Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

mrnous81
21. led 2016

@milujicimamina já tam dušíka po přiblížení vidím 😉

nataly007
21. led 2016

Ahoj holky. Jelikož mám cyklus 27 dní a dnes je den č. 30, rozhodla jsem se testovat. Jen podotýkám, že o dítě se zatím nesnažíme a poctivě se chráníme. A test sněhobílý, aspoň já na něj brejlím a prostě nic. Tak nechápu, co se děje. Je už v tuhle dobu negativní výsledek průkazný, ne? V úterý, kdy měla přijít ms, mě bolela prsa, tak jako to to bývá vždycky, ale přešlo to, a zatím to nevypadá, že by se něco chystalo. Jak dlouho bych měla počkat a zkusit testovat znovu ,zda se nic nezměnilo (i když si myslím, že to bude pořád stejně negativní, nestala se žádné neplánovaná nehoda), a objednat se na gynekologii?

pekkaa
21. led 2016

@nataly007 to bude asi jenom mala hormonalni nerovnovaha, proto jeste nedorazila ms... Myslim, ze test uz by asi neco ukazal

milujicimamina
21. led 2016

Holky jeste tady jsem to zkusila tak sna zesílí

juliemichal
21. led 2016

@milujicimamina tak na tomto nic bohužel nevidím ☹

milujicimamina
21. led 2016

To nevadi no

juliemichal
21. led 2016

@milujicimamina ale přeji aby sílil 🙂

arielka222
21. led 2016

@milujicimamina ja tam vidim slaboulinkeho ducha 🙂

alfousina
21. led 2016

@milujicimamina ja taky Vidim ducha a přeji ať je tam poradna čára. ..😉😉

misutkakosutka
21. led 2016

@milujicimamina držím ti palečky 🙂

nordjane
21. led 2016

@milujicimamina na tom negativu vidim, sice mi take neprijde stejne silna, ale to neva 🙂 ja take mela silnejsi jen slaby prouzek a zbytek carky byl takovy rozpitý a bylo to pozitivní 🙂 Ale já to měla až po MS 😀 tak at sílí!!! 🙂

raduushka
21. led 2016

Ahoj holky, tak jsem se po asi hodině čtení téhle vaší diskuze rozhodla taky něco napsat. S přítelem se snažíme asi dva měsíce a posledních pár dní mi připadá ze se něco děje. Bolí mě v podbřišku i když to nikdy mimo MS nedělalo (mám ji dostat příští týden) a i když mi vždycky padaly vlasy a lámaly se mi nehty, tak tohle teď z ničeho nic přešlo. Dokonce jsem se odvážila nehty nalakovat :D Ale dělala jsem si dnes odpoledne test a byl negativní. Mám doma ještě jeden, tak asi počkám až co MS, jestli vydržím :D Jak to vidíte s těmi mými příznaky vy zkušenější?

dasa.77
21. led 2016

@milujicimamina i já vidím slabou čárku

1nelinka
22. led 2016

@raduushka ahojky tyden do ms mi jeste prijde brzo na nejake tehotenske priznaky ale treba zrovna ty budes ta stastna..🙂 ja co jsem prestala jist antikoncepci tak mam kazdy mesic tehotenske priznaky od ovulace az do ms(14dnu me boli bricho, natekaji mi prsa a jsou hrozne citliva, mam zaludek na vode, jsem unavena a podrazdena, kafe bych si nedala ani za nic.. Je to jak prez kopirak uz 4 mesic.. Jen tenhle mesic mi nejak nic moc neni a to ma ms prijit zitra..test jsem nedelala pockam az co ms

estel22
22. led 2016

@nataly007 nie su tam dve ciarky ale prajem ti to

estel22
22. led 2016

@milujicimamina ani ja nic nevidim

milujicimamina
22. led 2016

To nevadí

estel22
22. led 2016

@milujicimamina ale drzim palce

milujicimamina
22. led 2016

@estel22 už jen cekam na ms ale dekuji jsi hodna

estel22
22. led 2016

Ties som to prezivala viem co prezivas ties som tazko otehotnela ale nemyslili si ze mam uz vyhrane

mrnous81
22. led 2016

Já jsem dnes 1 DC, 13 měsíc neúspěchu a už propadám panice :'( v únoru jde přítel na spermiogram,ale myslím si,že bude nějaká chyba u mě ☹

milujicimamina
22. led 2016

@estel22 drzim pesti musi to byt dobre😆

raduushka
22. led 2016

@1nelinka no antinu už neberu více než dva roky a nikdy mě právě mimo MS břicho nebolelo ani po vysazení. Ale poslední MS jsem spíše neměla než měla, strašně slabě a ještě jen 3 dny místo pěti, Tak jsem myslela že by se to mohlo stát ještě před ní. To už bych ale byla 7tt a test by mi ukázal krásnou sytou čárku. No měla jsem včera narozky tak jsem zkusila nadělit si ten nejkrásnější dárek :D tak uvidíme kdy se povede 🙂

misutkakosutka
22. led 2016

Ahjoky tak jsem tu zpět 🙂 dávám testy v pondělí byl první odpoledne a dnes ráno oba jsou cemio testy co myslíte?

estel22
22. led 2016

@milujicimamina dakujem snad bude

mrskato
22. led 2016

@misutkakosutka ahoj, určitě tam je🙂 ...jen jsem chtěla říct, že mě ty testy od Cemia udělaly slabé čárky, naopak od Dr.Max, jsem měla čárky krásný.

bibinka2208
22. led 2016

Je úplně jedno jaký testy. Všichni dělají jak kdyby všechny testy od cemia a mamatestu byly špatně. Já dělala jennod nich a jednou od dr.Maxe krásné mi sílily a jsem již v 11tt. Gratuluji mamino at se drží a jen sílí 🙂 @misutkakosutka

mrskato
22. led 2016

@bibinka2208 já jsem se jen chtěla podělit o zkušenost, protože jsem si test od cemia dělala před pár týdny a vím, že jsem byla zaskočená, že je ta čárka slabá, narozdíl od Dr. Maxe. Tím samozřejmě nechci říct, že jsou všechny testy, kromě maxe, špatný.

krosed
22. led 2016

@bibinka2208 souhlasím, taky si myslím, že na testech nezáleží....já měla úplně obyčejnej, ani nevím už jakou značku (krabičku jsem vyhodila) a měla jsem dvě stejně silné čárky dva dny před očekávanou MS...😉

milujicimamina
22. led 2016

Nejhorsi je kdyz mamatest dela carky a jine ne :(

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru