Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... 😞 Dávám fotku, skuste posoudit...
denca2000
17. čer 2014
@mamkajitty Já si to zvětšila a opravdu tam slabého vidím 😉
asus
17. čer 2014
@petule25 určitě se zadařilo x-)
simca1987
17. čer 2014
@mamkajitty jj, je tam vidět. Já to taky tak měla, když jsem si po 15-ti dnech po styku dělala testík a ukázala se čárečka strašně slaboučká. Já jsem akorát takový blázen, že jsem si koupila 4 druhy testů a vyzkoušela všechny 4 😃 😃 Takže máš ho tam 🙂 Též držím pěstičky a přeji hooodně štěstíčka 🙂
petule25
17. čer 2014
@asus snad ano a děkuju, ale nějak mi to pořád nedochází, že by to opravdu vyšlo 😃
tuliberka
17. čer 2014
@mamkajitty vidím ducha, držím palce, ať sílí! 😉
petule25
17. čer 2014
@mamkajitty Ahojky, slaboulinkou čárku tam vidím, držím pěstí 🙂
mamkajitty
17. čer 2014
@simca1987 Děkuji 🙂 moc snad ted bude sílit 🙂)
cervenakarkulka
17. čer 2014
@mamkajitty je tam, drzim pesti 🙂
paelma
21. čer 2014
Ahoj holky,
tak jsem dnes opět testovala, zpoždění mám 4 dny a čárka sílí 😃
Co myslíte, mohu se radovat???
artee01
21. čer 2014
@paelma začíná se to pěkně rýsovat, zkus zas za pár dní ale vypadá to dobře 🙂
rovnanova
21. čer 2014
čo poviete ?
paelma
21. čer 2014
@artee01 Budu doufat, děkuji 😉
paelma
21. čer 2014
@rovnanova - Ducha tam vidím,držím palečky 🙂
rovnanova
21. čer 2014
@paelma Len ta čiarka sa objavila az o nejakych dvadsat minut ..t.ak neviem.. ale nevieš mi poradiť? dva dni mi meška ms. a robila som si ovulačné testy a mam tam druhu čiarku tak som zmetená uz z toho
paelma
21. čer 2014
@rovnanova - Tak ještě vydrž, hladina HCG stoupá každý den, zkus testík třeba za dva dny a uvidíš 😉
loo92
21. čer 2014
čo hovorííte na toto ??
loo92
21. čer 2014
@loo92 na živo je ta druha čiarka omnoho viac vyditelôna
artee01
21. čer 2014
@loo92 Druhá čárka je celkem jasna 🙂 drzim palce at jen sílí
apollonka
21. čer 2014
@loo92 hezky testik myslím že je to jasné..ms máš dostat kdy?
maia74
21. čer 2014
Já jsem si dělala test když jsem měla zpoždění asi tři dny ( ale to je u mně naprosto normál) a to jen na popud přítele, který pořád tvrdil, že se mi zvětšili prsa, jestli nejsem náhodou těhotná a byl krásně negativní. Pak jsem měla šílený pracovní záhul, tak mi to nějak vypadlo z hlavy a o 10 dní později, když jsem si uvědomila, že jsem to vlastně ještě nedostala jsem si udělala test a koukal jsem jak trubka!!!!! Ještě jsem si jak blb šla znovu přečíst návod 😃 . Byl pozitivní...... Asi jsem v tu chvíli žila v domnění, že jsem rozespalá a nevím co ty dvě čárky znamenají....
andr01
22. čer 2014
@maia74 Dobrý den , chtěla bych se zeptat , už mám 3dny spoždění ale test mi pokaždé vyde negativní , občas mi pobolíva pod břišku , a prsa se mi zvěčili a bolí mě to okolo bradavek a bradavky , naznaky na MS nemám .
maia74
22. čer 2014
@andr01 Tak to zkus za pár dní znova. Já měla po třech dnech zpoždění taky negativní. Ale mám cyklus nepravidelně, 28-35 dní, tak to bylo možná tím. Za pár dní byl pozitivní. Jiné příznaky než zvětšená prsa jsem neměla. A to při předchozích těhu jsem zvracela snad když jsem byla hodinu těhotná - teď vůbec, ani jednou
andr01
22. čer 2014
@maia74
Zítra jdu k lékaři , tak uvidím co mi řekne. 🙂 Jinak děkuju za odpověd . 😉
maia74
22. čer 2014
@andr01 Není vůbec zač 🙂 Tak držím palečky a dej vědět
ali34
22. čer 2014
@kosalucy ...velká gratulace! Parááááda 🙂
annna79
23. čer 2014
Ahoj,
chci se zeptat myslíte si, že mohu doufat?Ukázalo se to teda asi po 10-15 minutách.
megy
23. čer 2014
@annna79 no na to, že je to až po 10-15minut, tak je to docel dost viditelné i barevné. udělala bych zítra ráno kontrolní, protože tohle vypadá docela dobře 😉
hanushkatess
Autor odpověď smazal
Zobraz
rovnanova
24. čer 2014
ahojte, ešte stale mi neprisla ms a vcera som bola u doktorky na hcg z krvi mala som len 0,01mlU ale dnes som si robila test a ukazala sa tam slabulinka čiarka. prikladam fotku aj ked v skutočnosti to vidno lepsie
pisisvori
24. čer 2014
@rovnanova bohužel si myslím, že to spíš bude jiný problém než těhu😞. Nějaký duch tam je, ale to už by HCG v krvi muselo být vyšší podle mne.

Začni psát odpověď...

Odešli