 2015 v 11:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem u obou těhotenství měla jen ducha na testu a těhotná jsem byla:slight_smile:...za mě těhotná jsi, jen můžeš být ještě brzy...počkej dva dny a zkus to znovu...k lékaři nemá cenu spěchat dokud nebudeš aspoň v šestém týdnu, aby ti rovnou sdělil, že je tam vidět i srdeční akce, jinak tam budeš jezdit opakovaně a akorát se budeš ještě více stresovat:slight_smile:
30. lis 2015 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anita666 tak to mám za sebou .Miminko je tam kde má byť. 28.12.mam přijít na ultrazvuk , už prý bude výdej jak mu by je srdicko.Tak mam ještě takový strach aby se mimco v začátcích udrželo. :wink: Hlavně že je v děloze .
30. lis 2015 v 15:19  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@alfousina no vidíš! Moc gratuluju k dalšímu úspěchu. Všechno bude, jak má být. Je to permanentní strach, ale člověk to moc neovlivní. Držím palce
1. pro 2015 v 05:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anita666 Moc děkuji. A Tobě přeji mnoho štěstí .Ať ti vše dobře dopadne a můžete se snažit o potomka . Ta příroda je nevyspitatelna.:relaxed:
1. pro 2015 v 06:57  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
1. pro 2015 ve 13:08  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@andywolf1 tak presne to jsem mela taky při vynechání dvou dnu.Gratuluji.Supeeer.:wink::wink::wink:.
1. pro 2015 ve 14:03  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. pro 2015 v 15:48  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky co si o tom myslíte?dnes jsem 10DPO a včera večer na tomto testíku vůbec nic nebylo a na dnešním toto :slight_smile:
2. pro 2015 ve 14:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. pro 2015 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bajule děkuji snad není falešně pozitivní :frowning2: ale asi ano četla jsem si o těchto testech a prý dělají falešné čárky,ale divné je,že jsem na něm včera vůbec nic neměla a dnes s raní moči toto :(
2. pro 2015 v 17:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal s těmito mám zkušenost..spatnou nekupovat :frowning2:
2. pro 2015 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina no já s těmito taky,ale k nim jsem si dělala další testíky a byly taky pozitivní,ale bohužel s toho bylo biochemické těhu... a kdyby to byly falešné tak bych asi měla i včera dušíka na testu a to jsem neměla,ale uvidíme jak to zase bude... jinak mi vůbec nedělali tyhle testy duchy nic.jsem si je už několikrát koupila a měla jsem fakt jen dušíka na něm když jsem měla to biochemko.5.12 si udělám další testík tak uvidíme :slight_smile:
2. pro 2015 v 17:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal tak si to potvrď pak jiným ať máš jistotu
2. pro 2015 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@milujicimamina jj v sobotu si vyzkouším jiný testík tak uvidíme :slight_smile: ale jinak fakt mi nikdy neudělal falešnou čárku :slight_smile: ale uvidíme co teď :slight_smile:
2. pro 2015 v 17:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal juuu to je dnes novina.moc ti držím palceeeee:slight_smile:
2. pro 2015 v 17:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte holky, dnes mám teprve dva dny zpoždění. Test jsem zkusila a je tam slabší duch. Co myslíte vy? Teď to ještě trošku zesílilo. Pozná se to i tak brzy?
2. pro 2015 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tekkka tak to je poradna čárka a ne duch
Gratuluju:slight_smile:
2. pro 2015 v 17:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valeri10 Moc děkuji, snad máš pravdu :slight_smile: Uvidíme...
2. pro 2015 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tekkka gratuluji. To uz je jasne:wink:. Jenom at se mimi drzi!!
2. pro 2015 v 18:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tekkka gratuluji to už je carka
2. pro 2015 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pekkaa
@milujicimamina snad se zadařilo, byli bychom moc rádi :slight_smile: přesně tak, ještě aby se mimi udrželo :slight_smile:
2. pro 2015 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valeri10 moc děkuji snad to není falešné co bych za to dala :slight_smile:
2. pro 2015 v 18:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tekkka Testujes už dyl? Kdy se ti na testu max objevil první duch nevis?
2. pro 2015 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina To je můj asi třetí test od začátku snažení. Tohle je první tento měsíc, mám vynecháno teprve dva dny, tak jsem to jen zkusila a ukázalo se tohle. Na testech předtím se mi neukázalo vůbec nic.
2. pro 2015 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@milujicimamina tak jak to s tebou vypada :slight_smile: ?
2. pro 2015 v 18:37  •  2 děti - čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky další testík negativní,takže poprvé mi unimark udělal falešnou čárku :( ach jo takže bude zase 43 měsíc snažení :(
2. pro 2015 v 18:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tekkka tak toto duch neni,gratuluji :wink:
2. pro 2015 v 18:45  •  čeká miminko, termín má v lednu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@juliemichal myslím si že je moč už dost zředěná a pokud s koncentrovanější byl dušík tak teď bych se negativního neděsila a hlavně to chce stejné testy a nejlíp po ránu z první moči.
2. pro 2015 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek