• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

25. července 2017 
@asus Děkuji Ti a všem za názory! :slight_smile:
12. čer 2014 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus podle mě je to jen vyrýsovaná drážka :unamused:
12. čer 2014 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus Takhle je to vidět i v reálu, ale je mnohem slabší,než ta kontrolní a potom mi řekněte, jestli je to negativní nebo pozitivní.... asi ani jedno a ani druhé :confounded:
12. čer 2014 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megy Možná máš pravdu a je to u každého testu takhle....!!!
12. čer 2014 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radusik a má ten proužek růžovou barvu??? ono jeto dost ošemetné. když uděláš další o dva dny později, tak by sílit měla. já u biochemického těhu měla podobné - jako, že hcg nějaké bylo, ale těhu to nebylo, takže asi tak. podle mě, pokud to máš opakovaně, tak bych to řešila s dr.,
12. čer 2014 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radusik poznaš za dva dny pokud ti zesili tak je to dobre pokud ne tak nic to neni :frowning2: co je to za test?mě tohle ukazoval mamatest taky,Dr max je dobrej ten to neukazuje
12. čer 2014 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megy růžovou, ale světle!
12. čer 2014 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus Je to Pepino test, nechtěla jsem už do lékárny... :unamused:
12. čer 2014 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megy přesně musi bejt čarka ruzova jinak bych to nebrala jako pozit, :unamused:
@radusik j a kolik dni mešKAŠ?
12. čer 2014 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radusik je tak ty sou na nic taky :unamused: koupila bych Dr maxe
12. čer 2014 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus Teprve to mám dostat, počkám a uvidím!!! Děkuji holky za Váš čas! :slight_smile:
12. čer 2014 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
v pohodě uvidiš za par dni :wink:
12. čer 2014 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som robila testíky dnes , všetky hned za sebou na jednom niečo vidno je ale asi som ho zle očúrala, lebo sa mal dať do pohárika a ja som si to ulahčila.
12. čer 2014 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na vrchnim vidim ducha...
12. čer 2014 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rovnanova počkaj dva tri dni a urob test potom... Toto je veľmi slabunko viditeľné ak tam vôbec niečo je... držím palce aby si tam tie dve čiarky našla ale ešte je asi skoro na test... mne vyšiel pozitívny až v 5 tt aj to bol len duch.
13. čer 2014 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rovnanova musiš do poharku a smočit pod čarku
13. čer 2014 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terinka1989 a to furt test ukazoval negativní nebo jen malého ducha a az v 5tydnu dvě vyditelne čárky?
13. čer 2014 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som mala uplne negativne testy a v 5 tt som mala ducha ze sme s drahym stali v kuchini s testom v ruke a spekulovali ci to je duch alebo nie :D:D:D a to som mala rozne testy viac druhov lacne drahe kadejake....
13. čer 2014 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ďakujem baby za odpoveď, dnes si test urobím . Menštruáciu mám dostať v nedeľu. Ale čomu nerozumiem je to, že som si robila ovulačné testy včera aj dnes rano a sú pozitívny. Ve´d ovulaciu nemôžem mať.
14. čer 2014 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rovnanova to je podla mna skoda testu pred MS ... ked ti meska 3-4 dni tak potom tam uz je nejaka pravdepodobnost ze test bude realnejsi....
14. čer 2014 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jsem tu dnes poprvé a jdu na rady porady :slight_smile: Vím, že na co se chci zeptat tu koluje určitě pořád, ale i já bych potřebovala poradit a víc očí, víc vidí :D S přítelem se snažíme o miminko cca 5 měsíců a minulý týden sem si jen tak zkusila udělat test v den kdy měla dorazit MS no a světe div se, objevila se slaboulinká druhá čárka, řekla sem si tedy, že počkám, v pátek sem si test zopakovala a druhá čárka se objevila zase, no a dnes mám 4-5 dní zpoždění a ta druhá čárka je viditelnější než v pátek.. Myslíte tedy, že by se mohlo zadařit??? Přikládám foto, děkuji za Vaše odpovědi, Petra :slight_smile:
16. čer 2014 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@petule25 Ahojky, ano zadařilo se :slight_smile: Gratuluju :slight_smile:
16. čer 2014 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies Ju, děkuju :slight_smile: nechci se radovat předčasně, protože jsem ani nedoufala, že by to šlo po tak krátké době, protože mi špatně pracují ledviny a lékaři mi moc mimčo nedoporučují, ale i tak jsme to chtěli zkusit :slight_smile: no tak snad ta potvora už nedorazí :grinning: Poslední týden sem se cítila nějak divně a myslela sem, že to je PMS :grinning:
16. čer 2014 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule25 To je jen další příznak :slight_smile: Pokud čárky sílí a u tebe to tak je, tak je to jasný :slight_smile:
16. čer 2014 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule25 Moje sestřenice má jednu ledvinu a těhotenství měla pohodový :slight_smile:
16. čer 2014 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nolies Tak to je dobře, že to u Tvé sestřenky probíhalo v pohodě :slight_smile: :slight_smile: já se obávála toho, že to ani nepůjde, protože dost často trpím na záněty moč.měchýře a ledvin takže antibiotika jsou u mě skoro na denním pořádku... jinak sem si všimla , že čekáš mimi, tak gratuluji též :slight_smile:
16. čer 2014 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule25 Děkuju. Já mám zase pouze jeden vaječník a trpím na cysty a druhý mímo šlo za 3 měsíce. :slight_smile: Příroda si vždycky cestu najde :grinning:
16. čer 2014 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies tak hlavně, že se zadařilo a jak říkáš příroda si cestičku najde :grinning:
16. čer 2014 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dávám fotku i sem co myslíte vidíte tam toho dušíka ? :slight_smile:)
17. čer 2014 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamkajitty ahojik no něco vidim ale hodně špatně držim pěsti :dizzy_face:
17. čer 2014 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek