• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

10. prosince 2016 
@mami29 děkuji,ale jak se dívám pořádně na tento testík a i na fotku tak něco málo tam je :slight_smile: ještě udělám s ranní moči abych věděla na čem jsem :slight_smile: snad tam bude dušík :slight_smile:
2. pro 2015 v 19:16  •  2 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2017 (34. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@juliemichal já tam taky trochu něco vidím :relaxed: zkus zítra ráno...
2. pro 2015 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
ze nejsem paranoidni ....
2. pro 2015 ve 22:35  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@kataamisa Nee nejsi, je to tam ! A docela je už pěkně vidět... Gratuluji:blush:
2. pro 2015 ve 22:40  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@renmilka ja se jeste pored bojim radovat, je to jen duch ...
2. pro 2015 ve 22:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@kataamisa ale už pořádný !:grinning:
2. pro 2015 ve 22:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@kataamisa je tam a tiše gratuluji.:rose::rose::rose:
3. pro 2015 v 00:12  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo jo.. To bude prcek.. Gratuluju... :slight_smile:
3. pro 2015 v 01:30  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz  • To se mi líbí
@kataamisa Vypadá to dobře :slight_smile: , četla jsem tvůj příběh, přeji moc štěstí :slight_smile:
3. pro 2015 v 06:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@renmilka
@alfousina
@barbolienka
@majovasnazilka moc děkuji za názor, jsem trochu zmatená, jsem dnes totiž už 49DC a v pondělí mi doktor říkal, že nález vypadá jako začínající gravitida, ale pak z krve usoudil, že asi to bude spíše negativní. Ale jak my ženský to máme, já si prostě jsem si říkala, že tam něco bude a testla. Do té doby jsem měla všechny testy negativní. Zkusím dneska jinou značku a budu doufat, že se zavrtá a udrží ...
3. pro 2015 v 07:21  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@kataamisa doporucuji Lady Max z Dr.Max.. ten nikdy nelhal. A budes mit jasno.
drzim silno palce!
3. pro 2015 v 07:22  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem testla Lady Max do proudu ... nebyla to prvni ranni, zkusila jsem to ted v praci. Ten Duch ale po asi 5 min zmizel ... Nevim, jestli bylo moudre testovat, ted budu mit nervy nez z toho budou dalnice - jestli vubec ... Drzte mi palce! :D
3. pro 2015 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@kataamisa s timto zkusenosti nemam. jenom s tim co se ponori ...
3. pro 2015 v 09:39  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@kataamisa mám s tímto typem testu stejnou zkušenost. Měla jsem tam jakoby šmouhu, podle mého je to tím, že se načůrá i tam kam se nemá. Už jsme se radovali a do půl hodiny byla šmouha pryč a zbyla jen kontrolní čárka.
3. pro 2015 v 09:48  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@pekkaa ten jsem si koupila taky - nahodou mame Dr. Max hned u prace. Boli me dneska docela podbrisek. Zkusim zitra rano ten na ponoreni a uvidim, ale mam pocit, ze z toho nic nebude. Nechci byt moc pozitivni.
3. pro 2015 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@slunicko01 děkuji tady je ranní testík,zdá se mi,že tam zase něco je :slight_smile:
@kataamisa já taky vidím na tom růžovém,ale na dr max vidím jen šmouhu nic víc :frowning2:
3. pro 2015 v 10:32  •  2 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2017 (34. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
holky tady dnešní
3. pro 2015 v 10:32  •  2 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2017 (34. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@juliemichal nejde to vyfotit trochu blíž? :slight_smile:
3. pro 2015 v 10:33  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@kataamisa Zkusila bych spíš ten obyčejný Dr. Max. Ty jsou opravdu nejspolehlivější. Nemá tento do proudu moči náhodou citlivost 25? Ale jinak všeobecně i 10 dělají do proudu moči v začátcích slabší čárky, než ty klasické testy.
3. pro 2015 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@juliemichal Vidím jen malinký stínek...
3. pro 2015 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@andrysek30 jj šlo by to,ale jak to vyfotím blíže tak je to zase hrozně velké a rozmazané :frowning2: zkusím tu fotku oříznout zda nebude lépe vidět :slight_smile:

@eliotka1 uvidíme co s toho bude,další testík si udělám v sobotu :slight_smile:
3. pro 2015 v 10:44  •  2 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2017 (34. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
tady je oříznutý
3. pro 2015 v 10:46  •  2 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2017 (34. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@juliemichal zlato já nic nevidim,ale ve skutečnosti je to vždy lepší tak držím pěstičky ať je to on!!:slight_smile:
3. pro 2015 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@juliemichal já bohužel tady nic nevidím,ale já to měla stejně když jsem fotila, nebylo to vidět. tak uvidíš další dny :slight_smile:
3. pro 2015 v 10:53  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@milujicimamina sluni děkuji,i ovu test mám docela silný :grinning: no ve skutečnosti tam je fakt pidi midi dušík :slight_smile: no uvidíme v sobotu,to bude můj poslední testík :slight_smile:

@andrysek30 no tak to jsem ráda,že nejsem jediná co má tak špatný foťák :grinning: právě na té fotce jak je zdálky jde vidět dušík,ale jak jsem to uřízla tak zase jiná kvalita a skoro nic tam není vidět... :grinning:
3. pro 2015 v 10:59  •  2 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2017 (34. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
takto vypadá můj ovu test,ale ve skutečnosti je ta čárka daleko silnější :grinning:
3. pro 2015 v 11:00  •  2 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2017 (34. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@juliemichal Držím pěsti, ať to vyjde :slight_smile:
3. pro 2015 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Na Vase rady jsem si ted udelala ten Dr. Max na ponoreni a je tam ... asi tomu zacnu verit :D
3. pro 2015 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
@kataamisa gratulujo to je už jasné :slight_smile:
3. pro 2015 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@milujicimamina myslis? Ja doufam, ale porad v tom muze byt nejaky zadrhel ...
vite devcata, ja jsem strasne nikdy nechtela byt lovec duchu, ale kdyz se to stane, tak nemuzete to probrat s rodinou, ani s kamaradkou, bo co kdyby to nechtene praskla a rodine nechcete delat nadeje driv, nez bude srdicko ... ale drzet to v sobe proste taky nejde, ted to vim a vsem Vam rozumim ...
3. pro 2015 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek