• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

10. prosince 2016 
@milujicimamina já tam dušíka po přiblížení vidím :wink:
21. led v 16:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky. Jelikož mám cyklus 27 dní a dnes je den č. 30, rozhodla jsem se testovat. Jen podotýkám, že o dítě se zatím nesnažíme a poctivě se chráníme. A test sněhobílý, aspoň já na něj brejlím a prostě nic. Tak nechápu, co se děje. Je už v tuhle dobu negativní výsledek průkazný, ne? V úterý, kdy měla přijít ms, mě bolela prsa, tak jako to to bývá vždycky, ale přešlo to, a zatím to nevypadá, že by se něco chystalo. Jak dlouho bych měla počkat a zkusit testovat znovu ,zda se nic nezměnilo (i když si myslím, že to bude pořád stejně negativní, nestala se žádné neplánovaná nehoda), a objednat se na gynekologii?
21. led v 16:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@nataly007 to bude asi jenom mala hormonalni nerovnovaha, proto jeste nedorazila ms... Myslim, ze test uz by asi neco ukazal
21. led v 16:26  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky jeste tady jsem to zkusila tak sna zesílí
21. led v 16:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@milujicimamina tak na tomto nic bohužel nevidím :frowning2:
21. led v 16:32  •  2 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2017 (34. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
To nevadi no
21. led v 16:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@milujicimamina ale přeji aby sílil :slight_smile:
21. led v 16:40  •  2 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2017 (34. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@milujicimamina ja tam vidim slaboulinkeho ducha :slight_smile:
21. led v 16:42  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@milujicimamina ja taky Vidim ducha a přeji ať je tam poradna čára. ..:wink::wink:
21. led v 17:21  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@milujicimamina držím ti palečky :slight_smile:
21. led v 17:34  •  čeká miminko, termín má v září 2016  • Odpověz  • To se mi líbí
@milujicimamina na tom negativu vidim, sice mi take neprijde stejne silna, ale to neva :slight_smile: ja take mela silnejsi jen slaby prouzek a zbytek carky byl takovy rozpitý a bylo to pozitivní :slight_smile: Ale já to měla až po MS :grinning: tak at sílí!!! :slight_smile:
21. led v 18:18  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Ahoj holky, tak jsem se po asi hodině čtení téhle vaší diskuze rozhodla taky něco napsat. S přítelem se snažíme asi dva měsíce a posledních pár dní mi připadá ze se něco děje. Bolí mě v podbřišku i když to nikdy mimo MS nedělalo (mám ji dostat příští týden) a i když mi vždycky padaly vlasy a lámaly se mi nehty, tak tohle teď z ničeho nic přešlo. Dokonce jsem se odvážila nehty nalakovat :D Ale dělala jsem si dnes odpoledne test a byl negativní. Mám doma ještě jeden, tak asi počkám až co MS, jestli vydržím :D Jak to vidíte s těmi mými příznaky vy zkušenější?
21. led ve 20:23  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@milujicimamina i já vidím slabou čárku
21. led ve 23:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@raduushka ahojky tyden do ms mi jeste prijde brzo na nejake tehotenske priznaky ale treba zrovna ty budes ta stastna..:slight_smile: ja co jsem prestala jist antikoncepci tak mam kazdy mesic tehotenske priznaky od ovulace az do ms(14dnu me boli bricho, natekaji mi prsa a jsou hrozne citliva, mam zaludek na vode, jsem unavena a podrazdena, kafe bych si nedala ani za nic.. Je to jak prez kopirak uz 4 mesic.. Jen tenhle mesic mi nejak nic moc neni a to ma ms prijit zitra..test jsem nedelala pockam az co ms
22. led v 08:08  •  čeká miminko, termín má v březnu 2017 (28. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@nataly007 nie su tam dve ciarky ale prajem ti to
22. led v 09:29  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@milujicimamina ani ja nic nevidim
22. led ve 14:13  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
To nevadí
22. led ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@milujicimamina ale drzim palce
22. led v 15:11  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@estel22 už jen cekam na ms ale dekuji jsi hodna
22. led v 15:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ties som to prezivala viem co prezivas ties som tazko otehotnela ale nemyslili si ze mam uz vyhrane
22. led v 15:29  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Já jsem dnes 1 DC, 13 měsíc neúspěchu a už propadám panice :'( v únoru jde přítel na spermiogram,ale myslím si,že bude nějaká chyba u mě :frowning2:
22. led v 15:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@estel22 drzim pesti musi to byt dobre:laughing:
22. led v 16:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@1nelinka no antinu už neberu více než dva roky a nikdy mě právě mimo MS břicho nebolelo ani po vysazení. Ale poslední MS jsem spíše neměla než měla, strašně slabě a ještě jen 3 dny místo pěti, Tak jsem myslela že by se to mohlo stát ještě před ní. To už bych ale byla 7tt a test by mi ukázal krásnou sytou čárku. No měla jsem včera narozky tak jsem zkusila nadělit si ten nejkrásnější dárek :D tak uvidíme kdy se povede :slight_smile:
22. led v 16:24  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahjoky tak jsem tu zpět :slight_smile: dávám testy v pondělí byl první odpoledne a dnes ráno oba jsou cemio testy co myslíte?
22. led v 19:11  •  čeká miminko, termín má v září 2016  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
@milujicimamina dakujem snad bude
22. led v 19:23  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@misutkakosutka ahoj, určitě tam je:slight_smile: ...jen jsem chtěla říct, že mě ty testy od Cemia udělaly slabé čárky, naopak od Dr.Max, jsem měla čárky krásný.
22. led v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Je úplně jedno jaký testy. Všichni dělají jak kdyby všechny testy od cemia a mamatestu byly špatně. Já dělala jennod nich a jednou od dr.Maxe krásné mi sílily a jsem již v 11tt. Gratuluji mamino at se drží a jen sílí :slight_smile: @misutkakosutka
22. led v 19:38  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@bibinka2208 já jsem se jen chtěla podělit o zkušenost, protože jsem si test od cemia dělala před pár týdny a vím, že jsem byla zaskočená, že je ta čárka slabá, narozdíl od Dr. Maxe. Tím samozřejmě nechci říct, že jsou všechny testy, kromě maxe, špatný.
22. led v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@bibinka2208 souhlasím, taky si myslím, že na testech nezáleží....já měla úplně obyčejnej, ani nevím už jakou značku (krabičku jsem vyhodila) a měla jsem dvě stejně silné čárky dva dny před očekávanou MS...:wink:
22. led v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Nejhorsi je kdyz mamatest dela carky a jine ne :(
22. led ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek