Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... 😞 Dávám fotku, skuste posoudit...
mami29
8. únor 2016
@milujicimamina Pokud byla ovu 8-9dc tak teď jsi cca 5dpo takže by to mohlo být k hnízdění.
milujicimamina
8. únor 2016
@mami29 no doufam bolest je to hrozne divna
milujicimamina
8. únor 2016
@mami29 fakt vaham jestli to neni ovulace
benny7
8. únor 2016
@milujicimamina já měla ovulace silene protrpene. Bolest podbriskem, bolest prsou.
milujicimamina
8. únor 2016
@benny7 jj boli me vzdy prsa a ted nic ale spodek hrozne moc 😞 mame teda posnazeno si myyslim poradne 😃 ale stve ze teda budu 1 doo a ne jak jsem si myslela dnes 5 😠
domca89
9. únor 2016
Ahoj holky, tak jsem volala na gyndu a v pondělí jdu na kontrolu. To budu podle poslední MS nějaký 6tt. Tak jsem zvědavá.
benny7
9. únor 2016
@domca89 pak dej vědět 😉my jsme na tom terminove stejně tak jsem zvědavá. Včera mě gynďak řekl, že po tom odběru na hcg se mám k němu objednat až za 14 dni,to už budu 7 - 8 týden od MS.
lucaa
9. únor 2016
Ahoj holky, tak co myslíte? Dnes jsem 14dpo ....je to benu a chvíli po limitu. ...prý dela i falešný. ...nemate zkusenost?
lucaa
9. únor 2016
ale tohle by byl asi sakra duch...na mama testu skoro nic...tohle je 25 a mama 10...tak jsem zmatena... 🙂
milujicimamina
9. únor 2016
@lucaa já jsem měla falešného na tom benu ružovou , a mě dělají zas falešné mamatesty co máš z toho 😃 třbe aj eten tvuj platný 🙂
lucaa
9. únor 2016
@milujicimamina takhle ruzovou?
lucaa
9. únor 2016
@milujicimamina me uz to zacina pripadat jak velky bysnys z téma testama....hodi ti to ducha...tak testuješ a testuješ aby bylo jasno.... 🙂
milujicimamina
9. únor 2016
@lucaa jojo mám to na blogu je to tam min vidět než byl ve skutečnosti 😞
benny7
9. únor 2016
@lucaa já bych tohle už ani duchem moc nenazyvala. Já tam vidim tu čárku zřetelně.
Mamatest mi taky dělal ty čárky slabší. V neděli jsem si koupila Maxe a hned to bylo silnější. Teď už netestuju, čekám zítra na krev a snad budou výsledky hned ve čtvrtek
milujicimamina
9. únor 2016
@lucaa no hlavně mamatesty protože podle těch jsem regulérně těhotná pořád 🙂
milujicimamina
9. únor 2016
@lucaa ale neříkám že je falešný! to ne zkus ho udělat ještě zítra nebo po dvou dnech 🙂 já si pak udělala další a ten byl bílý
lucaa
9. únor 2016
@milujicimamina jj zkusim....vezmu dr.maxe jak na zacatku a hotovo 🙂 😉
milujicimamina
9. únor 2016
@lucaa zkus určitě já už jiné taky nekoupim včera jsme počurala mamatest jen pro zkoušku a jsem co? těhotná .D
lucaa
9. únor 2016
@milujicimamina dneska uz se vari fakt na vsem.....
lucaa
9. únor 2016
@lucaa proc to nejde jednodusse..../ ne // jo....a ne nejaky falesny pro nejistotu,at ty mamky porad chodi do lekarny.... 🙂
benny7
9. únor 2016
Úplně mě desite holky, jakože můžu mit 4 pozitivní testy (2mama a 2 Maxe) a nemusím být tehona? ??
lucaa
9. únor 2016
ale to vis ze jsme....jen me prekvapuje,ze každý test to ma jinak,ikdyz jsou s citlivosti 10....benny...my jsme se snad uz domluvily nad tim rijnovym rozplyvanim ne? 😃
benny7
9. únor 2016
Dobře 😂😉 veřím ti 😉😘
domca89
9. únor 2016
Holky, víte čemu se říká říjnové rozplývání? Mám 16m syna, narodil se 9.10. a teď pokud jsem opravdu těhotná vychází termín na 11.10. 😃
vermon
9. únor 2016
Holky, co máme // nepřesuneme se do nějaké své diskuze čekatelek na říjnové miminka? 🙂 Můžeme si tak zkrátit čas na čekání na kontrolu a potvrzení těhu 😉
lucaa
9. únor 2016
@vermon jasny..zalozis? 🙂
milujicimamina
9. únor 2016
@benny7 jak je na maxovi je to jasné🙂
lucaa
9. únor 2016
@domca89 aspoň budete delat narozky při jednom 🙂
domca89
9. únor 2016
@vermon @lucaa a můžu se do říjnové skupinky přidat?
vermon
9. únor 2016
ok,valím teď do práce, jen to po mě chce nějaké 2 moderátory 😃 No, moc tomu tady nerozumím, ale přihlaste se,kdo chce pomáhat, jde asi o vedení stránky či co.... 🙂